Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja !!! wątek zamknięty Po miesiącu nauki w Rock the Pole mogę z pewnością stwierdzić, że właśnie...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 grudnia 2015

kocham! wątek zamknięty Nigdy nie pomyślałam, że pole dance zaledwie w kilka treningów stanie się...
~Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 listopada 2015

Rewelacja wątek zamknięty Polecam jak najbardziej. Indywidualne podejście do każdego "kursanta", bardzo...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2015

Bardzo polecam! wątek zamknięty Na zajęcia uczęszczam od jesieni i z czystym sumieniem mogę potwierdzić, że...
~Anonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 czerwca 2015

Widzę efekty po 3 zajęciach wątek zamknięty Jestem osobą, która w życiu z tańcem miała mało wspólnego, raczej...
~Ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 grudnia 2014

wizja i pasja wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę pole dance. Instruktora Aleksandra to wcielenie...
~kobieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 listopada 2014

rzetelnosc i dobra atmosfera wątek zamknięty Serdecznie polecam tą szkołę, ponieważ zajęcia są prowadzone bardzo rzetelnie...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Profesjonalizm i najlepsza atmosfera ! wątek zamknięty Jak dla mnie szkoła na najwyższym poziomie z profesjonalnym podejściem i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Iga wątek zamknięty Zdecydowanie polecam wszystkim, pani trenerka wymagająca ale tez wkłada w...
~Iga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Tanio , fajni ludzie , ogólnie spoko jest !! wątek zamknięty Fajna sala , świetni instruktorzy, pozytywni ludzie i atmosfera a co...
~Jolka fasolka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

spełnia moje wszelkie oczekiwania wątek zamknięty Do Rock the Pole trafiłam po tym jak byłam zachwycona prowadzonymi zajeciami...
~Justyna Stefanowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 listopada 2014

Polecam zajęcia Pole Dance !!! wątek zamknięty Jest to moje drugie podejście do Pole Dance , jako że przeprowadziłam się do...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry