Widok

Rów na drodze na Saturna

Jakiś inteligent wykopał po szerokości drogi na ulicy Saturna rów. Debil bez wyobraźni , bo w nocy może ktoś w tym miejscu rozwalić samochód. Złośliwość ludzka nie ma granic. Jeszcze idiota chodzi z łopata i podkopuje na bieżąco. Trzeba mieć z głową
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaleca się kontakt z siedzibą kowbojów z Żukowa, tfu Komisariatem. Zgłosić należy celowe spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym. A to już jest przestępstwo. Powodzenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

jedna kobieta zalecila wyjmowanie plyt aby skutecznie ograniczyć prędkość, ktoś się posłuchał i tak czyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie po co to kopał. Żeby śmieciarka nie przejeżdżała? Miał pozwolenie na taką robotę? Kto to zrobił? Ktoś nawet może nogę połamać jak nie zauważy. Będę przykukiwał kto to. Może uda się złapać ciecia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykukiwacz, lokalny szeryf Banina.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie dokladnie jest tenrow?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na końcu ulicy Saturna. Dokładnie na zakręcie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak na końcu to co za problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ulica saturna jest w kształcie podkowy. Rów jest na zakręcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie po stronie ulicy Saturna gdzie są domki komuś przeszkadzało, że ludzie mieszkający w szeregach dojeżdzają tą właśnie stroną.
Teraz chamstwo nie zna granic niestety...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

No dokładnie o to chodzi. Na końcu ulicy, ale ta ulica jest w kształcie litery U, czyli można powiedzieć ,że po środku :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tym miejscu pojawiły się szarfy po szerokości drogi. Ktoś coś wie na ten temat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szarfy to procesja się szyjuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pewnie mieszkańcy tej drugiej odnogi Saturna nie chcą żeby także u nich pobojowisko z drogi zrobili
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może policja była . Niech wrednego debila znajdą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po co szukać gdy oglądasz go codziennie w lustrze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem dojazd do wszystkich posesji na ul. Saturna jest od strony ul. Tuchomskiej więc nie widzę problemu. Poza tym może wypadałoby wyrównać ulicę na której się mieszka a nie oglądać się na innych i jeździć po wyrównanej części ul. Saturna samemu nie robiąc nic w tym kierunku. Najlepiej wprowadzić się- postawić samochód vis a vis mieszkania nie koniecznie na swojej działce nie pytając właściciela o zgodę, nie sprzątnąć wokół siebie śmieci wyrzuconych przez dziki ze śmietników a następnie rozwianych przez wiatr i udawać że to nie moje. Dbajmy o to co wokół nas, dajmy coś od siebie to będzie się dobrze mieszkało.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkaniec - popieram Twoja wypowiedz. Nastawiali szeregów i w d.e maja innych i tylko roszczenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Trzeba było sobie większą działeczkę sprawić, a nie teraz płakać, że szeregi za płotem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

To że są zbudowane szeregi to wina gminy bo zmieniła warunki zabudowy a nie mieszkanców, ale mieszkając w szeregach również można dbać o to co jest przed posesją ( sprzątnąć i wyrównać drogę ), jechać trochę wolniej autem żeby nie kurzyć na innych itp. Płaczą raczej ci co mieszkają w szeregu, że Eko Bud ich oszukał bo nie zrobił drogi no ale jeśli nie było tego w umowie to d... Przy tylu mieszkaniach wystarczy solidarnie zainwestować po 1000-1500 zł od lokalu i droga gotowa tylko trzeba chcieć a nie patrzeć że sąsiad nie płaci albo że ja mam blisko do Tuchomskiej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ci co mieszkają po drugiej stronie Saturna w domach to niby tacy porządni ? Hahaha..daleko szukać pierwszy dom z brzegu na końcu gdzie dzieciarnia rozwydrzona brudas jakich mało ,pełno śmieci wokół domu jakieś stare graty wyrzucone... A kopanie rowu to się na policję kwalifikuje kompletny brak wyobraźni i kultury . Debilizm pospolity
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie ma co sie klocic, ale ten row to przegiecie.
Co to za kretyn?

UWAGA: Wszyscy w akcie notarialnym mają prawo przejazdu i przechodu przez całą ulicę saturna.

