Widok

Rodizio na Kamiennej ?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy ktoś z Was uczestniczył w weselu w brazylijskiej restauracji Rodizio w Gdyni na Kamiennej Górze? Napiszcie co sądzicie o tym miejscu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy oglądać tą restaurację.Faktycznie piękna, egzotyczna, po prostu inna. Ale dla nas to byłoby trochhę daleko i myślę, żę drogo.Widzieliśmy menu za 130 zl i 170 zl. To najtańsze to porostu nic.Trzeba by było wybrać to za 170. Znaleźliśmy inny lokal za 130 zl za osobę i w uroczym miesjcu.Pozdrawiam.Ola
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Radizio to rzeczywiście piękna restauracja - sama jeszcze tam nie byłam, ale widziałam na stronie http://www.rodizio.pl/ i mam ochotę się tam niedługo wybrać, bo od wielu osób słyszałam same superlatywy tej knajpki i pysznego jedzenia tam podawanego...
Gala a Ty co wybrałaś??

Wiktoria
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My zdecydowaliśmy się na Zatokę w Sopocie:):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My planujemy urzadzic tam wesele 26. sierpnia 2005.
Knajpka jest przecudna i extra polozona. Wszystko bedzie jak z bajki (mam nadzieje) :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA_goda22 napisał(a):

> My planujemy urzadzic tam wesele 26. sierpnia 2005.
> Knajpka jest przecudna i extra polozona. Wszystko bedzie jak z
> bajki (mam nadzieje) :-))))


a jakie menu wybraliście? wiem że mają trzy do wyboru - czy sami układacie? i jak z liczbą gosci? bo ja sie obawiam o parkiet czy nie jest ciasno?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pare fotek z wesela w tej restauracji zobaczysz na stronie

www.filmart.end.pl w dziale kadry z filmów.

Filmowalem tam wesele i wszystko bylo O.K.

WIDEOFILMOWANIE

UWAGA ZMIANA ADRESU INTERNETOWEGO
WWW.FILMART.PL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cudowna restauracja, gdybym miała mieć wesele jeszcze raz to właśnie ją wybrałabym, chociaż falko bym na nią nie zamieniła, ale drugie wesele w niej bym zrobiła :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry