Roletomania

Żaluzje, rolety i markizy

Gdynia, Stanisława Filipkowskiego 12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jola - opinia wątek zamknięty Wszysto ok. Polecam. Szybki i czysty montaż
~Jola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 grudnia 2021

Nie polecam wątek zamknięty Absolutny brak odpowiedzialności!!!Najpierw 2,5 tygodnia czekaliśmy na...
~orsini
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 sierpnia 2019

Polecam! wątek zamknięty Bardzo profesjonalna firma. Czas realizacji krótki, od pomiarów do montażu...
~Zuzia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 marca 2019

Gorąco polecam :) wątek zamknięty Profesjonalny montaż rolet oraz żaluzji pionowych, sprawnie czyściutko i w...
~Kalina- tkaniny meblowe
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lipca 2017

Super wątek zamknięty Super - Jak w temacie. Polecam
~Mati
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa. Pan miły, kulturalny, konkretny, świetnie doradza....
~Małgosia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 listopada 2016

bardzo dobra relacja jakości do ceny wątek zamknięty tak jak w tytule + krótkie terminy+ słowność za ofertę "tylko " 5 ponieważ...
~sebastian jankowski
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

cena niska,jakosc niska wątek zamknięty jesli chcesz miec dobra to musi kosztowac,nie ma tanio i dobrze-jak tanio to...
~areil
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

plisy rozwalily sie wątek zamknięty plisy plastik kiepskiej jakosci ,niska cena,wyrzucone pieniadze
~pawel
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Zamawiałem rolety do veluxow i do okien. Pan jest bardzo uprzejmy, szybko...
~Karolina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

zadowolona wątek zamknięty Miły pan w ciągu tygodnia zamontował nam rolety jakie chcieliśmy. I to w...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2016

Rewelacja wątek zamknięty Bardzo szybka obsługa, wtorek pomiar montaż w piątek. Obsługa miła i...
~Kinga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty ponownie zalozylam rolety ( w innym mieszkaniu) i ponownie komentarz...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

POLECAM! wątek zamknięty Firmę wybrałam pod wpływem bardzo dobrej opinii i sprawdziły się one i w moim...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

Polecam , badzo solidna firma !!! wątek zamknięty Witam , skorzystałam z usług firmy po raz drugi i jestem bardzo zadowolona z...
~Marzena ,Sopot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

super!! wątek zamknięty wszytko na najwyższym poziomie!! szybko, solidnie , przystępna cena. POLECAM!!!
~AGnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

super wątek zamknięty Moim zdaniem jakość usługi na najwyższym poziomie, przy bardzo...
~Przemysław Andrzejewski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

rewelacja wątek zamknięty Polecam wszystkim tą firmą. po mimo że mieszkam w Różynach a pan jest z Gdyni...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 maja 2012

Nic innego tylko polecic innym wątek zamknięty Ceny bardzo przystępne,w tym dojazd pomiar i montaż gratis. Rolety zamówiłem...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Bardzo porządna firma. Zdecydowanie polecam. Duży wybór materiałów, szybki...
~Milena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

23

wątków

do góry