Widok

Rozmowa o pracę firma SZAJNA Gdynia

Praca Temat dostępny też na forum:
Byłem dzisiaj w sprawie rozmowy o pracę, zostałem przyjęty przez Pana prezesa niemalże natychmiast. Rozmowa odbywała się w miłej atmosferze po czym zostałem skierowany do Pani kierownik która mi pokazała jak wygląda praca na produkcji, oraz omówiła ogólne warunki na podstawie których ma odbywać się praca. Po dzisiejszym dniu jestem mile zaskoczony w jaki sposób traktuje się kandydata. Myślę że inne firmy powinny brać przykład z prowadzonej rekrutacji w firmie SZAJNA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Może i rekrutacja ok, ale z opowieści osób które tam pracowały/pracują to nie jest tam do końca tak kolorowo.
Ogólnie mówiąc nieposzanowanie pracownika.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Często jest tak, że rozmowa o pracę jest miła i profesjonalna. Gorzej jak okazuje się, że rezygnujesz z dotychczasowej pracy, zatrudniasz się, a tam... rozmowa miła i profesjonalna już nie jest.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nic tylko pogratulować ci wyboru - czekamy na raport za kilka tygodni :0
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Minął już miesiąc, więc czy możesz już zdradzić jak Ci się tam pracuje? Na czym polega Twoja praca i jaka jest atmosfera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ściema.

Zobacz jak jest napisany ten post promocyjny tej firmy - same oh i ah, jakby dziennikarz pisał artykuł sponsorowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Perła Księcia Kiejstuta - opinie i oceny (5 odpowiedzi)

Perła Księcia Kiejstuta powstaje w dolnej części Małego Kacka - blisko głównej osi komunikacyjnej...

Olgierda 89 (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w miejscu, które jest dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem - zarówno...

Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca (3 odpowiedzi)

Witam, czy ktoś wie dlaczego został zlikwidowany Grób Nieznanego Żołnierza niedaleko Krykulca?...

do góry