Widok

Rozczarowanie

Ciągle oblegane miejsce, pomyślałam że też muszę spróbować tej kawy. Menu nie wielkiej, jak na lokal który słynie z kawy, kilka rodzajów kawy, herbat i trochę jedzenia. Nic nadzwyczajnego, choć nazwy są ciekawe i opisane by było jasne co się zamawia.
Obsługa nie powiem, BARDZO miła choć natłok ludzi powoduje, że trzeba pilnować co Pani zapisuje ;)
Kawa... no właśnie.. i tu wielkie rozczarowanie, Latte nie miała nawet warstw, w zwykłym dużym kubku, zamówiłam karmelowo-waniliową i smaku nie było czuć wcale, natomiast była tak słaba jakbym piła 3/4 kubka mleka!
Stosunkowo kawa nie droga bo najmniejsza 11,90 zł a taka jest wystarczająca jak dla mnie, lecz w domu nie zrobię sobie gorszej niż ta którą piłam, mąż zamówił inną i w smaku w ogóle nie odróżniała się od mojej ;/
Uważam, że Starbucks idzie na ilość, a nie do końca na jakość, przy takie klienteli naprawdę trzeba lecieć taśmowo..?
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 4
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czego Pani się spodziewała? Przecież to sieciówka. Już sam fakt, że parzą espresso na automatach dyskwalifikuje ich do miana porządnej kawiarni. Coffeeheaven działa bardziej profesjonalnie pracują przynamniej na najlepszym włoskim sprzęcie, a pracownicy obywają szkolenia - wyszło stamtąd kilku Mistrzów Polski.

Jeżeli ktoś szuka jednak kawiarni z prawdziwego zdarzenia, polecam przejść się Monciakiem (bo w Gdyni szukać ze świecą), pozaglądać i popodglądać baristów. Najlepiej zagadać i posmakować KAWY.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
potwierdzam wszystko co pani pisze!!
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry