Starbucks

Kawiarnie i herbaciarnie

Gdynia, Armii Krajowej 28 lokal 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zawiodłam sie!! wątek zamknięty Moja noga na pewno tam przez pewnien czas nie postanie! Obsługa...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lipca 2014

nie polecam wątek zamknięty Kawa jest niesmaczna, a śmietanka obrzydliwa ! Koleżanka dostała kakao...
~ana
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 listopada 2013

Najlepsza kawiarnia w Gdyni wątek zamknięty Po raz pierwszy zdarzyło się, że zajrzałem do kawiarni nie ze względu na...
~Grzegorz M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

Taki sobie wątek zamknięty Pomimo bardzo miłej obsługi, niestety podawane kawy (ja zamawiałem latte)...
~Adi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

jest o.k. wątek zamknięty Bywamy w Starbucks w Gdyni regularnie. Znamy też inne w kraju i uważamy, że...
~Kasia i Tom
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

coffe is everywhere wątek zamknięty Lubie ten lokal ,zapach unoszacej sie palonej kawy to jest to a do tego mila...
~Koffinek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

jestem za!! wątek zamknięty Odwiedziłam dzisiaj kawiarnię około godziny 11.Pracuję niedaleko dlatego też...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2013

zdziwienie na nie wątek zamknięty Lubię kawę ze Starbucks, mam wrażenie, że na całym świecie powtarza się ta...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Bardzo miła, kompetentna i uśmiechnięta obsługa ! Znają mnie po imieniu,...
~Biznes74
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2013

wszystko ok... ale... wątek zamknięty Odwiedziłem Starbucks w Gdyni w sobotę. Był duży ruch. Zamówiłem dla mnie i...
~Karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Fatalne wrażenie.... wątek zamknięty Już drugi raz ogromne rozczarowanie. Po pierwsze obsługa - z łaski, ruszająca...
~Magda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

Niezastąpiony klimat i smak, czyli Starbucks Gdynia! wątek zamknięty To niemal nasza rodzinna tradycja, żeby w trakcie weekendowego spaceru po...
~Weronika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 stycznia 2013

uwielbiam! wątek zamknięty bardzo polecam! dzięki panującej tam atmosferze i obsłudze (szczególnie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

Klimatyzacja wątek zamknięty Z przykrością muszę stwierdzić, iż lokal funkcjonuje w Gdyni dopiero od kilku...
~Klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 marca 2012

polecam wszystkim pyszną kawkę wątek zamknięty Jestem fanką dobrej kawki i dlatego często odwiedzam to miejsce ,fascynuje...
~danka611
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Mocno Polecam wątek zamknięty Klimat panujący w kawiarni jest niezwykły. Od razu widać, że ludzie...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Kawiarnia dla gorszych! wątek zamknięty Byłem w kilku Starbucks'ach na świecie. Przykrym jest fakt że Sturbucks...
~Artur P.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Rozczarowanie wątek zamknięty Ciągle oblegane miejsce, pomyślałam że też muszę spróbować tej kawy. Menu nie...
~Pirelka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

porażka na tle Starbucksa za granicą ... wątek zamknięty niestety straciłam wiarę w starbucks Gdynia, wielokrotnie byłam w starbucks...
~tajemnicza klientka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry