Rondo

Kursy prawa jazdy

Reda, Łąkowa 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Ośrodek szkolenia RONDO! Miałam przyjemność jeździć z...
~Ania SEICENTO!!! :D
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Gorąco polecam !! wątek zamknięty Ośrodek naprawdę godny polecenia! Miła obsługa, a jeszcze lepsi instruktorzy...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Po nieudanym egzaminie,który był skutkiem beznadziejnego przygotowania w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Zdałem bez problemu wątek zamknięty polecam szkołę RONDO dobrze przygotowują do egzaminu jak i do jazdy już po...
~Kursant
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Wielki plus! wątek zamknięty Polecam gorąco! Teoria zdana za 1 razem. . praktyka niestety za 4 ale...
~baba za kółkiem :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

zdecydowane TAK! wątek zamknięty Teoria, za pierwszym, praktyka za pierwszym, obsługa perfekcyjna,...
~dominik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Zdecydowanie polecam ! wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam! Zdałam za pierwszym razem i 30 godzin w zupełności...
~J
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Najlepszy instruktor!! wątek zamknięty Zdałam! Oczywiście wszystko dzięki naaajlepszemu instruktorowi na tej...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

kat.A wątek zamknięty Jeśli chodzi o zrobienie prawa jazdy na kategorie A to bardzo polecam tą...
~Sławomir D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Ośrodek super. Wykłady zawsze prowadzone w miłej atmosferze. Pani Magda z...
~Dominika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2014

Świetna szkoła - polecam! wątek zamknięty Pani Magda z biura jest bardzo sympatyczną osobą. Instruktorzy Arek/Irek...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2014

Krysia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z szkoły rondo, wykłady są prowadzone w miłej...
~Krysia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2014

Uwaga Najlepsza Szkoła Jazdy! wątek zamknięty Bardzo, baaaardzo polecam szkołę RONDO. Wykłady prowadzone z poczuciem humoru...
~Aśka :)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Szkoła Godna Polecenia wątek zamknięty Polecam szkołę Rondo ponieważ jestem zadowolony z usług oferowanych przez ten...
~Robert
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Polecam Rondo Reda wątek zamknięty Witam wszystkich kursantów, serdecznie polecam Ośrodek szkolenia kierowców...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Profesjonalna szkoła jazdy wątek zamknięty Polecam z czystym sumieniem szczególnie Pana Ireneusza i Arkadiusza....
~Marta K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Rondo Reda wątek zamknięty Moim zdaniem najlepszy Ośrodek. Wszystko przeprowadzane szybko w miłej...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

kategoria A, Polecam gorąco! wątek zamknięty Witam, instruktor Tomasz Boroch jest mega godny polecenia!!!...
~ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

KAT.A wątek zamknięty Polecam OSK ... Prowadzący Tomasz Boroch. Instruktor wymagający- co...
~Rafał P.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

kat A wątek zamknięty polecam ten ośrodek. Zdałem za pierwszym podejściem bez żadnych problemów-...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

76

wątków

do góry