Widok

Rozczarowanie obsługą, Beznadziejna łacznie z Kierwoniczką

Z wcześniejszym wizyt byłem pewien jednego, porcje ogromne, jedzenie trochę za tłuste ale i tak ogólnie można uznać za świetne. Pizze tłustawe ale przez to wyjątkowe i godne polecenia. Makarony mają swoją wyrazistość. Reasumując, można się dobrze, choć nie tanio, najeść.

Niestety, pomimo, iż z karty jasno wynika, że do wyboru są frytki, ziemniaki etc. podczas składania zamówienia zostaliśmy poinformowani, iż "tradycyjne" ziemniaki można zamówić tylko do jakiś tam trzech wybranych pozycji- w menu brak chociażby o tym wzmianki. Mój ojciec, osoba starsza ,ze względów zdrowotnych (o czym informowaliśmy) mogła jako dodatek wybrać tylko i wyłącznie rzeczone ziemniaki a na dania, do których zostały przydzielone ochoty nie miał.
Niestety pomimo gorących próśb o zrobienie wyjątku (łącznie z propozycją dopłaty!) Pani pozostała nie ubłagana. Po poproszeniu Kierowniczki sali usłyszeliśmy, iż "przecież kelnerka informowała, że nie ma takiej możliwości i nie robimy wyjątków z żadnego powodu, takie są zasady u nas w sezonie". Ręce mi opadły, BEZNADZIEJANA OBSŁUGA! Zawsze było byle jak, al teraz przegięli.
Jak za PRL-u! Gorzej aniżeli w najgorszych barach mlecznych a ceny przecież o wiele wyższe
Moja ocena
Restauracja KOS kategoria: Bary
obsługa: 1
 
menu: 5
 
jakość potraw: 4
 
wygląd i czystość: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz rację obsługa na żenująco niskim poziomie. Dziwię się tylko właścicielowi iż mając tyle skarg i tyle nieprzychylnych mu opinii, nie zwolni takiego personelu i nie zatrudni inych bardzie kompetentnych osób
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo donia kierowniczka to komisarz rex dobrze daje z ucha i tylko dlatego ja tam trzymaja a tak po zatym to pustak hahahahaha
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry