Royal Massage

Salony masażu

Gdynia, Władysława IV 53/11

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta - ocena nowy temat Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna obsługa. Wspaniałe miejsce. Pani Marta...
~Jolanta
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Michał - ocena Pani Marta jest niesamowicie serdeczna, tworzy bezpieczną i pełną zrozumienia...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 20 stycznia 2024

Tomek - ocena Bardzo mila atmosfera. Masaz dobierany indywidualnie do kazdego klienta i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 16 stycznia 2024

Karolina Sulis - ocena Cudowne doświadczenie, bardzo polecam każdemu kto szuka profesjonalnych usług.
~Karolina Sulis
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Marek - opinia Polecam Panią Martę, też na pewno wrócę.
~Marek
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 2 sierpnia 2023

Rafal - opinia Bardz profesjonalna obsługa.Miła rozmowa z uwzględnieniem przeciwskazań do...
~Rafal
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Zenon - opinia Salon przyjemny profesjonalna obsługa Marta przecudowna.m\Masaz w jej...
~Zenon
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Katarzyna - opinia Wspaniałe miejsce. Korzystałam z różnych masaży ale masaż tantryczny na 4...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lipca 2022

Magda - opinia Idealne miejsce , cudowny relaks . Serdecznie polecam. Jakość usług 100%
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 maja 2022

Ewa - opinia Śmiało mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś z was odwiedzi gabinet masażu royal...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Ewa - opinia Śmiało mogę powiedzieć, że jeżeli ktoś z was odwiedzi gabinet masażu royal...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 maja 2022

Emily - opinia wątek zamknięty Super! Masażystki w pełni profesjonalne. Jak dobrze mieć takie miejsce!! Z...
~Emily
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

Lusi - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa, masaże to pełen profesjonalizm, bardzo polecam
~Lusi
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 marca 2022

Dawid - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm , obsługa i klimat I klasa , polecam !!!
~Dawid
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry