Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Są OK wątek zamknięty Naprawdę nic nie można zarzucić poza długim czasem oczekiwania na rower...
~tezony
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2008

Oby wiecej takich sklepów wątek zamknięty Zostałem mile zaskoczony obsłógą i profesjonalizmem panującym w tym sklepie....
~Zastava
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2008

ok wątek zamknięty bardzo fajny sklep i serwis!
~arczyn
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2007

No porażka... wątek zamknięty Straszne. Ceny są porażające, serwis okropny, a właściciel niemiły i w ogóle...
~Nux
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 lipca 2007

czasem słońce czasem deszcz wątek zamknięty Kuoiłam u nich rower za taką kase jaką dysponowałam czyli marne...
~asi
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 12 lipca 2007

profesjonalnii!!!!!!!!! wątek zamknięty serwisanici bardzo kompetentni, naprawdę polecam zapłaciłam grosze a rower...
~isia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 15 czerwca 2007

serwisanci do bani wątek zamknięty Może źle trafiłam - nie było "szefa" który szanuje klijenta i zna sie na...
~Kasia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 31 maja 2007

Ewa - opinia wątek zamknięty potwierdzam, nie wypuszczą roweru z rąk do momentu, aż wszystkow w nim...
~Ewa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 1 maja 2007

super wątek zamknięty tanio mila obsuga super wybur polecam!!!!!!!!!!!1
~kedzior
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2007

Miłe wrażenie, i najważniejsze - tanio wątek zamknięty Kupiłam kask za małe pieniądze (porównywałam potem ceny modelu w necie)....
~pandora
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 30 marca 2007

Fachura wątek zamknięty nic więcej nie mam do dodania w tym temacie. nie wypuszczą bajkera póki...
~PanKracy
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 marca 2007

Bardzo fajny sklep wątek zamknięty Bardzo mi się podoba. Obsługa jest życzliwa i bardzo kompetentna, zawsze...
~Staklar
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

12

wątków

do góry