Rondo

Kursy prawa jazdy

Reda, Łąkowa 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
S - opinia Profesjonalnie i skutecznie! Kompetentni i doświadczeni instruktorzy.
~S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 sierpnia 2022

Nikola - opinia wątek zamknięty Rondo to szkoła profesjonalistów, którzy chcą nauczyć się jeździć samochodem...
~Nikola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

M.P - opinia wątek zamknięty Ten ośrodek to totalna pomyłka .Atmosfera w czasie jazd nerwowa,stresująca...
~M.P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Oskar - opinia wątek zamknięty Ośrodek jest naprawdę super! Bardzo profesjonalne podejście do tematu i super...
~Oskar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam instruktora Macieja Sancewicz . Mega pozytywny...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

kat. CplusE wątek zamknięty Witam. Bardzo profesjonalna szkoła nauki jazdy. Wszystko w jak najlepszym...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Prawo jazdy kat. C wątek zamknięty Witam. Chciałem podziękować mojemu Instruktorowi Kat. C za konsekwentną...
~Okoni69
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Spoko wątek zamknięty Polecam każdemu, dobrzy instruktorzy, samochody do nauki również :)
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Polecam !!!! wątek zamknięty Wykłady w super atmosferze, jazdy bez stresu. Ludzie którzy mają ogromne...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Polecam!! wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem: super kontakt z kursantem, a atmosfera na...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Polecam !!! wątek zamknięty Miła atmosfera na wykładach. Dużo się nauczyłam,zaczynając od zera. Jeździło...
~Andżelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 października 2016

Malwina - opinia wątek zamknięty Jak najbardziej tak! Wykłady z teorii w super atmosferz. Pan Irek świetny...
~Malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Bylo mega wątek zamknięty Gorąco polecam! Świetny kontakt z instruktorem, dużo cennych rad, podczas...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Jak najbardziej tak!! wątek zamknięty Z czystym sumieniem jak najbardziej polecam. Mila atmosfera na wykladach,w...
~Justyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 marca 2016

Najlepsii!! wątek zamknięty Ze spokojem gorąco polecam OSK rondo a w szczególności Pana Arka, który...
~Ewelina D.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 stycznia 2016

Nauka jazdy wątek zamknięty Polecam serdecznie, szczególne podziękowania dla Pana Arka i Irka za...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 stycznia 2016

polecam wątek zamknięty Teoria za pierwszym podejściem, praktyka też. Irek i Arek brawo nauczyliście...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Jestem niezwykle zadowolona ze swojej przygody z OKS Rondo Reda, a zwłaszcza...
~Angelika B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Polecam z czystym sumieniem szkołe nauki jazdy Rondo wątek zamknięty bardzo polecam! Byłam już w wielu szkołach nauki jazdy po długiej przerwie...
~Monika.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 października 2015

zdałam wątek zamknięty szkoła fantastyczna a szczególnie moi instruktorzy Pan I. i A. którzy wiele...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

76

wątków

do góry