Widok

Romeo i Julia

Romeo i Julia Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Romeo i Julia.
Miłość jest gorącym powiewem wiatru w letnią noc. Jest. Nagła, niespodziewana, wszechogarniająca. Dlaczego więc nie jesteśmy w stanie zapamiętać tego głośnego bicia serca, drżenia rąk i oczu jak niebo, jak łąka, jak kasztany? Kto dzisiaj potrafi krzyczeć na ulicy "kocham cię" - wariat, powiedzą inni i wzruszą ramionami.Jaki powiew owiewa naszą codzienność. Pieniądze, kariera, zawiść i oni, ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PODOBNIE...

Taka miłość może jednak istnieć... Nie powiem dokładnie, kim jestem, ale miałam ukochanego, bezktórego nie umiem żyć... On musiał odejść, abym ja mogła żyć... Musiał umrzeć, abym ja mogła żyć... To jest prawdziwa oznaka miłości... Ja też bardzo go kochałam... Nie umiem żyć bez niego... Moja depresja sie pogłębia... Tnę się, bo już nie moge wytrzymać... Niedługo pewnie i ja się zabiję... TO BYŁA MOJA JEDYNA I PRAWDZIWA MIŁOŚĆ... HISTORIA PODOBNA DO ROMEA I JULII... ŻEGNAJCIE...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

GRATULACJE

Chociaz jestem stalym bywalcem teatru muzycznego zostalem zaintrygowany opowiesciami o przedstawieniu, wiec z cala moja klasa wybralismy sie na to arcydzielo. Scenografia jest bardzo ciekawa (Swietny pomysl z metalowa konstrukcja przechodzaca przez cala dlugosc sceny). Kostiu my bardzo ladne, slyszalem nawet, ze w przedstawieniu wystapil inny teatr "taneczny" mozna powiedziec o dosyc trudnej niemieckiej nazwie.
Panie Marcinie Czarniku- Myslalem, ze to co pan zrobil w Gdanskiej stoczni to jest szczyt szczytow, ale w tym przedstawieniurowniez pokazal pan klase!"DLA MNIE DANIA JEST WIEZIENIEM!!!!"
Pani Karolino Adamczyk- Teatr jest bez naglosnienia, niema mikroportuf. Niech pani choc odrobinke glosniej mowi. Ale ogolnie bardzo ladnie wyszlo.:)
Panie Andrzeju Pienko-Zagral pan pieknie...przepieknie!
Panie piotrze Michalski- wiem, ze ma pan "malo mowiaca role", ale jak na ta role wspaniale!!

WSZYSTKIM AKTOROM GRATULUJE!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super , Bomba

Bardzo mi się podobało .Nie widziałem lepszego spektaktlu.Po prostu bomba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

JAKIM PRAWEM!!!

Nie masz ochoty na miłość nie idź na spektakl Romeo i Julia - proste..
Opinie że spektakl jest do bani są pisane przez malkontentów i popaprańców.
Ludzie!!! - nie wszędzie musi być strzelanina i walenie po pyskach..
SPEKTAKL JEST DOBRY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BRAWO

Sztuka byla sliczna po prostu ! Muzyka wspaniala ! Czy wie ktos mo|e skd moge sciagnac te utwory? Sa takie cudowne ! Jak ktos wie to niech mi napisze na maila :] z góry dzikuje :) Puchatki14@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cudowne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

byłam na tym musicalu w warszawie w torwarze to było dla mnie piękne i cudowne doświadczenie myślałam żę będzie beznadziejnie ale jak tylko dostałam bilet to coś było nie tak jak zobaczyłam to się przekonałam że to nie był błąd idąc na spektakl. oglądałam w telewizji i uważam że to było najlepsze dzie ło w świecie teatralny chciała bym to obejżęć ponownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale odjazd!!!!!!!!!!!

Według mnie ten spektakl jest super a to dlatego gdyż ma on wiele wspólnego z młodzieżą. Jest zupełnire odjazdowy. Romeo jest spoko choc jego głos jest TROSZKĘ za słodki...
Zato Julia jest cool, ale mogłaby się bardziej wczuć w swoją rolę. Ja widzialam to w TV ale i tak pojadę na spektakl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TV

MERKUCJO-AUTENTYCZNY,ZAWODOWI AKTORZY TEŻ FAJNI...A TAK W OGÓLE TO TAM(I JESZCZE W TRZECH MUSICALACH"BUFFO") GRA JUSTYNA CHOWANIAK -CHOĆBY DLATEGO TO PRZEDSIĘWZIĘCIE JEST SPOKO!W TV TO NIE TO SAMO...NA ŻYWO MUSI ROBIĆ WRAŻENIE!AHA-NATASZA URBAŃSKA:)"SEN"BYŁ ODJAZDOWY!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cóż...

Uwielbiam tę sztukę, nie dla miłości R&J, ale dla pięknego i przezabawnego miejscami języka.
To miał być delikanty wstęp.
Nie mogłam uwierzyć w to, co widziałam w telewizji (bo profilaktycznie wolałam nie wybierać się od razu do tetaru). Szykowałam się na piękny musical, a co zobaczyłam? Przereklamowane przedstawienie dla niedojrzałych gówniarzy, z Ojcem Wawrzyńcem a'la fura, skóra i komóra, pełne obscenicznych (tak, obscenicznych) scen. A tekst? Pożal się Boże... Lecz dopiero, kiedy zobaczyłam moją ulubioną scenę- akt trzeci, scena pierwsza- nie wytrzymałam. Miałam ochotę wyłączyć telewizor, ale czasami miewam napady sadomasochistyczne, więc obejrzałam do końca.
To się w głowie nie mieści- Merkucjo (och, wspaniały, zabawny, odważny, wierny i inteligentny Merkucjo, najwspanialsza z postaci szekpirowskich) i Tybalt, z samurajskimi pałami, w samych gatkach skaczący po scenie...
Są gusta i guściki. Niektórzy mają gust.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rome i Julia

to superowskie jst
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miłość nie wybiera wybierz Pickera.

Romeo i Julia to najpiękniejsza książka jaką kiedy kolwiek czytałem, a czytałem dokładnie cztery. Ale tak na poważnie marzę o równie pięknej miłośći, o równie pięknym uczuciu jakie ta para przeżyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

WYPAS =D

ale ten film jest boski...='))))) poplaka sie mozna...='(((( Zamieszcze tu cytat:MGLISTY PORANEK SMUTNY POKÓJ RODZI,A SAONCE W CHMURACH TWARZ UKRYC SIE STARA JEDNYCH TE SPRAWE OMÓWIC SIE ZGODZI JEDNYCH UWOLNIC A INNYCH UKARAC.....='((((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moja opinia

uwazam, ze ksiazka dopiero pod koniec jest ciekawa, a tak to jest nudna strasznie. spektakl moze byc ciekawy, niestety nie moge go ocenic, poniewaz nie dano mi mozliwosci zobaczyc go.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Romeo - moja milosc

Romeo byl zawsze moja miloscia. Spektaklu nie widzialem, bo mieszkam za oceanem. Jestem ciekaw, czy oddana zostala slodycz tej postaci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

opinia romantyzmu

PROLOG - CHÓR "DWA RÓWNE I SZLACHETNE RODY W WERONIE , GDZIE SIE ROZGRYWA TA SZTUKA , wSKRZESZAJĄ ZAMĘT PRZYCICHŁEJ NIEZGODY : ZNÓW W CZAS POKOJU KREW CHODNIKI BRUKA . GDY W SERCACH OJCÓW NIENAWIŚĆ SZALEJE, DZIECIOM , WIEDZIONYM PRZEZ LOS KU ZAGŁADZIE MIŁOŚĆ PODSÓWA DAREMNĄ NADZIEJĘ- ŚMIERĆ ICH DOPIERO KONIEC WAŚNIOM KŁADIE. MIŁOŚĆ, SKAZANA NA ŚMIERĆ PRZEZ NIENAWIŚĆ, (...)

TO BYŁ FRAGMENT PROLOGU WPROWADZAJĄCEGO DO POEMATU SZESPIROWSKIEGO" ROMEO I JULIA" W PIERWSZEJ KLASIE GIMNAZJUM PRZERABIAŁAM JAKO JEDNĄ Z LEKTÓR WŁAŚNIE TĄ OPOWIEŚ ZAWSZE SĄDZIŁAM ŻE MIŁOŚĆ JEST DOBRA DLA MATOŁKÓW I NA RAZIE NIE WARTO ZAWRACAĆ SOBIE NIĄ GŁOWY . JEDNAK GDY ZACZĘŁAM CZYTAĆ WRESZCIE TĘ KSIĄŻKE ZROZUMIAŁAM ŻE SĄ ZNACZNIE PIĘKNIEJSZE WARTOŚCI W ŻYCIU NIŻ TO CO DO TEJ PORY NAPOTYKANE JEST NA DRODZE NASZEJ CODZIENNOŚĆI . DZIĘKI TEJ HISTORII POJĘŁAM SENS UCZUCIA KTÓRE NIESTETY NIE ZAWSZE JEST TOLEROWANE ROMEO I JULIA NAUCZYLI MNIE UKAZYWAĆ TO CO SIEDZIAŁO WE MNIE PRZEZ WIELE LAT I NIGDY NIE WYCHODZIŁO NA ŚWIATŁO DZIENNE ... NAUCZYLIMNIE KOCHANIA WRAŻLIWOŚCI I WOGÓLE .... SENSU ŻYCIA . NAUCZYŁAM SIE ROMANTYCZNOŚCI TERAZ WIEM ŻE SWOJE UCZUCIA WARTO UKAZYWAĆ , I NIE WAŻNE CO SOBIE POMYŚLĄ INNI , DLA NAS BEDZIE SIE LICZYĆ TO , CO NAPRAWDE SIE LICZY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nudne..ale wzruszające ;)Bardziej podobał mi sie współczesny film
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...Brak tematu jest tematem..

Historię wielkiej miłości dwojga kochanków z Werony znają wszyscy, ale współczesna wersja życia i śmierci Romea i Julii jest zupełnie inna niż oryginał. W wielkiej hali na Torwarze odbyła się światowa premiera musicalu Romeo i Julia w reżyserii Janusza Józefowicza, z muzyką Janusza Stokłosy, we współpracy z firmą Avon. Co tam się działo! Na scenę wjeżdżały samochody, pływały statki, a deszcz padał strumieniami. Niestety, w nawale niesamowitych efektów specjalnych, tańców w przestworzach i głośnej muzyki zaginęło to, co najważniejsze. Miłość. Ale może żyjemy w takich czasach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kooooooooooocham "Romea i Julię"

I książka, i musical, i film pod tym tytułem zrobił na mnie ogromne wrażenie, zwłaszcza, że jestem obecnie w wieku Julii i, tak jak ona, oczekuję na pierwszą miłość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja opinnia

Sztuka jest bardzo dobra, ale brakuje jej fantazji, dramatyzmu, a czasem nawet strachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie nawidze tego

Jest za długie nudne i poza tym ja nie lubie dramatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

To tylko botoks (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: To tylko botoks . "To tylko botoks" Wyobraź sobie, że chcesz dokonać...

Piraci. Musical niesuchy (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piraci. Musical niesuchy . "Piraci. Musical niesuchy" - czyli kolejne...

Piękna Zośka (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Piękna Zośka . "PIĘKNA ZOŚKA" Justyna Bilik, Marcin Wierzchowski W roku...

do góry