Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ja - ocena nowy temat Super, torty jak z bajki
~Ja
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 25 marca 2024

Iwona - opinia Niesamowite torty. Można zamówić dosłownie wszystko. Zamawiałam tort...
~Iwona
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 marca 2023

Boguslawa - opinia zdecydowanie przereklamowane miejsce, nie chcieli (nie potrafią) zrobić...
~Boguslawa
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 marca 2023

Klientka Magda - opinia Przepiękne torty - zwłaszcza na urodziny jako prezent-niespodzianka :) Już 3...
~Klientka Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2023

adrianna - opinia najlepsze torty na zamowienie tylko u nich,naprawde polecam,ceny moze nie sa...
~adrianna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Agata - opinia Super! Najlepszy tort jaki zamówiłam. Nie dość że piękny wizualnie to przede...
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2022

Dorota - opinia Artyści w każdym calu. Tort przerósł nasze oczekiwania zarówno wyglądem jak i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Najpiękniejsze i najsmaczniejsze torty w Trójmieście. Zamawiam co roku od...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 marca 2021

Kasia Pulawski - opinia wątek zamknięty Przepiękny i przepyszny tort, królewski jednorożec o smaku oreo na 18-te...
~Kasia Pulawski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Tort w smaku delikatny, niezbyt słodki, nawet w upalny dzień smakował....
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

Tort wątek zamknięty Tort na 2 urodzinki syna rewelacja!!!! Smak wiśnia biała czekolada petarda...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 października 2017

Gorąco polecam. wątek zamknięty Torty dopieszczone pod każdym względem. Za każdym razem jesteśmy zaskoczeni i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 października 2017

Polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dodatkowe życzenia co do wyglądu...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Fantastyczny tort !!! wątek zamknięty Zamówiłam tort kosmos, rzeczywiście wyszedł "kosmiczny", fantastyczny. Każdy...
~Mama Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

REWELACJA! wątek zamknięty W pracowni zamówiłam tort na 32 urodziny męża. Tort miał zawierać motyw z...
~Agnieszka Gorlak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Godna polecenia wątek zamknięty Po raz pierwszy próbowałam zamówić tort w Pracowni rok temu - niestety grafik...
~ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Tort na specjalne zamówienie 1 urodzinki wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona i polecam Pracownie, tort zamawiałam według zdjęc...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 stycznia 2017

Piękne i pyszne torty. wątek zamknięty Zamówiłem tort z postaciami z bajki trolle, którego nie było w ofercie więc...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 grudnia 2016

Jestem zakochana w torcie wątek zamknięty Na początku trochę przeraziła mnie cena, ale widząc tort jaki został wykonany...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Wspaniałe torty wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni wyborem Róg Wojskiego do produkcji tortu...
~Agata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

50

wątków

do góry