Widok

Rozczarowanie

Dobre i złe strony tego miejsca. Na początek o tych dobrych, podoba mi się to że kiedy przychodzą rodzicie z dzieciakami to i rodzic ma możliwość skorzystać ze zbiorów a dziecko w tym czasie może się bawić. Miejsce wydzielone na strefę ciszy. To jest świetna sprawa. Ale zraża mnie kilka może mało istotnych spraw, mimo wszystko są. Otóż kiedy nie ma się karty bibliotecznej (bo się zapomniało zabrać) pomimo znania swojego loginu nie można uzyskać hasła dostępu do internetu. Dłuigie oczekiwanie w kolejkach i to co najbardziej mnie denerwuje, to zauważyłam po długich szukaniach że Biblioteka ma tablicę suchościeralną (tzw biała na mazak), jak się okazuje nie można używać jej do własnych celów - czyli prowadzenie korepetycji dla kogoś, gdzie łatwiej jest czasem coś zapisać w dużym formacie czy coś narysować. Tylko do celów bibliotecznych, jeśli takie coś występuje to łatwiej byłoby chować taką tablicę i "nie kusić" innych "normalnych" użytkowników do jej korzystania. Może zamiast zabronić jej używania mogliby wprowadzić niewielką opłatę np. na flamastry. Zraża mnie to dlatego iż jest to ogromne ułatwienie w korepetycjach czy innych potrzebach (nie mówię o bazgrołach).
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 5
 
nowości: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ale zraża mnie kilka może mało istotnych spraw, mimo wszystko są. Otóż kiedy nie ma się karty bibliotecznej (bo się zapomniało zabrać) pomimo znania swojego loginu nie można uzyskać hasła dostępu do internetu."

a jak idziesz do bankomatu i nie masz ze sobą karty bankomatowej to się wkurzasz na bankomat, ze ci nie chce dać kasy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest możliwość wypłaty bez karty z bankomatu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry