Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mirosław - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry warsztat. Wymiana świeć żarowych w moim aucie błyskawiczna i bez...
~mirosław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lipca 2022

Awaria na wyjezdzie wątek zamknięty Autko umarlo na obwodnicy. Wiec nie zastanawiajac sie dlugo wybralem pierwszy...
~Bart
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Po przeprowadzce jakość usługi spadła i to bardzo wątek zamknięty naprawiałem już kilka aut w tym serwisie i było ok teraz na nowej...
~klijent
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 czerwca 2016

Polecam ! :) wątek zamknięty Samochód odebrany w terminie, wszelkie usterki zostały profesjonalnie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

... wątek zamknięty Firma jest beznadziejna oddalem auto do naprawy a bylo nie fachowo wykonane
~olo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

NIE POLECAM!! wątek zamknięty ceny kosmiczne a naprawa chwilowa. 850 zł za jakieś tam poklejenie kilku...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

Polecam ! wątek zamknięty Witam, ostatnio skorzystałem z usług warsztatu samochodowego Pana Arka i...
~Bolesław
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Polecam. Fachowcy! wątek zamknięty Korzystam z tego warsztatu od lat (również w poprzedniej lokalizacji). Jestem...
~Joszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Polecam !!! wątek zamknięty Jestem stałym klientem tego warsztatu, prócz naprawy samochodu byłem również...
~Darek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Polecam ! wątek zamknięty niedawno oddawałam do naprawy samochód po stłuczce - naprawiony na drugi...
~D.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

super warsztat wątek zamknięty polecam ten warsztat wszystkim ktorzy cenia sobie solidnosc za nieduze...
~marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2012

Solidna firma polecam wszystkim. wątek zamknięty Naprawiałem zawieszenie oraz przy okazji łożyska w alternatorze.Właściciel...
~BOGDAN D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

solidny uczciwy warsztat za normalne pieniadze wątek zamknięty witam korzystalem z warsztatu czwarty raz i musze powiedziec ze profesjonalna...
~jaro
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 lutego 2012

The best company !!! wątek zamknięty To firma, do której będziesz chcial powrócić. Świetna obsługa, ugodowa,...
~Monika Witek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 marca 2010

SOLIDNY WARSZTAT BARDZO POLECAM wątek zamknięty Naprawiałem w Audi układ zawieszenia jestem bardzo zadowolony pomimo...
~TOMEK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 września 2009

Bardzo solidna firma. wątek zamknięty Naprawiałem Vw Golfa IV ,chłopaki podeszli do tematu bardzo profesjonalnie...
~PIOTR
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

Igor - opinia wątek zamknięty Naprawdę solidna firma- polecam gorąco!
~Igor
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 września 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

17

wątków

do góry