Widok
Na zebraniu wiejskim wójt jasno powiedział, rondo jest możliwe, ale pewne nie jest! Na razie są czynione starania. Na pytanie czy gmina sfinansuje światła (wójt wyceniał z du.. na 300 tys - a niby tam jest wszystko gotowe by je zainstalować!), to powiedział że nie bo prawdopodobnie będzie rondo, ale kiedy odpowiedział, nie wiem. Także trza cisnąć wójta, sołtysa, radnego o światła bo one są bardziej prawdopodobne niż rondo. Trzeba jakąś petycję w sklepach wyłożyć do podpisów itd. Ale widać że nikomu się z tym tematem nie pali.
I jeszcze jedno! Żebyście nie zapomnieli wy z Bojana i Koleczkowa o regularnym opłacaniu podatków! Bo to głównie dzięki wam Kielno możecie rozwijać:)))
A tak już poważnie. Minęły ponad 2 miesiące od otwarcia ofert na ul. Gryfa Pomorskiego w Bojanie, gmina dostała kasę z Funduszu na drogi z Urzędu Wojewódzkiego. I co? G...n! Nic nie robią. Przetarg nadal nie rozstrzygniety. Wykonawca nie wybrany. Podejrzewam, że coś kombinują skoro nic się nie dzieje...
A tak już poważnie. Minęły ponad 2 miesiące od otwarcia ofert na ul. Gryfa Pomorskiego w Bojanie, gmina dostała kasę z Funduszu na drogi z Urzędu Wojewódzkiego. I co? G...n! Nic nie robią. Przetarg nadal nie rozstrzygniety. Wykonawca nie wybrany. Podejrzewam, że coś kombinują skoro nic się nie dzieje...
Ponieważ infrastruktura w Koleczkowie i Bojanie powstawała stopniowo w konsekwencji osiedlania się dużej ilości nowych mieszkańców. Natomiast w Kielnie najpierw buduje się asfalt z chodnikami i latarniami pośród pół, a potem szczęśliwi posiadacze ziemi sprzedają podzielone działki budowlane w odpowiedniej cenie.
Coś powiat robi w celu ronda. Jednak na ten rok niema przeznaczonych pieniędzy na ten cel.
https://szemud.pl/files/file/Ogloszenia/2021/06/SKM_C25821060215190.pdf
https://szemud.pl/files/file/Ogloszenia/2021/06/SKM_C25821060215190.pdf