Widok

Rondo na Warszawskiej

Przypominam, że na rondzie jezdzi się jak po rondzie, zjeżdżając z Wybickiego bierzcie pod uwagę, że ktoś może jechac na Gryfa już kilka razy miałem sytuację, że kierowcy nie biorą tego pod uwagę i ledwo uniknąłem stłuczki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety , większość nowych mieszkańców to buraki jakich mało, tak w życiu codziennym jak i za kierownicą . Ronda dla nich nie istnieją , jak i kierunkowskazy przy zjeździe . Tak jest a będzie jeszcze gorzej .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mysle, ze (rowniez niestety) starzy mieszkancy to czasem i wieksze buraki jakich rowniez malo (moze nie rondo ale Pan ktory staje kawalek przed zawalajac polowe pasa i chodnika bo bramy nie umie otworzyc) :) Zgadzam sie, ze niektorzy na tym rondzie jada z automatu i nie patrza, ale tez niektorzy nawet nie potrafia zasygnalizowac wyjazdu z ronda kierunkowskazem. Takie to nasze "bojanskie" rondo do nauki jazdy jest.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu muszę przyznać rację, to jest okaz nad okazy , na wystawie agro byłby niekwestionowanym championem .. ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, czasami przez tą hondę rano się robi korek.../
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto też wspomnieć o tych cwaniaczkach co jeżdżą po tym rondzie na skróty pod prąd z Wybickiego na Warszawską
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Problem w tym ze on chyba parkuje zgodnie z przepisami. Natomiast moim skromnym zdaniem zasluguje na spora ilosc "karnych kut..." na szybach za swoje lenistwo i glupote.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przyszła zima, rondo gotowe do driftów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, ja zawsze lecę z Wybickiego w Warszawską po lewym pod prąd. I mnie cmoknąć możecie, bo tak jest i się nie zmieni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ale hulajnoga to sie chyba nie powinno po drodze jechac.. :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krezus, gdybyś chciał o tym porozmawiać to mam w stawie karasie. Usiądziesz na brzegu i pogadasz sobie z nimi. Napewno się dogadacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Facet karasie to mam w swoim jeziorze. Fakt jest taki, że lewą stroną na tym śmiesznym rondzie jadę i to się nie zmieni. Trzeba sobie skracać drogę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Do czasu , masz dobre AC ? I do czasu jak ktoś cię nagra z przeciwka . Policja lubi dostawać takie filmy , mandat zza biurka ;-) statystyki lecą .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

żebym ja tylko takie problemy miał.... przez karczemki też czasem lewym lecę, z chwaszczyna w stronę kielna. nie boję się po prostu, lubię jak serce mocniej zabije
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Krezus przywrócił mi wiarę w ludzi, już wątpiłem czy, Bojano to prawdziwa wieś. Mamy wiejskiego głupka, krezusa.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

a najlepsze jest jak tne lewym i wtedy okazuje się, że kogoś po prostu nie zauważyłem na rondzie. wtedy zaczynam machać rękami i te osoby z początku myślą, że oni coś źle zrobili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Masz rację, to jakiś przypał, szkoda na niego prądu .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

pietrek żebyś ty widział jak dziewczyny piszczą, jak lecę lewym w Bojanie.... jak twój chłopak wieczorami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Bojano

Żabka w Bojanie (85 odpowiedzi)

Witam, czy ktos wie czy jest szansa na powstanie sklepu żabka na terenie Bojana? Bo obecnie chyba...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Bosko Butik (10 odpowiedzi)

Zaprasza na otwarcie Butiku w Bojanie, już w najbliższą środę 21.02!Będzie słodki poczęstunek i...

do góry