Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz J. - opinia wątek zamknięty Fachowe podejście do klienta. Zaangażowanie w przedstawieniu oferty i dobre...
~Tomasz J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 lutego 2022

Marta - opinia wątek zamknięty Polecam:). Profesjonalna i sympatyczna współpraca na każdym etapie,...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

A S interiors - opinia wątek zamknięty Od kilku lat współpracuję z firmą Rolety3miasto i nigdy się nie zawiodłam....
~A S interiors
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 stycznia 2022

Tomasz N. - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia. Profesjonalne doradztwo, ceny przystępne, montaż...
~Tomasz N.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Bogaty wybór kolorów i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 stycznia 2022

Sławek - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Firma godna polecenia.
~Sławek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Anna J. - opinia wątek zamknięty Polecam firmę Rolety3miasto.pl! Szybka realizacja zamówienia, profesjonalne...
~Anna J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Kinga - opinia wątek zamknięty Wspaniałe rolety, profesjonalnie, wszystko perfekcyjnie!!!!
~Kinga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Barabara N. - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona z szybkości obsługi oraz...
~Barabara N.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 października 2021

Jolanta - opinia wątek zamknięty Żaluzjo - pliski na 8 okien w dobrej cenie, jestem bardzo zadowolana.
~Jolanta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Sandra Gdansk - opinia wątek zamknięty Jestem miło zaskoczona działaniem firmy. Robiłam wycenę przez BOK, otrzymałam...
~Sandra Gdansk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam, profesjonalna i sympatyczna obsługa, wykonanie na najwyższym...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Katerina - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i szybka obsługa. Rolety są dobrej jakości. Pan Krzysztof...
~Katerina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 maja 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Dobry kontakt i doradztwo, wszystko wykonane z dobrej jakości materiałów oraz...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Katarzyna D. - opinia wątek zamknięty Polecam firmę. Korzystałam z usług dwa razy i za każdym razem było szybko,...
~Katarzyna D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, szybka usługa, świetne podejście do klienta. Firma nie...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

krzysztof - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona :) Polecam!
~krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Profesjonaliści, słowni, nic dodać nic ująć. Polecam!
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

Agata - opinia wątek zamknięty Po raz kolejny korzystam z usług tej firmy, ponieważ ...jest bez zarzutu:)...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

Maciej Dampc - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa i doradztwo w zakresie wyboru. Atrakcyjna cena...
~Maciej Dampc
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry