Witam chciałem się pochwalić wspaniała kolacja razem z moją narzeczoną. Wybraliśmy się ostatnio na kolacje do Majolika. Polecił nam ta restauracje kolega. Od samego wejścia byliśmy zachwyceni klimatem tej restauracji. Zachowany stary styl, który przykowal wzrok. Wszystko sprawiał wygląd restauracji na wysokim poziomie. I tak właśnie się stało. Obsługa bardzo miła, od początku do końca. Pani, która przywitała nas na wejściu odprowadzila nas do naszego stolika. Potem przyszedł Kelner, który zapytał się czy może pomóc w wyborze wina i czy może coś nam doradzić. Wybraliśmy dania które nam polecił razem z winem. Po chwili przynieśli nam małe czekadelka, które tylko zaostrzyły nam apetyt. Wszystkie dania były pięknie podane na talerzach(jak malowane). Pierwszy raz dałem się namówić na sarne, a moja narzeczona ma snadacza. Tak dobrej zupy szczawiowej to już dawno nie jadłem. A pierogi sa naprawdę genialne. Na sam koniec spróbowalismy pysznej bezy i sternika. Bardzo dziękujemy za wspaniałą kolacje. I pozdrawiamy wspaniała obsługę. Na pewno wrócimy i przy prowadzimy naszych znajomych. Jeszcze raz dziękujemy.