Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ryszard - opinia wątek zamknięty Z reguły nie dodaje komentarzy, ale wyskoczył mi ten sklep w którym robiłem...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 maja 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Aż muszę opinie napisac bo mega promocje teraz w czasie korona! Rowery...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2020

Rower jak nowy wątek zamknięty Dziś odebrałem rower po generalnym przeglądzie i wymianie kilku części,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Polecam znajomym i rodzinie wątek zamknięty Powiem tak, zakupy udane jaknajbardziej i wszystko dopiete na ostatni guzik....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 marca 2019

Polecam bardzo, 2 rowery kupione i dostaliśmy gratisy wątek zamknięty Często opinii nie pisze, ale tutaj aż musiałem. Jak ktoś szuka rowerów dla...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 marca 2019

Mega super!! wątek zamknięty Jestem mega zadowolony :D Rowerek śmiga, żony też i w końcu nie musimy się...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty Duży wybór rowerów i miła obsługa, kupiliśmy z żoną dwa rowery, szosowy i...
~Jurek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 marca 2018

Paweł - opinia wątek zamknięty Obsługa świetna od ręki serwisują rowery naprawdę polecam
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2016

Strzał w dziesiątkę. wątek zamknięty Od 2011 jestem stałym klientem, myślę że najwyższy czas na zasłużoną opinię....
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 czerwca 2016

Bartosz - opinia wątek zamknięty Co tu dużo pisać. Panowie bardzo pomocni, solidni i szybcy. Ostatnio...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 czerwca 2016

Mega zadowolony! wątek zamknięty Szukałem roweru do zawodów mtb, mega wybór karbonowych rowerków i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 maja 2016

Nie za bardzo wątek zamknięty Części lepiej kupić w internecie i wymienić samemu. Wyjdzie o wiele taniej.
~pp
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2015

Najlepsza obsułga wątek zamknięty Fachowa i przemiła obsługa podczas przeglądu roweru, a do tego ogromna...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Super sklep wątek zamknięty W zeszłym roku kupiłem rower w tym salonie i muszę powiedzieć, że nie tylko...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

super wątek zamknięty Polecam ten sklep. Duży wybór rowerów w naprawdę konkurencyjnych cenach.
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 maja 2015

OK ... ale wątek zamknięty Ok ale czasami serwis jest niedokładny a cena za przegląd i wymianę części...
~kasiula
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Porządnie i niedrogo wątek zamknięty Przyszedłem do tego serwisu z rowerem kupionym na Allegro, z prośbą o...
~Ryszard Ser
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2015

Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Kupiłem rower Focus, który sprawuje się...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

Zdecydowaanie polecam! wątek zamknięty Trafiłam do sklepu przypadkiem, oddałam rower do serwisu. profesjonalna...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Szybko, tanio i solidnie. Usługa wykonana na poczekaniu ;)
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry