Widok

Rozczarowana

Po udanej wizycie u tutejszego fryzjera i przeczytaniu peanów na temat stylizacji paznokci, postanowiłam skorzystać i z tej usługi. Niestety, jestem rozczarowana. Po pierwsze-zabieg trwa bardzo długo-ponad dwie godziny, paznokcie owszem, są estetyczne, ale po dwóch dniach widać już bardzo duże zapowietrzenia na płytce,pod które zwyczajnie wlewam klej do paznokci,a by nie było widać tych pęcherzy. Właśnie z tego powodu i długiego czasu wykonania stawiam 3. Poza tym Panie bardzo sympatyczne :-), ale nie skorzystam już z usług stylizacji paznokci.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 3
 
kreatywność: 5
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
4.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem stylistką paznokci od lat.Nie rozumiem jednej rzeczy.O ile klienci chwalą sobie długą pracę fryzjerów bo musi być dobrze dokładnie przyjemnie itp. to styliska paznokci musi kończyć szybko.Stylizacja paznokci to długi i mozolny zabieg.Jeżeli praca ma być wykonana dokładnie esteycznie i prawidłowo technicznie musi to potrwać.Znam miejsca gdzie wykonuje się dopełnienie w 40 minut ale proszę mi uwierzyć wyniki są mierne.Nie znam p.Pauliny nie widziałam jej pracy ale z tego co pisze rozczarowana można wnioskować że poważnie podchodzi do swojego zawodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry