Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
czy wogóle jest mozliwe...... zeby wynajac kawalerke w gdansku za 600 zł ze wszystkim ?? nie musza byc...
sylvia
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

PRZEDSZKOLE JANA DE LASALLE..... WITAM! ZAMIERZAM DZIECKO POSŁAC WŁASNIE DO TEGO PRZEDSZKOLA SPOTKAŁAM SIE Z...
~aluska 26
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

jakbyscie chcieli to glosujcie plis http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=14953&pg=0...
sylvia
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

ubezpieczenie domu...??? Kochane czy wiecie może ile kosztuje ubezpieczenie domu od pożaru itp... oraz...
asior
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lipca 2007

masaż Witam, czy moglybyscie polecic dobrego masazyste/ke?jestem w 7 miesiacu ciązy...
kaszubkaa
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 lipca 2007

Czy jest możliwa?? Czy jest możliwe zapłodnienie w 17-tym dniu cyklu, przy nieregularnych cyklach??
~Anies
6

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 lipca 2007

ma ktos pomysl jak dorobic do domowego budzetu .......siedzac z dzieckiem w domu myslalam juz nad pieczeniem ciast i tortow...
mirakula
16

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 maja 2007

PŁEĆ DZIECKA Wyczytałam niedawno, że teoretycznie płeć dziecka może być rozpoznana już po...
magda02
11

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 czerwca 2007

KSIĄŻKA KUCHARSKA-SZUKAM POSZUKUJE KSIĄŻKI KUCHARSKIEJ ZAWIERAJĄCEJ POLSKIE,ZWYKŁE DANIA KUCHNIA...
*MONIKA*25
2

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lipca 2007

Ciekawy chłopak z Trójmiasta zaprosił mnie chłopak z trójmiasta na wakacje i nie przyszedł na dworzec po...
Sylwia-Kraków
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

wozek mam termin na poczatek pazdziernika. Jaki radzicie kupic wozek? czy taki...
~zosiasamosia
4

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

Mleko hipp Gdzie można dostać mleko hipp bo nigdzie nie można dostać a mój synek tylko...
Barbaritka
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

Nerwy Hej dziewczyny, jutro mam obronę magisterki i zastanawiam się jak tu jakimis...
sloneczko
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

GRUBE ŁYDKI:( ZNACIE JAKIEŚ SPOSOBY NA GRUBE ŁYDKI? MOŻE JAKIEŚ ĆWICZENIA,ALBO ZATUSZOWANIE...
*MONIKA*25
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

ZOO Od ilu lat warto zabierać dziecko do ZOO?
michalinam.
7

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Jak się pracuje w Urzędzie Miasta? Czy wiecie, ile płacą urzędnikowi (na stanowisku insoktora) w urzędzie...
~mamq
16

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 czerwca 2007

straszny ból głowy w trakcie ciąży jestem w 14 tygodniu ciąży. Przedczoraj wieczorem wymiotowałam ( chociaz...
Monisia20
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lipca 2007

Szukam kogoś z dzieckiem do parogodzinnej opieki nad 6-latkiem Witam Może jest jakaś mama 4-6 latka/ki która mieszka w Oliwie/Wrzeszczu i...
~neronka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lipca 2007

prezent na roczek-pilne!!! Bardzo proszę Was o pomysły na prezent na pierwsze urodzinki dla chłopca....
kasia_em
5

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 czerwca 2007

ciuszki dla dziewuszki od 0-12 mcy sprzedam ciuszki ,,CHEROKE,GEORGE,ADMAS,H&M,TUP-TUP,TOPPOLINO,HEMA,I INNE...
~aluska 26
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lipca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry