Biblioteka Manhattan

Biblioteki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tetesznik - opinia wątek zamknięty Wszystko ładnie pięknie, tylko czemu tak okrutnie zimno?...
~Tetesznik
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

poziom wypożyczania książek SUPER profesjonalny wątek zamknięty 19.czerwiec 2017 informatyk zagadnięty o problem wylogowania sie z...
~Daniel Kalinski
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

Zbiory - tak; obsługa - niekoniecznie wątek zamknięty Filia posiada dobre zbiory i szybko udostępnia nowości; wystrój jest dość...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2016

polecam wątek zamknięty Fajna, nowoczesna biblioteka, z przyzwoitą ofertą nowości oraz z możliwością...
~alex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

rozczarowanie wątek zamknięty Biblioteka prezentuje sie bardzo dobrze każdy może tam znaleźć ksiażke dla...
~kania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Dobre i złe strony tego miejsca. Na początek o tych dobrych, podoba mi się to...
~Anonimowy
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 października 2013

naprawdę nieźle wątek zamknięty ta biblioteka jest stworzona dla każdego. można szybko załatwić to co się...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2013

Tomasz - opinia wątek zamknięty Z biblioteki robi się ostatnio noclegownia dla bezdomnych. Dzisiaj miałem...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

wielce rozczarowana wątek zamknięty ostatnio byłam w tej bibliotece i pomimo że z zewnątrz wygląda całkiem...
~obserwatorka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2012

Bardzo nietypowa biblioteka!!!! :) wątek zamknięty Po pierwszej wizycie duże pozytywne zaskoczenie!!!! świetny pomysł z placem...
~b.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry