Widok

Roxi Bar

Roxi Bar Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Roxi Bar.
Urokliwe piosenki Freda Buscaglione w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego to gwarancja świetniej zabawy z melodiami na trwałe zapadającymi w pamięć publiczności.Opracowanie muzyczne – T. KrezymonPrzekład piosenek – W. Młynarski, S. Tym, A. Bieniasz, E. Bryll, M. Dagnan, A. Osiecka, Z. Stawecki, J. WesterScenariusz i reżyseria – A. KękuśWystępują – D. Kowalewska, R. ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super piosenki

nie myślałem nawet, że tyle lat temu mogły być takie zajefajne piosenki. ci włosi to mają łeb. spektakl super. czas tak szybko mija, że aż żal że tak krótko. z tego co się dowiedziałem to większość tłumaczeń jest robiona przez aktora z muzycznego specjalnie dla tego spektaklu. czyli że nie znaliśmy tego buscaglionego aż tak dobrze. a teksty są udane. wszystkim naprawdę gratuluję. polecam - warto obejżeć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Warszawie

Byłam w Warszawie w ogródkach. mam nadzieję, że spektakl zwycięży. to było najlepsze przedstawienie a widziałam prawie wszystkie. super wykonanie, choreografia, aktorstwo. piosenki są naprawdę świetne i pomysł na spektakl też. BRAWO!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po "Ogródkach"

Warszawskie jury doceniło wysiłki gdyńskich artystów i spektakl zdobył pierwsze miejsce.Mało tego, widzowie rownież nagrodzili przedstawienie i tu też pojawiła się nagroda! Brawo !!! Moje gratulacje dla aktorów Roxy Bar ! Szkoda tylko,że nie mogłem się o tym dowiedzieć z trójmiejskiej prasy czy telewizji,ale to nie jest chyba tajemnica,że życie kulturalne zupełnie ich nie obchodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

suuuuuuuuuuuuuuuuuuper

naprawde swietne przedstawienie! lepszego naprawde nie widzialam! Musicie na to isc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

roxi bar

Widziale rb w lipcu 04. Niesety w listopadzie nie graja. Przedstawienie jest super i unikalne bo kto inny by to zrobil. Uklady finansowe i obsadowe w Europie na to nie pozwalaja, tj oplacalnosc tego tematu w polaczeniu z iloscia projesjonlnych realizatorow. Perla, poczucie, ze sie obcuje z czyms najlepszym na swiecie, niezaleznie od bezposredniej przyjemnosci. Brawo, dzieki i gratulacje dla wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUPER EKSTRA BOMBA:D

Wlasnie worcilam z Roxi Bar!! Bylo wspaniale, muzyka na zywo, wspanialy zespol... wspaniali aktorzy, wspaniala gra aktorow , wspainiale teskty, choreografia, kostiumy no poprostu wszytsko naj..polecam goraco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buscaglione niedoceniany

Piękne piosenki,doskonały klimat.Cudowne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bomba

jak dla mnie super, świetne piosenki, dobrze zaśpiewane i zagrane, para Kowalewska/Śledź są idealni, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super

Bardzo mi się podobało. Aranżacja piosenek i to wykonanie... Gratulacje dla całego zespołu teatru muzycznego za tak wspaniały spektakl. BRAWO!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Głowa w piasek (3 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Głowa w piasek . Niezwykle zabawna, a równocześnie poruszająca historia...

Zdrada Pablo Amadora (13 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Zdrada Pablo Amadora . Zdrada Pablo Amadora Romain Włodkowski Spektakl...

Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania (10 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania . Teatr Bajka z...

do góry