Rollo Design

Żaluzje, rolety i markizy

Gdańsk, prof. Zygmunta Czubińskiego 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Justyna - opinia wątek zamknięty Profesjonalna firma, fachowe doradztwo, szybki montaż, bardzo przystępne...
~Justyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Jetem pod wielkim wrażeniem Panów z Rollo. Na pomiar przyszli co do minuty,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Prawdziwi fachowcy wątek zamknięty Takich fachowców jeszcze nie miałam. Podczas budowy domu przewinęło się...
~Izka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

S. - opinia wątek zamknięty Przemili Panowie. Wszystko przebiegło sprawnie: mierzenie okien i dobieranie...
~S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 maja 2019

super firma! wątek zamknięty uczciwa i słowna firma, jakość bardzo dobra, kontakt i czas realizacji bez...
~Fiskars
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 grudnia 2018

Polecam. wątek zamknięty Polecam. Jedyna, bezproblemowa, terminowa firma, z jaką miałam styczność...
~Mycha
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Godni polecenia wątek zamknięty Profesjonalni. Zamówiłem u nich rolety zewnętrzne i plisy za ok 18 tys. i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Dobra firma wątek zamknięty Pełny profesjonalizm, precyzyjny montaż, żaluzje są równo i poziomo. Jestem...
~BK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Super wątek zamknięty Rolety są bardzo ładne, starannie zamontowane. Wszystko zrobione na czas....
~Kacper W
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Super! wątek zamknięty Rolety i moskitiery zamontowane przez Panów z Rollo sprawdzają się genialnie,...
~sonia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 maja 2016

Rzetelni panowie wątek zamknięty To ,co dla innych okazało się niemożliwe do wykonania , dla Panów z tej firmy...
~Andrzej - Orunia Górna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2016

OK wątek zamknięty Profesjonalizm, rzetelność, punktualność, fachowe doradztwo, dokładność - to...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

Rollo Design na 6! wątek zamknięty Pan montujący rolety wyszedł dosłownie przed chwilą. Założenie 6 sztuk (flisy...
~Wileńska 43
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

firma godna polecenia wątek zamknięty Bardzo solidna firma, rolety i plisy z najwyzszej polki. Bardzo dobre ceny....
~arek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

Jestem pod wrażeniem! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony jakością usług. Dwóch bardzo miłych, kompetentnych...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 marca 2016

polecam wątek zamknięty Rolety zewnętrzne bardzo dobrej jakości, dokładnie zmierzone i precyzyjnie...
~Bartek W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 marca 2016

Firma na 6 z plusem wątek zamknięty Z usług korzystałam dość dawno, ponad 4 lata temu. Zamówiłam wtedy kilka...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Polecam wątek zamknięty Panowie właśnie wyszli.Jestem bardzo zadowolony. Wszystko bardzo dobrze...
~Stef
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Mam śliczne pliski :) wątek zamknięty Polecam firmę, produkcja trwała niespełna tydzień, montaż błyskawiczny (a ja...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Najlepsza firma, z jaką miałem do czynienia podczas urządzania mieszkania....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

29

wątków

do góry