Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda - opinia Polecam! Świetny nauczyciel. Chodzę na zajęcia od kilku miesięcy, zrobiłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Anna - opinia Super zajęcia, mega polecam! Uczęszczam od kilku miesięcy i widzę wyraźne...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Aśka - opinia Amadeusz nauczy jeździć każdego. Może niektóre zadania na początku wydają się...
~Aśka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 lutego 2023

M - opinia W końcu umiem robić coś więcej na rolkach niż tylko jechać przed siebie....
~M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2023

Justyna - opinia Amadeusz i Jego Rolkosfera to strzał w dziesiątkę. Myślałam, że utrzymanie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2023

Helena - opinia Syn chodzi na zajęcia od roku i jest bardzo zadowolony. Pan Amadeusz ma fajne...
~Helena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Grzesiek - opinia Spoko atmosfera, indywidualne podejście
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Mama - opinia P.Amadeusz - petardy. Syn jeździ z Nim 2 rok. Uprzejmy, konkretny - fajne...
~Mama
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Kasia - opinia Zajęcia są bardzo zrozumiałe, wszystko jest dokładnie wyjaśnione i pokazane....
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

tomeq - opinia chodzę do Amadeusza na zajęcia, bardzo dobry nauczyciel, nie bije, nie...
~tomeq
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Monika - opinia Fajne zajecia, nie ma nudy;) duzo ruchu, zabawy, nauki rolkowej:) polecam...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Albert - opinia Miałem przyjemność współpracować z Amadeuszem przez nieco 2 miesiące....
~Albert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 sierpnia 2022

Magda P - opinia wątek zamknięty Bardzo fajne zajęcia - na każdych uczysz się coś nowego - czego nawet nie...
~Magda P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2022

Ania - opinia wątek zamknięty Świetna atmosfera zajęć, fajne warunki, cierpliwy nauczyciel :-). Polecam...
~Ania
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 grudnia 2021

M. Witkowski - opinia wątek zamknięty Super sprawa. Zajęcia są prowadzone na luzie, w małej grupie. Prowadzący ma...
~M. Witkowski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 grudnia 2021

Julia - opinia wątek zamknięty Trener wykazuje się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i dbałością o...
~Julia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 grudnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Zajęcia z Amadeuszem są naprawdę bardzo wartościowe. Jeżdżę na rolkach od...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona ponieważ mogę doszlifować swoje umiejętności. Jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Agnieszka Bogdańska - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Polecam!!!
~Agnieszka Bogdańska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Izabela - opinia wątek zamknięty Jestem zachwyca poziomem komunikacji, profesjonalnym podejściem,...
~Izabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry