Widok

porażka na tle Starbucksa za granicą ...

niestety straciłam wiarę w starbucks Gdynia, wielokrotnie byłam w starbucks za granicą,za każdym razem obsługa była błyskawiczna i miła,a tu niestety tak niejest. za pierwszym razem myślałam,że może kelnerki/baristki są na przyuczeniu, ale niestety od tygodni to samo w kółko ... za każdym razem, czy jest dużo czy mało ludzi, trzeba czekać i czekć na pozornie prostą kawę, a przecież mają automaty, nie muszą ziaren kawy mielić na miejscu. druga sprawa to taka, że kiedy klient czeka i czeka na te wypociny, to koleżaneczki stoją i robią sobie shake albo co chwile któraś wychodzi do sklepu fresh za rogiem albo na telefon na zewnątrz. niestety na tej podstawie nie mogę dać dobrej oceny dla tej kawiarni a szkoda ... może w polsce poprostu jeszcze trzeba wiele się na temat obsługi klienta nauczyć, nawet w mc donaldzie kawowym ...
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
jeżeli pisze Pani tak POCHOPNĄ i NIEOBIEKTYWNĄ opinie nie mając pojęcia na temat diploymentu działającego w kawiarni to mogę sądzić iż pracuje Pani w "konkurencyjnej" kawiarni, bądź odpadła Pani w rekrutacji na stanowisko baristy. Mimo tego że przeszkadza Pani obsługa nadal odwiedza Pani kawiarnię bacznie lustrując baristów. Musi mieć Pani masę wolnego czasu rejestrując wyjścia baristów z kawiarni lecz skąd ta pewność że wychodzą co sklepu fresh?Nie ma takiej możliwości by barista na zmianie robił sobie jakiś napój bądź miał telefon przy sobie-ogólne zasady Starbucks
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
dziekuje za wytłumaczenie zwrotnę, niejeste to jednak pochopna ocena, proszę zauważyc,że niejest to jedyna niegatywna ocena Starbucks trójmiasto, owszem miałam trochę wolnego czasu siedząc w państwa kawiarni gdyż często tam pracowałam mając nadzieje na ten sam poziom obsługi jak za granicą.druga sprawa to taka,że jeśli się czeka na kawę tak ługo to owszem lustruje się dlaczego to tyle trwa i patrzy się na pracę baristów.jeśli chodzi natommiast o pochopną oceny, cóz otrzymala tą sama że pracuje w konkurencji lub nie zostałam przyjęta, otóż nie, nigdy nie startowałam na takie lub inne podobne stanowisko, ale bardzo interesuje się baristyką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry