Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tort PRIMA SORT wątek zamknięty Zamówiłam synkowi 2 torty na urodzinki - jeden okrągły z ""naklejonym"...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę wątek zamknięty Miałem okazję zamówić tam dwa torty po ok. 2 kg. Pierwszy o smaku jagodowym,...
~Maciej Naskręt
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

Macieks - opinia wątek zamknięty Pracownia godna polecenia, kilkukrotnie byłem klientem Pracowni Tortów...
~Macieks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Pyszne torciki! Gorąco Polecam! wątek zamknięty Zamówiłam tort na wieczór Panieński. Po zdjęciach na stronie Pracowni mogłam...
~Julia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

Wow wątek zamknięty Witam, skorzystałam z usług pracowni i cała rodzina była zachwycona. Dzieła...
~iwa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Słodkie cuda wątek zamknięty Słodka Pasja to mix słodkich pyszności i zarazem arcydzieło wykonania. Super...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2013

Super ! wątek zamknięty Dziękujemy, tort zachwycił wszystkich a najbardziej solenizanta.
~Hanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Pysznie, przepięknie i miło ! Więcej nie muszę dodawać i wychwalać bo jest...
~Majka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Smaczne i piękne a to w Gdańsku wyjątek. wątek zamknięty Dawna cukiernia Róg Wojskiego przeszła chyba jakąś rewolucję w stylu Magdy...
~Magda Lisowska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Torty !!! wątek zamknięty Witam. Torty które robią na zamówienie z masy marcepanowej są tak piękne, że...
~Ratajska
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

50

wątków

do góry