Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia wątek zamknięty Szybka realizacja, znakomita jakość, a plisy jakie które wybraliśmy doskonale...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Berenika - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Pana Mariusza bardzo kompetentny i przemiły człowiek....
~Berenika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 maja 2020

Eliza - opinia wątek zamknięty Kiedy klepałam kotlety, Wpadłam na pomysł, ze potrzebne są mi rolety....
~Eliza
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Moje wrażenia? Więc szok i niedowierzanie a dlaczego? Poprosiłam o naprawę...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem pod ogólnym wrażeniem wykonania pracy przez Pana Kornela. Już od...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 kwietnia 2020

Ania i Wojtek - opinia wątek zamknięty Doskonała jakość towaru,błyskawiczna realizacja i montaż.Kolejny raz...
~Ania i Wojtek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Ilona - opinia wątek zamknięty Firma godna polecenia! Podczas wykańczania i urządzania mieszkania miałam...
~Ilona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 marca 2020

Arkadiusz - opinia wątek zamknięty Doskonały kontakt, świetna obsługa i realizacja. Materiały wysokiej jakości....
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Tomek - opinia wątek zamknięty profesjonalnie, miła obsługa, szybki czysty montaż, cichy montaż nawet przy...
~Tomek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 lutego 2020

Małgorzata z Gdyni - opinia wątek zamknięty Dziś zamontowane plisy na okna ,wyglądają super.Bardzo sympatyczny i...
~Małgorzata z Gdyni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Joanna B - opinia wątek zamknięty Serdecznie dziekuje za pomoc w doborze odpowiednich rolet do dwoch mieszkan...
~Joanna B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

MariuszK - opinia wątek zamknięty Obsługa super,pełen profesjonalizm. Plisy jak i rolety d/n wyglądają...
~MariuszK
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 lutego 2020

Nadzieja Lincz - opinia wątek zamknięty Rolety3miasto to jedna z najbardziej profesjonalnych firm, z jaką miałam do...
~Nadzieja Lincz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lutego 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna usługa. Ekspresowy termin realizacji - jednego dnia...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 stycznia 2020

Wrolo - opinia wątek zamknięty Żaluzje ładne, wykonane rzetelnie,terminowo przez solidnego Montażystę.Oceny...
~Wrolo
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 grudnia 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Pan Piotr to zdecydowanie fachowiec w swojej dziedzinie,doradzi i podpowie....
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Monika - opinia wątek zamknięty Właśnie jesteśmy po montażu rolet dzień-noc. Jestem bardzo zadowolona, jakoś...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Wojciech - opinia wątek zamknięty Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo mily kontakt
~Wojciech
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty z uslug tej firmy skorzystalismy dwukrotnie, jestesmy w stu procentach...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

marcin - opinia wątek zamknięty W 100% polecam . Precyzyjny i bezpłatny pomiar ,fachowa porada przy wyborze...
~marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry