Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - ocena Polecam firmę ,montaż plis profesjonalnie i szybko we wtorek zamówienie a w...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 29 lutego 2024

Danuta K. - ocena Już wielokrotnie korzystałam z usług firmy 3miasto i nigdy się nie zawiodłam,...
~Danuta K.
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Elżbieta DOPKA - ocena Zepsuła się mi plisa okienna (po kilku latach przetarła się linka boczna)....
~Elżbieta DOPKA
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 lutego 2024

Monika - ocena Bardzo profesjonalna i miła obsługa, usługa wykonana na najwyższym poziomie,...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 lutego 2024

Angelika - ocena Bardzo profesjonalna obsługa! Atrakcyjne ceny, niezwykle szybki montaż i...
~Angelika
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 24 stycznia 2024

Kamil - ocena Poprosiłem o ofertę wykonania plis około 10 firm z Trójmiasta - rolety3miasto...
~Kamil
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 stycznia 2024

Marcin - ocena Wysoka jakość produktów i usługi. Szybki termin realizacji.
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

Andrzej - ocena Bardzo szybka realizacja zamówienia. Miła i profesjonalna obsługa. Bardzo...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 21 grudnia 2023

wojciech.wal - ocena Jestem bardzo zadowolony z plis. Duże okno 2x2 m oraz drzwi balkonowe. Duże...
~wojciech.wal
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Patrycja - ocena Usługę miałam wykonywaną na dwie tury, najpierw moskitiery, później rolety...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Michalina - ocena Serdecznie polecam usługi rolety3miasto, wszystko wykonywane pod klienta....
~Michalina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 grudnia 2023

Riello - ocena Bardzo profesjonalna firma, rzetelna, solidna i terminowa. Wszechstronna...
~Riello
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 1 grudnia 2023

Zygmunt - ocena Bardzo dobry kontakt z Panem Krystianem. Szybki czas realizacji - 4 dni od...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

Tomek B - ocena Doradztwo ze strony Pana Krystiana trafione w dziesiątkę. Kolor jak i rodzaj...
~Tomek B
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 20 listopada 2023

Wioleta Pruszyńska - ocena Doskonała, elastyczna firma, pomocna w trudnej sytuacji. miałam przyjemność...
~Wioleta Pruszyńska
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 16 listopada 2023

Basia - ocena Rolety cudne Pan Piotr nam zamontował, A przy tym dobrą energią nieźle...
~Basia
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 listopada 2023

Marzena - ocena Kontakt poleciła znajoma. Teraz ja polecam dalej. Profesjonalne wykonanie...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Iwona - ocena Szczerze polecam!!! Pan Piotr profesjonalista w swoim fachu, duża wiedza w...
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Paweł - opinia Profesjonalni, rzetelni i punktualni a dodatkowo bardzo sympatyczni i chętni...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 23 sierpnia 2023

Danuta - opinia Bardzo szybka i miła obsługa. Zamówienie moskitier i pomiar okien nastąpił...
~Danuta
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 9 sierpnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry