Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia Ceny bardzo przystępne , gość widać ze ma pasję do tego co robi i zna się na tym
~Robert
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 9 maja 2023

Andre-Szyd - opinia Najlepiej pójść i samemu się przekonać co "w trawie piszczy" ;)
~Andre-Szyd
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Ludwik - opinia Miła ,fachowa obsługa, asortyment ok jak coś brakuje to Pan serwisant zamówi...
~Ludwik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Tomek - opinia Obsługuje właściciel, a to duża zaleta. Zna się i nie naciąga. Fachowo i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 marca 2023

Jarosław - opinia Najlepszy serwis rowerowy w okolicy, polecam wszystkim!
~Jarosław
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Marwej - opinia wątek zamknięty Korzystam z serwisu już od dobrych kilku lat i jestem mega zadowolony....
~Marwej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2021

rowerzysta - opinia wątek zamknięty Super serwis, pan bardzo miły i solidny.Serdecznie polecam.
~rowerzysta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 marca 2021

Miłosz - opinia wątek zamknięty Rzeczowo, miło i profesjonalnie. Ceny części jak w Internecie. Usługi są w...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Rita - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, miło, od wielu lat najwyższa półka usługi i obsługi :)
~Rita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 marca 2020

Pit - opinia wątek zamknięty Wykonany w serwisie przegląd i naprawy sprawiły,że odżył mój rower, a ja mogę...
~Pit
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Super Firma wątek zamknięty Korzystamy z usług Pana Jarka od wielu lat, w latach ubiegłych w filii...
~Zygmunt
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2019

emerytka zadowolona klientka wątek zamknięty Wspaniały profesjonalny sklep i punkt naprawczy. Pana Jarosława znam od lat,...
~Alicyjka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam !! wątek zamknięty Korzystam z usług serwisowych od kilku lat i zawsze mogę liczyć na...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam serwis wszystkim znajomym. Wysoka jakość usług i bardzo sympatyczna i...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2018

ocena b.dobra wątek zamknięty Sklep godny polecenia, miła i profesjonalna obsługa zawsze pomocni
~Marcelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

oco uslugi bardzo wysoko i jestem bardzo zadowolonaeniam sklep i jeg wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze sklepu i obslugi ,mila obsluga ,dobra jakocs
~Marcelina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Gorąco polecam wątek zamknięty Rowerek po gruntownym przeglądzie chodzi super. Fachowa pomoc i porada. Miła...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

super sklep fachowa obsługa szybko i idealnie wątek zamknięty do innego rowerowego sklepu i serwisu już nie chodzę tylko do Kołomański...
~Renata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Fachowcy w każdym calu wątek zamknięty Tylko dziś zrobiłem ponad 50km.na rowerze po serwisie u Kołomańskich - rower...
~Klient z polecenia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Zawsze fachowa i rzetelna obsługa wątek zamknięty Korzystam z usług od kilku lat i zawsze jestem bardzo zadowolony z obsługi....
~Przem
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
47

postów

47

wątków

do góry