Widok

Rozarium Tuchomskie od LOKUM warto???

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Witam jestem zainteresowany kupnem tam domu, czy ktoś już miał styczność z tym developerem (kupował, ma zamiar, czeka na odbiór itd)?. Poszukuje jakichkolwiek informacji zanim się zdecyduję. Wszystkie opinie szczególnie o problemach z poprzednich inwestycji mile widziane.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
też się zastanawiamy nad tymi bliźniakami, ale opini jest mało i są podzielone
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie są to opinie? I gdzie można znaleźć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Firma ma duże opóźnienia w oddaniu inwestycji i nie ma zamiaru zapłacić zadośćuczynienia. Jeżeli chodzi o jakość to jest OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja akurat polecam, bo nasz fachowiec od wykończeniówki niemiał się do czego przyczepić. My mieszkamy w Borkowie. Warto popytać się przyszłych sąsiadów jak im się mieszka. My tak zrobililismy.
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jesteśmy właśnie już prawie wprowadzeni na Rozarium do domu bliźniaczego. Jakieś drobne niedociągnięcia się zdarzały, ale nie było niczego, czego deweloper nie zdołałby albo chociaz niepróbowałby naprawić. Aktualnie wszystko jest już w porządku i jesteśmy zadowolceni :) Nie moge doczekać się aż zrobi się sucho i słonecznie i będzie można spędzac czas w ogrodzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podnoszę temat.
Może jeszcze ktoś się wypowie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też polecam. Mam akurat zewnętrzne miejsce w bliźniaczej zabudowie. Na osiedlu jest jeszcze trochę "bałagan" bo część domów i dróg jest wciąż w budowie, ale to tylko kwestia czasu, aż skończą. Z lokalizacji jestem zadowolona - do miasta jadę około 30 minut - to dobry czas i warty własnego domu i podwórka ;) Jak były słoneczne dni to nawet z psem po lesie udało nam się przejść.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie byłam na święta u rodzeństwa i też mi się podoba ta okolica, więc sobie szukam opinii jakichś ;) Udało nam się pospacerować w lany poniedziałek - rzeczywiście las piękny! Mam nadzieje, że na wiosnę powstanie więcej chodników i to błoto trochę podeschnie, bo poważnie zastanawiam się nad jednym z lokali z 3 etapu - taki mały domek w sam raz "na starość" bez dzieci :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Państwo, którzy tam mieszkacie - które domy lepsze F czy D? Będę z daleka jechać żeby oglądać (120km), a na mapie o tej lokum.gda.pl/rozarium-tuchomskie-plan-osiedla ciężko coś zobaczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam D. Wystarczajaco duzy ale ustawienie ma lepsze.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

A mi się jednak F podoba - działkę ma większą i lepiej ustawione, bo tylko z jednej strony okna na osiedle a z drugiej na las
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy wiecie cośo tych przecenionych domach? co jakiś czas obniżają ceny nawet o 20 tyś - nawet dzisiaj na stronie widziałam. z czego to wynika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze robili takie przeceny żeby kupca znaleźć. Większość mają zarezerwowana lub sprzedana A zaraz kolejny etap będą sprzedawać ktorego nie ma na planie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

LOKUM chyba ten kolejny etap już ma w sprzedaży. wróciły te domy D, które kiedyś oglądałam i wydawały mi się spoko. teraz z odbiorem an 2021 aż
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Tuchom

kupno mieszkania lub bliżniaka os.Rozarium Tuchomskie (41 odpowiedzi)

jestem zainteresowana zakupem mieszkania lub malego blizniaka przy Azaliowej,jednocześnie mam do...

Rozarium Tuchomskie - opinie i oceny (6 odpowiedzi)

Rozarium Tuchomskie powstaje jako podmiejskie osiedle domów bliźniaczych. Atutem lokalizacji jest...

do góry