Widok

Rozbrajające ogłoszenia o pracę....

Śledzę ogłoszenia swojej branży, jednak to co widzę, jeży włos na głowie.
Znany developer daje co jakiś czas ogłoszenie, że szuka i znowu jest info, że pensja atrakcyjna, ale wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa. na prawdę? Czyli zwierzchnik ma kaprys to Ci da premię. Nie zgodzisz się na coś, bo łamie to regulamin pracy, premii nie dostaniesz. Nagle okazje się wtedy, że Twoje zarobki spadają drastycznie w dół
Jak widać, ktoś złapał się na ten slogan, a teraz ucieka i znowu szukają.
https://prnt.sc/psxq3g
Poza tym tak dużo oferują, że od razu człowiek wie, że praca dla tej firmy to zaszczyt i szczęście. Dosłownie chwyciło się Boga za stopy :)
Często trafiacie na takie kwiatki w swojej branży?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety wszystkie firmy dają ogłoszenie z których od razu można wyczytać że nie proponują żadnej przyszłości , atrakcyjne zarobki tylko dla kogo ? z koro w ogłoszeniu nie podają na trójmieście choćby zbliżonej kwoty, dla mnie gdy czytam te ogłoszenia to wydaje mi się że liczą i szukają jeszcze pracowników o profilu z lat 90 czyli;30 lat w jednym zakładzie , nie będzie się dla niego liczyć zarobek tylko ważne żeby robota była soboty i po 10 godzin dziennie i ogólnie ma nie walczyć o swoje tylko ma trwać w stagnacji którą oferuje 95 procent ogłoszeń z tego portalu , nadszedł czas że jeżeli chcesz kierowcę CE to musisz zapłacić za kursy itd. bo tacy mają już prace czas inwestować a nie tylko brać , brali od lat 90 cytuję ; bo za bramą czeka 10 na twoje miejsce
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do tego dochodzą same umowy o dzieło lub zlecenia a także rzadkością jest 8 godzinny dzień pracy nikogo nie obchodzi że masz dziecko do odebrania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swojego czasu szukałam tutaj czegoś dodatkowego, bo to darmowy portal, lokalny, ogłoszenia z serii drobne, a ja akurat miałam trochę czasu i chęć dorobić bo przez pół roku było luźnej. Cały etat odpadł ale z połowa czemu i nie. Okazywało się że oczywiście umowa na jakiś pół etatu czy zlecenie, ale pracy jest na co najmniej 8h, a najlepiej na więcej...okazało się że więcej czasu spędziłam na pustym szukaniu niż zarabianiu, i akurat czasu najbardziej mi było szkoda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Praca w Trójmieście - jest w ogóle? (41 odpowiedzi)

Witam serdecznie :) Zamierzamy z mężem przenieść się na drugi koniec Polski, czyli do Was :) Jest...

Praca K2 Dystrybucje (25 odpowiedzi)

Czy ktoś wie co to jest warto tam iść na rozmowę ?

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry