Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jan - opinia wątek zamknięty Obiad z przyjaciółmi. Jedzenie wyśmienite (łosoś MOWI, rosół z kołdunami,...
~Jan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Miło, smacznie, klimatycznie Polecam miejsce godne uwagi
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 marca 2020

Klg - opinia wątek zamknięty Najlepsza beza pochodzi z ich cukierni.
~Klg
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Ela Kochanowska - opinia wątek zamknięty Pyszne przeżycia podczas fine dinning week. Ciesze sie tez, że teraz Wasze...
~Ela Kochanowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 marca 2020

AdianGD - opinia wątek zamknięty To poprostu trzeba spróbować! ceny bardzo przyzwoite, to nas zaskoczyło, bo w...
~AdianGD
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 lutego 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie to najlepsza restauracja w 3 mieście!Każda wizyta tam to...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Pyszne dania, bardzo apetycznie podane, jak małe dzieła sztuki. Niecodzienne...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Bardzo piekne miejsce z najlepsza kuchnia polska w Gdansku! Razem z partnerem...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Przepiękne, klimatyczne oraz magiczne miejsce. Polecam gorąco
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Witold Giermasinski - opinia wątek zamknięty Nice restaurant in the historic building. But uninspiring,cold food. Average...
~Witold Giermasinski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 grudnia 2019

Iwona - opinia wątek zamknięty Godne polecenia miejsce, na miły i wytworny obiad czy kolację. Polecam...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 listopada 2019

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Zamówiłem 3 ciasta na urodziny rodziców. Przepyszne! Polecam szczególnie bezę...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 listopada 2019

Polecam serdecznie wątek zamknięty Pomimo tego, że w lokalu odbywało się wesele to nie dało się tego odczuć o...
~Oskar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 września 2019

Romantyczna kolacja! wątek zamknięty Witam chciałem się pochwalić wspaniała kolacja razem z moją narzeczoną....
~Robert
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

wykwintnie z przyjemną atmosferą wątek zamknięty byliśmy wczoraj 6 osobowa grupą na Restaurant Week. Zjedliśmy wspaniale...
~Aga
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2019

Elegancko wątek zamknięty To bardzo eleganckie miejsce. Z zewnątrz myślałam, że to nie restauracja...
~Michalina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 listopada 2018

Przystępnie cenowo wątek zamknięty W restauracji byłam wczoraj z okazji Restaurant Week. Myślałam, że ceny są...
~Kate
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 października 2018

Wspaniałe! wątek zamknięty Wszystko pięknie podane, wspaniały kameralny klimat, bardzo miła obsługa a...
~D
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Wyrafinowana restauracja wątek zamknięty Wysmakowane wnętrza, muzyka klasyczna w tle, eleganccy kelnerzy i świetnie...
~Tymek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Niezapomniane Zaręczyny wątek zamknięty Bardzo dobra restauracja, wybrałem ją na zaręczyny, czekał na nas szampan,...
~Marek B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

23

wątków

do góry