Ja bede rozgladal sie za tym co kopie i sam mu nakopie

Jeszcze jedno. Zgłosiłem jakiś czas do Referatu Środowiska syf dookoła Saturna to co niektórzy posprzątali ten bałagan.
Proponuję aby wspolnie zasypac te rowki. Co kto ma. Nauczymy to scie*wo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie rozumiem czegoś ..na szereg przypada niewiele ponad 2m bieżące drogi, w Baninie są ludzie którzy i sto metrów z własnej kieszeni budowali a tu taaaki problem żeby te 2m zagospodarować czy choćby utrzymać w ładzie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteś mieszkańcem Saturna? Byłeś na spotkaniu w zastępca burmistrza w remizie? Należysz do rady ulicy? Rozmawiasz w prawnikiem właścicieli dróg? Znasz problem drogi od strony prawnej? Nie? To przestań klepać w klawiaturę bez rozumu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Droga jest prywatna w zw z czym nikt Wam nie będzie jej utwardzał i wyrownywał za darmo. Zbierzcie kasę, dogadajcie sie z właścicielką i do dzieła. Burmistrz nic nie pomoże na drodze prywatnej a jedyne co mozna zrobić to przekonac właścicielkę aby drogę przekazała gminie (jednocześnie pozbyła się problemu) i aby gmina zechciała ją przejąć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A po co gminie nowe drogi? Starych nie potrafią w kulturze utrzymać! Nie zgadzam się. Najpierw niech zrobią tuchomską, pszenną rolniczą. Ale tak jak na XXI wiek przystało, z chodnikiem ścieżką rowerową i odwodnieniem. A potem mogą się zajmować bocznymi popierd**kami.
U nas to jeszcze potrzeba następnej szkoły, większej średnicy na wodociągu. A jak ktoś kupił tanio szereg to niech sobie pod nim drogę zrobi, kostkę wyłoży, garbem ozdobi. Dlaczego w ogóle rozważana jest myśl przerzucania kolejnych kosztów na gminę?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tychomska miała być w maju robiona a jest lipiec :-) a co do rowu z pewnością to podlega paragrafów . Nikt nie ma prawa rów na drodze kopać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

polemizowałbym. właściciel ma prawo rów wykopać. Tylko żeby go nie mogli oskarżyć, musi go oznakować tak by było "bezpiecznie" :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

No to ciekawe kiedy ktoś tam samochód rozwali . Poczekamy zobaczymy :-) niech idiota od łopaty poniesie konsekwencje swojego debilizmu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na slowala w Gdańsk codziennie ktoś się rozwala i co ? Na debila za kierownica nic nie wymyślisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

w poniedziałek jadę na Policję zgłosić tą sprawę. Fotki porobione. Pożałujesz ciemniaku za to co zrobiłeś.
Drodzy mieszkańcy, dziś ten rów został zasypany. Proszę o pomoc i działania naprawcze, w środku jest wypełniacz teraz tylko należy przykryć to ziemią.
Wiecie co wam powiem. Parę miesięcy temu spotkała mnie niemiła sytuacja. Idąc z dziećmi i żoną na spacerku po drugiej stronie Saturna (od willi :D). Było błoto, padało. Wjeżdża babka, jedzie szybko, prawie nas ochlapała. Zwróciłem uwagę i co usłyszałem, że my tu nie powinniśmy chodzić, czy mamy prawo przechodu tą drogą!. Wróciłem do domu po akt notarialny i po powrocie do lokalizacji tej pani chciałem przedstawić ale nie była odważna. Na drugi dzień przeprosiła. Usłyszałem że mieszkańcy (niewiem czy tylko ona czy kto) są zniesmaczeni że to miał być teren willowy.
Kurde co to za zachowania? Jak ktoś z WAS ma informację kto to kopał to proszę o informację. Będzie łatwiej policji, nie będą musieli chodzić i przesłuchiwać sąsiadów z drugiej strony.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

to zbyt trudna sprawa. kowboje z Żukowa mogą nie podołać...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi w bardzo niemiły sposób jeden mieszkaniec zwrócił uwagę że z psem po tamtej stronie chodzę. Bardzo roszczeniowi i nieprzyjemni ludzie po tamtej stronie Saturna. Super że ktoś wreszcie się podjął zgłoszenia tego rowu. Bardzo dobrze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

A w jakim celu chodzi sie z psem pod czyims plotem..u nas kupa na kupie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Racja.Chyba lepiej wyjść do lasu z psem albo na łąkę a nie chodzic pod płotem sąsiadów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Kulturalnego człowieka- ja sie ludziom nie dziwie bo do 2010 roku założenie było ,ze Banino to wieś domków jednorodzinnych więc wcale nie jestem zaskoczona, że babka troche Tobie powiedziała o tych willach. Sporo osób, które się tu pobudowały na długo przed szeregowcami są zniesmaczone zmianami planu zagospodarowania przestrzennego. Ale ten problem stworzyła gmina Żukowo i decydenci wócwzas zarządzający.
Ale fakt faktem,teksty o nieprzechodzeniu przez drogę uważam za śmieszne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję żeby nie dzielić ludzi na tych "z tej strony" i tych "z tamtej strony" . Ludzie dzielą się poprostu na dobrze wychowanych i chamów.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jesteśmy roszczeniowi i nieprzyjemni tylko dbamy o swoje otoczenie. Przez 12 lat jak tu mieszkamy nigdy nie było żadnych problemów. Pojawiły się niestety wraz z wybudowaniem szeregów. Pojawiły się psie kupy pod plotami i śmieci na drodze. Do tej pory mieszkańcy sami sprzątali śmieci i płacili za równanie drogi. Nowi mieszkańcy chyba się jeszcze zorientowali że nikt niczego za nich nie zrobi...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

To jest chore, robi się rozłam na jednej ulicy! Strona A i strona B! Sorry, ale jakby coś się stało na wjeździe od strony domków, to mieszkańcy też by jeździli od strony szeregów i odwrotnie. Co to za durne podziały, teren willowy i niewillowy? Podział to może być na chamke, która oblewa wodą spod kół albo chama, który nie sprząta po swoim psie pod czyimś płotem. Mieszkańcy domów też chodzą po stronie szeregów, wprowadzają psy, dzieci jeżdżą rowerami, nie mówiąc o maltanczyku, który nagminnie od 2 lat biega samopas i zakreca na chatę dopiero przed spaniem. Drodzy mieszkańcy i właścicielki drogi. Jeżeli ktoś wykopał rów, to popełnił przestępstwo (chyba że to właściciel). Jeżeli ktoś zepsuje sobie na tym rowie auto, konsekwencje może ponieść właściciel drogi. Jeżeli ktoś nie dba o czystość na swojej posesji to jego sprawa. A jeśli ktoś nie dba o swoje porozrzucane śmieci na drodze albo wywala świąteczną choinkę na łąkę, to już jest flejtuch i wstydu nie ma. Ogarnijcie się, nie zagladajcie komuś w działkę, ale też nie nie traktujcie tej ulicy jak swojej prywatności, bo każdy ma prawo po niej chodzić/jeździć.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do "kulturalny człowiek". Napisał Pan/i że: rów został zasypany i prosi Pan o pomoc i działania naprawcze, w środku jest wypełniacz teraz tylko należy przykryć to ziemią. Więc ja pytam dlaczego tzw. wypełniacz ( cegły) wziął pan bez zgody właściciela cegieł i działki na której leżą. Może pan to na forum wyjaśnić ?. Jak będzie pan zgłaszał na policji w pn wykopany rów prosze nie zapomnieć o zgłoszeniu przywłaszczenia cegiał przez siebie no chyba że ma pan zgodę. Właściciel cegieł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Willowa część saturna , hie hie . "W ktorej części Saturna mieszkasz ? " po stronie willowej . Pokladam sie ze smiechu . Pewnie po tej stronie dziki nawet z blekitna krwia chadzaja a szpica przegania dziki od strony szeregowej strony Saturna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piszesz cos bez ładu i składu. Jak dla mnie nie ma znaczenia "willowa" lub b inna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do Baniniaka. Ma Pan wyraźne problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Lepiej mądrze milczeć niż głupio gadać. To przez takich idiotów jak Pan rodzą się podziały. Proponuję powrót do szkoły i naukę czytania...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Protestuję przeciwko namawiania do wyprowadzania psów na łąki. Wyprowadzajcie psy do własnych ogrodów!!!. W Baninie brak gruntów niczyich. W szczególności Łąki stanowią użytki rolne przeznaczone do celów paszowych dla zwierząt. Ileż to razy musiałem takie bydło gonić z łąki lub pola obsianego zbożem bo się paniskom wydaje, że jak nie ogrodzone to można dewastować. A poszli won!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dogadaj się z kolegą sąsiadem który zniszczył drogę. On to wziął na siebie swoim występkiem.
Jeżeli ty właściciel to sory, ale wygląda to jak jakieś kolejne śmieci i dodatkowo musisz sobie ogrodzić działeczkę jeżeli taki jesteś zatroskany właściciel.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Martw się o swoją działeczkę a nie innych, to ze nie jest ogrodzona to nie znaczy że można z niej zabierac cos co nie należy do Ciebie. A poza tym ja nie musze sie z nikim dogadywać, nie mam nic wspolnego ze zniszczeniem drogi wiec nie ruszaj co nie twoje bo po łapkach dostaniesz. Cegielki odłuż na swoje miejsce i zasyp swoim gruzem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wyczuwam agresję. Uśmiechnij się kaszubie. Widocznie ten co kopał poszedł po rozum do głowy i naprawił co zrobił. Dogadaj się z sąsiadem :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry