Widok

Rozwod dobry adwokat

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze maz niczego mi nie ulatwi potrzebuje kogos kto zaangazuje sie w sprawe i bedzie sie stawial na rozprawach. Czy ktos moglby mi kogos polecic? Pytam znajomych padaja rozne nazwiska:Halina Car, Piotr Roczkowski, ALeksandra Kluczynska, Anna Kolodziejska
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 40
Mec. Harald Lange
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 30
Mnie rozwodził Mindykowski, ma swoją stronę internetową. radca z
Wrzeszcza.Trochę to trwało bo chciałam orzeczenia o winie, ale udało się i
jestem zadowolona. Gość nie da sobie w kaszę dmuchać, a z drugiej strony jak człowiek mu zapłaci to wie za co.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 31
Witam . Ja znam bardzo dobrego adwokata z gdanska gdyz prowadzila moja sprawe - jak cos to prosze pisac na mailam mojego ..czarna 001100@wp.pl - Polecam bo jest bardzo dobra .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18
Tutaj już ktoś wcześniej wspominało Michale Midykowskim z Gdańska - rzeczowy i widać, że jest biegły w tych sprawach. Trochę się ceni - ale za to jest skuteczny.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 24
Pani Car jest świetna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 42
Ja rozwodząc się korzystałam z usług mecenas Koprowskiej z Kancelarii w Sopocie. Szczerze polecam tel. 501 598 752
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 21
Ja polecan z Gdańska Skibińską-Trzoska jest konkretna i bardzo rzeczowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22
co to znaczy DOBRY ROZWÓD ????
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2
to taki gdzie dla Panci sa wysokie alimenty, miekszanie,dom, działka, samochód a dla Pana płacz i zgrzytanie zębów oraz maksymalnie 2 pary spodni.
popieram tę opinię 93 nie zgadzam się z tą opinią 12
nie ma dobrego rozwodu
każdy rozwód to porażka obydwu stron
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 3
żaden adwokat nie jest potrzebny do rozwodu
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 4
a jak Pancia do bani a KOLO składa pozew, to też Pancia 2 sukienki a KOLO zgarnia wszystko???
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
to fakt - zanim nie poszliśmy do sądu miałem inne wyobrażenie. Korzystałem z usług adwokata - kancelaria Kozłowska i Roczkowski - sam bym tego nie podźwignął - masakra ile trzeba było papierków naprodukować żeby udowodnić,ze nie jestem milionerem, który może łożyć na dziecko 3.000. Moja była nareszcie poszła do pracy - wcześniej leżała i pachniała a pieniądze same przychodziły.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jak już tak zachwalasz i polecasz swoją kancelarię, to chociaż zmieniaj IP w kolejnych komentarzach a nie tylko same nicki :D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a to dziwne, bo mojego kolegę olała. nie odzywała się do niego przez długi czas. bardzo nie polecam. musiał zmienić adwokata.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

po trupach do celu idzie
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Być może nie miała układu z adwokatem drugiej strony. Jej działania min na tym się opierają
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

ooo chyba tak wspominając moją historię:) i drugie nazwisko na rózne sprawy. raz tak raz tak, podwójna tożsamość :):)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli występuje przeciwko Pani/Panu radzę być spokojna:) Pytania na sprawie z mchu i paproci, dowody z kosmosu nie dotyczące sprawy byle na dobicie tylko z cynizmu celująca ocena.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się skontaktować http://sadarbitrazowy.com.pl/czy-uslugi-kancelarii-adwokackiej-sa-kosztowne/ jestem zadowolona z usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest swietna szczegolnie w kocowym rozliczeniu !!!!!!
za kase zrobi wszystko jak czolg bez sumienia
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0

doprowadza małoletnie dzieci przed sąd .
racja.
bez sumienia.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

mojego syna tez doprowadziła , chłopiec mimo dobrego zdania o sędzi samo zdarzenie uznaje za traumatyczne. porażka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

MOJĄ 9-cioletnią córkę również doprowadziła.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jej metoda. Sama pewnie dzieci nie ma. Mój syn do dziś odchorowuje ale po niej to spływa jak po kaczce.Liczy się jej klient a nie dobro dziecka!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

dokładnie , mój wnuk też - płakał cały dzień u matki na kolanach bo jego ojciec ubzdurał sobie zabrać matce dziecko
nieludzkie
i nieludzka osoba z tej pani
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Która pani? O kim pani pisze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może głupie pytanie ale chodzi o Kozłowską, bo straciłam wątek?
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram :P
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani CAR ???? Porażka nie dość ,że wzięła za rozwód kupę kasy ,to wcale się moją sprawą nie zajmowała. Nie polecam a wręcz ostrzegam przed nią!!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM Panią Izabelę Kozłowską z Gdyni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 35
Takze polecam P.Kozłowska świetna kokretna kobieta, stawia się na każdej rozprawie, bardzo mi pomogła
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 29

taaaaaak.....przedstawia w sądzie "dowody" które nie są dowodami.. albo pisze że załącza a ich nie ma.....
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecaj, jeśli chcesz żeby nieletnie dziecko postawiła przed sądem!!!!!!!!!!!!! szok i żenada. ma ona dzieci ?????
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

mnie też zastanawia co u Pana wyżej
jak się staje w sądzie z klientem i chce odebrać najlepszej matce na świecie dziecko.....pieniądze są warte ludzkiej krzywdy?
dlaczego adwokaci nie potrafia powiedzieć: nie! nie zrobię tego ....
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

tu się zgadzam
kolezanka sasiadka , cudowny czlowiek i cudowna matka, mowia o niej ,ze kazde dziecko winno miec taka matke ... a walczy o dziecko ze sprawca przemocy - i ta pani mu wierzy????? i go broni??????? szok i niedowierzanie. 3maj się kochana
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Madziu, ja znam podobną sprawę .... lecz tylko widzianą przez koleżanki z jednej strony. Ona chce udowodnić przemoc, której nie było w domu. Jej mąż - cudowny człowiek i ojciec. Chcąc otrzymać rozwód na dobrych warunkach, Ona robi już dosłownie wszystko, by go zniszczyć, a sąd wierzy przeważnie matkom! Dzieci chcą do ojca, a nie mogę go mieć przy sobie codziennie! Doświadczam tego, jak ważne jest wysłuchiwanie obydwu stron, a nie wiara matce, która chce rozpadu rodziny, mimo że na zewnątrz wszsytko wygląda pięknie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Dorotko a pokuszę się o jedno pytanie, wersję znasz ze strony Pani czy Pana.
Życie mnie nauczyło, że psychopaci robią wokół siebie otoczkę ...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tak niestety w sądach ciągle pokutuje obraz cudownej matki polki które istniały może w minionym 100-tu leciu .Dziś sędziowie oddają dzieci matkom z zaburzeniami emocjonalnymi które wykazują chęć współpracy takiej pani z MOPS która przychodzi na godzinkę po wcześniejszym umówieniu wizyty i stwierdza ze matka jest super,a po jej wyjściu matka śpi bo jest zmęczona a dziecko siedzi i czeka zeby mamy nie obudzić ,bo będzie zła jak się nie wyśpi .jak już wstanie to pogada z wsół lokatorką zaprosi jej kolegów i jest szczęśliwa,a o dziecku jak sobie przypomni to powie mu że bardzo je kocha,i wierz mi to temu dziecku wystarczy.i to jest własnie tragiczne!!! .ojciec natomiast choć robi wszystko co tylko możliwe,aby odzyskać dziecko nawet u pani sędziny nie może się swobodnie wypowiedzieć ,bo jej typem jest matka,i nie interesują jej uczuci i wysiłki bo to tyko ojciec.SZlak może trafić,bo bez ojca mogła by se pogwizdać a nie udawać wieką biedną zyjącą z alimentów i świadczeń państwowych matkę bohaterkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mojego syna doprowadziła ....ale na swoją i ex męża niekorzyść ...ale co przeżył syn to jego...pół dnia płakał po wysłuchaniu choć Sędzia super przeprowadził wysłuchanie
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

chyba nie ma. broni a właściwie reprezentuje ex w sprawie. chcą mi odebrać syna choć jestem normalną matką a syn fajnym, wesołym dzieckiem i wzorowym uczniem. to co napisali we wniosku do sądu chciałoby się opublikować w prasie lub telewizji... ja w życiu nie podpisałabym się swoim nazwiskiem pod takim stekiem bzdur wyślonym na potrzeby klienta na siłę. ale .. Pani Mecenas .. nawet honor i dobre imię ma swoją cenę prawda ?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie interesuje jej dobro dziecka tylko dobro zeschizowanego klienta
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie
schizo mój ex np.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy w życiu
chyba , że za karę albo z urzędu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam , uważam , ze zachowanie tej pani na sali sądowej jest poniżej godności sprawowanego urzędu. Reprezentowała byłego męża , nie musi być ani miła ani serdeczna ani delikatna ale etyka narzuca pewne zachowania których ta pani nie zna. cynizm, ironia , bezczelność wręcz wraz z naruszaniem godności drugiego człowieka. Moje dziecko też stawiła przed sądem. Walczyła o to jak lwica i co? nic nie wskórała oprócz traumy dziecka ...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z opinia powyżej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naprawdę dobry wybór http://inf.edu.pl/funkcjonowanie-kancelarii-prawnej/ doskonały specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to za adwokat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli kłamiesz jak z nut, jesteś sprawcą przemocy i manipulantem a dobro dziecka masz w d**** - polecam
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://dotacjenabiznes.com.pl/czym-powinna-wyrozniac-sie-dobra-kancelaria/ specjalista znakomity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja muszę polecić http://gabryszidoradcy.pl/category/prawo/ bardzo dobry adwokat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałem http://trucktruck.pl/?p=232 gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem bardzo zadowolona mec. Kozłowska - bardzo charyzmatyczna i pracowita osoba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 30
Również bardzo polecam mec.Kozłowską pracowita kobieta, przykłada się do swojej pracy, bardzo mi pomogła i nie zdziera pieniędzy, wywalczy zawsze najwyższe alimenty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 27
Pani K. - porażka
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Izabela ma wspaniałe podejście do ludzi. Czekałam na wizytę tydzień i nie był0 łatwo się dobić ale było warto. Od poprzedniej Pani mecenas wyszłam głupsza niż weszłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 22

Tak. Porażka to jej pytania w sądzie:):):):):):):)
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0
totalna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowałam się na zatrudnienie http://pacal.pl/warto-korzystac-z-uslug-radcy-prawnego/ to była naprawdę dobra decyzja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Legal Salutaris

legalsalutaris.pl

to kancelaria która pomaga swoim klientom nie tylko na sali rozpraw
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 23
Wiele dobrych opinii słyszałam o adw. Honoracie Janik-Skowronskiej z Gdyni, wysoki poziom.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 24
niemoralni naciągacze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ABSOLUTNIE NIE WIEM DLACZEGO TA KANCELARIA MA TAK WIELE DOBRYCH OPINII. ZERO PROFESJONALIZMU A GDY SPOZNILAM SIE O JEDEN (JEDEN DOSLOWNIE JEDEN) DZIEN Z WPLATA KASY - PAN CHYBA PREZEZ TEJ KANCELARII ZJECHAL MNIE JAK GOWNIARE. TRAGEDIA.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

To kancelaria,która chyba sama sobie zleca pisanie opinii bo poza wysokimi kosztami nie można się spodziewać wysokiej jakości obsługi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Mecenas Szydzinską-Leszczewicz z Gdyni - profesjonalnie przeprowadziła mój rozwód.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

No ja tej Pani raczej nie polecam. Niewiele robi ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beznadziejna - Mecenas i jej kancelaria. Stać ją na oszustwa i to na sali sądowej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie polecam żadnego adwokata ,ani kancelarii sa jak pijawki jak nie dajesz szmalu to nie robia nic .
zeby napisac pozew rozwodowy wystarczy posluzyc sie wzorem z netu , wiedziec do ktorego sadu sie sklada pozew i gdzie jest sekretariat/bioro podawcze , wplacic 600 zl i z bani .
wazne zeby spełniać 3 podstawowe warunki wykazanie ze zanika wiez :
1.emocjonalna
2.fizyczna
3. gospodarcza

w praktycze oznacza to ze jesli chcesz szyblo i latwo uzyskac rozwod we wniosku rozwodowym zapisz ze : wyprowadzilas sie do kochanka i jestes z nim od 0,5-1 lat na dodatek jestes z nim w ciazy i dlatego wnosisz o rozwod -gwarantuje ze kazdy sad da ci rozwod na pierwszej sprawie ( spelnione sa 3 warunki i wystepuja inne czynniki )
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
No tak wszystko dobrze, mam identyczną sytuację, właśnie czekam na 1 rozprawę, tylko, że żona chce z orzekaniem o winie. Nie wiem czy prawnik nie jest potrzebny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zależy od sprawy, jak czujesz się niepewnie to weź prawnika, ja korzystałam z pomocy radcy prawnego, tylko wcześniej sprawdź bo nie wszyscy prawnicy są ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie korzystałaś z pomocy radcy i ile kosztowało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
korzystałam z pomocy Daniela Jurewicza kancelaria sukurs, dla mnie plusem było, że jest elastyczny z miejscem spotkania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan za to z pewnością lubi pracować za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ta "porada" iście mistrzowska - rozwód z winy osoby, która się do niej zastosuje, praktycznie pewny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz zamiar złożyć pozew o rozwód, czy masz zamiar ograbić męża z majątku i spodziewasz się, że ci tego nie ułatwi? Do bez roszczeniowego rozwodu nie potrzeba adwokata.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak niżej

nie ma rozwodu z klasą
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oczywiście, że nie ma rozwodu z klasą - ale jeżeli jest to możliwe to nie należy wytaczać zbyt grubych dział.
Najlepiej rozejść się w zgodzie - chociaż nie zawsze jest to możliwe. Znam niewiele osób, które w ten sposób się rozstały. Zwykle potrzebnych było kilka spraw (podział majątku, ustanowienie alimentów, praw rodzicielskich itd).
Doświadczony w tych sprawach jest mec. Michał Mindykowski, dobry ale trochę się ceni. No ale nie bez przyczyny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10
Dzięki za namiar na tego Mindykowskiego - dzwoniłam już do niego - przedstawił mi wersję optymistyczną (jedna sprawa) i pesymistyczną (kilka rozpraw, świadkowie itd) rozwodu. No zobaczymy. Czytam sobie doświadczenia innych osób i nie wiem jak przez to przejdę.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 12
Najlepszy adwokat w Trójmieście - Krzysztof Janik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13
adw. Augustyniak, adw. Barsow, adw. Kulwikowski z Legal Salutaris z gdańska. maja biuro na hallera dobry zespół, duże zaangażowanie w sprawę
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 20

augustyniak....nie polecam....zarozumiala i nie dostepna.... droga...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

stara bezdzietna panna , chora na głowe ,na kase do biedry z nia a nie do sądu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mecenas Witucka Gdynia rewelacja!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
adwokat Alicja Felska-Pela przyjmuje na starówce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
polecam radcę prawnego Daniela Jurewicz z kancelarii sukurs, duże doświadczenie w rozwodach, jestem zadowolona !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dobry chociaż trochę się ceni jest również Mindykowski z Wrzeszcza. Jeżeli coś da się zrobić to mówi i to robi. Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to też mówi. Nie owija w bawełnę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
polecam panią Magdalene Kulik. Wysmienita kobieta!!! mega pomocna, zaangażowana w całą sprawę i skuteczna. GORĄCO POLECAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Potwierdzam panią Magdalenę Kulik jej otwartość umysłu, zaangażowanie, elastyczność i skuteczność bije rekordy. gorąco polecam !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze niedawno była też pani adwokat Karolina Górska http://karolinagorska.pl/, ale teraz chyba przeprowadziła się do Warszawy, choć nie mam pewności
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Michała Gostkowskiego z Gdyni
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Również polecam, bardzo skuteczny
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Izabela Buszan z Sopotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Mec. Urbańska
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mogę polecić mec. Michała Mindykowskiego z Wrzeszcza.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 9
Zgadzam się z opiniami. Konkretny. Ceny w granicach średniej dla rozwodów. Ale udało się uzyskać większość rzeczy na których mi zależało.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z ręką na sercu polecam mecenas Magdalenę Kulik, tel. 505-776-798. Bardzo mi pomogła, mogłam dzwonić o każdej porze. Bardzo uważnie słucha, była na każdej rozprawie. Jestem bardzo zadowolona!! POLECAM!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dzięki opiniom z forum skorzystałam z pomocy Mecenas Magdaleny Kulik przy moim rozwodzie i jestem super zadowolona. Szczerze polecam. Prowadzi kancelarie sama, nie wysyła żadnych zastępstw, ugrałyśmy to co chciałam! Odbierała telefony, miała czas na spotkania, kontakt telefoniczny do Mecenas bez zmian pod numerem 505 776 798, Warto zadzwonić i samemu sprawdzić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://www.kancelaria-roczkowski.pl/index.html#welcome
polecam P.Kozłowska z gdynia ul.starowwiejska babka jest rewelacyjna!!!!!bardzo mi pomogła, nie zapłaciłm tteż dużo mimo że babka wiedziała że mam pieniądzę, nie zdziera z ludzi polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13
Polecam Panią Magdalenę Kulik z Władysławowa. Prowadziła moją sprawę rozwodową w kwietniu, zakończyło się szybko na jednej rozprawie. Cenowo przystępnie. Polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Polecam adwokata Pawła Giemzę jest profesjonalny, rzetelny i skuteczny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Widząc po dacie już pewnie rozwiązałeś problem. Jeśli nie mogę Ci polecić mojego adwokata- mec. Agnieszka Kapała-Sokalska z Hallera 137/2 w Gdańsku. Resztę znajdziesz w internecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
A droga jest? W sensie ile kosztowała Cię sprawa rozwodowa? No i jak z dostępnością?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie jak wszędzie. W rozwodach specjalizuje się jeszcze Zbigniew Chojaczyk oraz Micha Mindykowskii. Ten pierwszy ma kancelarię przy Grunwaldzkiej a drugi przy Szymanowskiego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Adwokat kosztuje od kilku stówek do kilku tys zł. Zależy od sprawy.
Znam tych obu adwokatów - mogę polecić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobieta i Rozwód Gdańsk. Prowadzą sprawę od początku do końca.
508114417
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja skorzystałam z kancelarii warszawskiej Lexon. Bardzo się obawiałam kontaktów z prawnikami, a miło się zaskoczyłam i rozprawa poszła gładko. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak szukasz dobrego radcy do rozwodu, alimentów i podziału to mogę poleci Hannę Woźniak młoda babeczka ale ma pojęcie w sprawach rozwodowych i naprawdę jest dobra i nie wykasuje cię jak za zboże i co najważniejsze zawsze będzie z tobą na rozprawie mam tylko tel. 507-417-317
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mec. Gorczyńska z wejherowa, poziom trójmiejski, ta górna półka, kasa za to mniejsza niż w gdansku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
W moim przypadku byłoby znaleźć kogoś z Gdańska. Chodzi o to, aby był na miejscu. Czy ceny pomiędzy poszczególnymi adwokatami różnią się w istotny sposób? Jak ustalać rozliczać? Ustać przed czy po rozwodzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~AGa, najpierw wielka milosc a potem wielka wojna , to po co bralas slub ?.
Chyba większość zawartych zwiazkow malzenskich to inwestycja na przyslosc , Panowie nie zencie się !!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przepraszam, za dosadne stwierdzenie, ale to trochę nie Twoja sprawa. Może Ty potrafisz trwać w toksycznym związku. Ja nie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga skontaktuj się z:
Frieske-Pszczółkowską, kancelaria jest na Heweliusza 11 tutaj masz nr tel: 58 346-21-14
Dobry od rozwodów jest też Mindykowskii, kancelaria na Uphagena 17/2 nr tel 530-732-915
Oboje zajmują się przede wszystkim sprawami rozwodowymi jak coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Mi bardzo pomogla mec.Barbara Deruga z Gdyni, bardzo dobra komunikacja mailowa i telefoniczna , lacznie z poleceniem fantastycznego biura notarialnego do rozdzielnosci majatkowej przed rozwodem (warunek eks męża bo nie mial pewnosci ile bedzie sie toczyl sie rozwod o ktory sam wystepowal).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak jest średnia cena u Minfowskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
skuteczniejsza jest jego wspolniczka podobno, siostra się rozwodziła u niej i ja tez skorzystałem, podaje numer do niej 509855591,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
O nieeeeee
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem ma klientke w nosie, nie zrobila NIC, zeby sprawa rozwodowa z przemocowcem skonczyla sie szybko, choc sie do tego zobowiazala i po kilku latach takiej zabawy (rozwod trwa juz 6 rok!) wypowiedziala umowe!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panowie żencie sie ,ale przed "przysiega" Rozdzielnosc majatkowa,intercyza nie ma problemow ,ciagania ,prania brudow itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po pomoc zgłosiłem się do kancelarii Lexon w Warszawie, bo słyszałem same dobre opinie, okazały się bardzo trafne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tyle jest propozycji, trudno się na coś zdecydować ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież już tutaj padały propozycję
1. K_Bigorzewskii.
2. M_Mindykowskii.
3. Z_Chojaczyk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
A czy można poprosić o jakieś kontakty do nich? Nie znam ich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze swojej strony mogę polecić mec. Agnieszkę Kapałe-Sokalską. Kontakt znajdziesz na stronie aks-adwokat.pl. Pozdrawiam Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przecież już tutaj padały propozycję
1. K_Bigorzewskii. nr tel: 532 251 905
2. M_Mindykowskii. nr tel: 530-732-915
3. Z_Chojaczyk. nr tel: 790 825 827

Wszyscy są z Gdańska. Użyj szukajki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ktoś korzystał i może podać średnią cenę u Mindowskiego ?
Lub wogóle jaki jest cennik
Myślę że to może dużo pomóc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
W przypadku adwokatów to najlepiej indywidualnie zadzwonić i się dopytać. Jest to ogólnie spotykana praktyka. Rozwód, rozwodowi jest nie równy. Jeden rozwiedzie się na pierwszej rozprawie a innemu potrzeba 5 czy 6.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze lepiej i pewniej z adwokatem załatwiać takie sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Mecenas Annę 509855591 skuteczna i najlepsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwna jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam bardzo dobrego adwokata z Tczewa Kancelaria Adwokacka Cejrowski. Zna się na swojej robocie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeśli chodzi o dobrego adwokata z Warszawy to polecam panią Magdalenę Grześkowiak. Specjalizuje się w prawie rodzinnych i opiekuńczym. Mnie np. pomogła wygrać rozprawę o opiekę nad dzieckiem. Jest bardzo wyrozumiała i swoim profesjonalizmem wywarła na mnie duże wrażenie. Polecam http://www.magdalenagrzeskowiak.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Mecenas Krzysztof Maj, młody i ambitny, doskonale radzi sobie w prawie rodzinnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam kancelarie z wrzeszcza biurowiec vigo , caly zespol zajmuje się prawem rodzinnym, pracują solidnie i starannie, podaje numer do pani Mecenas 509855591
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie rozwodził z dobrym skutkiem Wojciech Chmurak. Ma biuro przy Błogosławionej Królowej Jadwigi w Szczecinie. Porządny prawnik, solidny, szanujący klienta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się , Mecenas Kołodziejska solidnie prowadzi sprawy rozwodowe i co najważniejsze przykłada się do swojej pracy. Prowadziła również mojej siostrze sprawę o podział majątku, siostra bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dołączam się do opinii, miałam przyjemność brać udział w negocjacjach z udziałem Pani Mecenas w sprawie rodzinnej i majątkowej, czeka nas jeszcze batalia w sądzie, ale u boku tak profesjonalnego pełnomocnika wydaję się to mniej straszne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
W woli scisłości- Mecenas Anny Kołodziejskiej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Chcialam sie dowiedziec ile mniej wiecej kosztuje poprowadzenie rozwodu u mecenas Anny Kolodziejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam ze sie zapytam a jaki byl koszt sprawy rozwodowej bardzo prosze o odp pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ta, co sama sobie opinie wypisuje :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kołodziejska polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie chcę wysyłać zapytania tylko do jednego adwokata. Kogo oprócz Kołodziejskiej proponujecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz zapytać u mecenasa Patryka Łukasik-a kom. 504 971 737
Możesz zapytać u mecenasa Michała Mindykkowski-ego kom. 530-732-915
Ewentualnie ktoś z Gdyni mecenas Zbigniew Wensker kom. 601 690 233

Oni zajmują się sprawami rozwodowymi jak coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety, w czasie rozwodu często puszczają emocje, co nie jest przyjemne. Właśnie dlatego lepiej wynająć doświadczonego adwokata, który sobie poradzi z opanowaniem sytuacji. Słyszałem dużo dobrego o Budrewiczu z Warszawy. Myślę, że jeśli wynajmiecie faktycznie sprawdzonego mecenasa, to będzie to najlepsze rozwiązanie dla Waszej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam a jaki byl koszt rozwodu u tej pani kolodziejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niegrzeczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba za karę, niemiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem zadowolony z kołodziejskiej, dzięki za polecenia, byłem na konsultacji , wyjaśniła wszystko dokładnie, jestem spokojniejszy, teraz występujemy z odpowiednimi pismami by zabezpieczyć odpowiednio moje prawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobry jest też mec. Grochola z Alei Grunwaldzkiej 82 (w Manhattanie). Również zajmuje się rozwodami. Opis jest na stronie http://adwokatgrochola.pl/pozew-o-rozwod/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety muszę przyznać rację, choć ja Kołodziejską miałem po przeciwnej stronie, żona już była ją wzięła, puściła mnie z olbrzymymi alimentami i rozwodem z mojej winy, będę się odwolywac ale musze zmienić teraz Mecenasa, bo ten jak widać nie dał rady nie wiem na kogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Autoreklama na grubo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://fotoo.pl/show.php?img=1132948_p1020783-1-.jpg.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ulala poważna sprawa. też miałam ciężką sprawę rozwodową ale adwokat Grześkowiak dobrze ją poprowadziła i wyszłam z niej cało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, polecam adwokata z Gdyni - mec. Adam Krakowski. Bardzo dobry adwokat, zawsze przygotowany, zaangażowany w prowadzone sprawy, można się z nim bez problemu umówić w innych godzinach niż pracuje Kancelaria, do tego ma przystępne stawki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przyłączam się do przedmówców- Kołodziejska Anna, ogień na sali rozpraw!!!! skuteczna! polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja również polecam adwokata Krakowskiego. Przygotowany a do tego realnie patrzący na sprawy i możliwości ewentualnych wyników. Nie obiecuje "gruszek na wierzbie". Ja byłem bardzo zadowolony z przebiegu sprawy jak i ostatecznego wyniku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kołodziejska! polecam skuteczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kołodziej rzeczywiście jest dobra.... Wcześniej ktoś wspomniał też o Mindykowskym i Przała. Obaj są adwokatami którzy też pomogą w zawiłościach związanych z rozwodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ok, podaliście tu kilka nazwisk, ale przecież nie będę dzwoniła i pytała po papugach czy zajmują się rozwodami i ile to kosztuje... Który z nich jest dobry i znajdzie czas na pomoc w napisaniu wniosku rozwodowego, a później poprowadzi to tak jak trzeba?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uderzaj do kołodziejskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie polecam, kombinatorka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
... lub Mindkowskiego. Rozwodził moją znajomą. Mimo, że sprawa byłą trudna, to udało sie przejść przez to w miarę suchą stopą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jest jeszcze taka pani mec, co ma kancelarię we Wrzeszczu - Joanna Romanów ale ona z tego, co słyszałam to chyba nie prowadzi typowych spraw rozwodowych tzn. nie reprezentuje tych, którzy chcą się rozejść tylko tych, co nie zgadzają się na rozwód. Taki mec z zasadami. Prowadziła sprawę mojej koleżanki, mi tez pomogła ale w sprawie rodzinnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to ona nie zajmuję się prawem rodzinnym tylko gospodarczym, handlowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się umówić na spotkanie z http://sadarbitrazowy.com.pl/czy-uslugi-kancelarii-adwokackiej-sa-kosztowne/ dobry fachowiec,zdecydowanie mogę wam polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli Ci to nie przeszkadza to ja mam dobrego adwokata, z którego usług całkiem niedawno korzystałam z racji rozwodu, ale niestety swoją siedzibę ma w Gdańsku. W razie zainteresowania podrzucam kontakt, bo uważam, że warto, szczególnie w temacie, o który prosisz. http://www.adwokaci.gdansk.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam małżeństwo Laskowskich z Gdyni - zarówno ona jak i on prowadzi sprawy rozwodowe. Poniżej kontakt:
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem w tym tygodniu po pierwszej rozprawie, dziękuję za polecenie Mecenas Kołodziejskiej. bałam się jak cholera tej rozprawy, nie dość, że wsparła mnie to jeszcze tak umiejętnie poprowadziła sprawę, że w zabezpieczeniu mam to co chciałam. Polecam którzy mają wątpliwości i problemy prawne z zakresu rodzinnego ale nie tylko .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Kołodziejska - zgadzam się, dobra jest.
Mindykowsk - jego domeną są rozwody i sprawy rodzinne, więc można uderzać z tymi problemami.
Gostkowski - jeden z lepszych jeżeli chodzi o odszkodowania (OC, umowy itd).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Można poprosić kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kołodziejska 509855591
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Trąci markietingiem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Michal Mindykowsy 530-732-915
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zdecydowanie tak, polecam. Korzystałam przy sprawie rozwodowej pół roku temu i wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Może nie była to wymagająca sprawa, bo polubownie zdecydowaliśmy się wszystko rozwiązać, ale zdecdowanie było czuć profesjonalne podejście do sprawy i wsparcie. od adwokata Adama Przały z http://www.adwokaci.gdansk.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeżeli chodzi o prawo cywilne to mogę polecić kancelarię http://www.duks.pl/ pomogli mi w dwóch trudnych, dość nieprzyjemnych sprawach i jestem zadowolony ze współpracy. Kompleksowe doradztwo i pomoc na każdym etapie postępowania sądowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam mec. Annę Storoniak z Gdańska-Moreny. Prowadzi dużo spraw rozwodowych, więc ma doświadczenie. Jest bardzo zaangażowana, poświęca dużo czasu i wszystko dokładnie tłumaczy. Prowadziła moją sprawę i byłam zadowolona;) Wynagrodzenie przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, rozglądam się właśnie za jakimś konkretnym adwokatem, który pomoże mi uwolnić się od okropnego męża. Zależy przede wszystkim na czasie i rzetelności. Znajoma też poleciła tę kancelarię - http://www.adwokaci.gdansk.pl/ a dokładnie Adama Przałę, więc myślę, że własnie z ich usług skorzystam, chociaż powiem szczerze proces rozwodowy trochę mnie przeraża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pomogły moi Wasze podpowiedzi, ale potrzebuję adwokata od podziału majątku, bo rozwód mam na szczęście za sobą, dłuuugi i okropny.
Ktoś mi pomoże?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwon do kancelari mecenas Storoniak,prowadza takze sprawy o podzial majatku,zna sie na rzeczy i ma duzo empatii,mi przy rozwodzie pomogla bardziej niz psycholog, podaje numer 534 85 45 45.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie do tych co korzystali z usług Mindykowskiego.
Czy on potrafi być ostry na sali rozpraw?
Bo kogoś takiego szukam.
Żeby umiał wywalczyć dla klienta jak najwięcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No właśnie o to chodzi Adam. Na sali rozpraw mogę sobie posiedzieć sama, niepotrzebne mi towarzystwo. Adwokat ma tam być sercem i rozumem, a nie pisać smsy. Mając problem, widzimy jedną ścieżkę i nią się kierujemy, a wg mnie rolą adwokata jest, by spojrzeć szerzej i ogarnąć temat, żeby mu się chciało. Mam doświadczenie bo oprócz rozwodu byłam poszkodowana w sprawach karnych (m. in. uporczywe nękanie) i na wiele rzeczy musiałam mu zwracać uwagę. Trochę kicha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ponawiam pytanie.
Bo o Mindykowskiego dużo opinie ale czy on jest skuteczny jeśli chodzi o sprawy rozwodowe gdzie jest konflikt , nie za porozumieniem stron.
Czy potrafi być ostry na sali rozpraw?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potrafi być rzeczowy i stanowczy, potrafi bronić prawd swoich klientów. Mnie pomógł w rozwodzie z orzeczeniem o winie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba najlepiej zapytać w najbliższym otoczeniu, bo pewnie w pracy lub wśród sąsiadów jest ktoś, kto miał podobne doświadczenia i pomoże.
adwokat rozwody kraków http://adwokacitytko.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba najlepiej takiego, za którego przemajawiaja czyny czasami Ci starsi sa przereklamowani, mialam okazje sie przekonac sama, a kasują tyle, że czlowiek pojdzie z torbami.....ja polecam Panią Hanie Wozniak z Gdyni (507417317) mloda babeczka, ale ma doswiadczenie i zna sie na rzeczy - pomogla mi tez w sprawie o alimenty i kontakty z dzieckiem. Super naprawde.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam !!! Pani Hania rzeczywiście jest super !! Bardzo konkretna, rzeczowa i skuteczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko mecenas Genowefa Noszka Kruminis, zniszczyła mojego byłegoi jego mecenas C. z Sopot ;) cała sprawa w kilka terminów i dzieci ze mną , a mąż płakał ...:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wybrałam się do Gdyni , trafiłam do adw. Genowefy Noszka-Kruminis. Rzeczowa, kulturalna i megacierpliwa mecenas z wielką wiedzą. Jak komoś niechce się pojechać do Gdyni, niech buli tysiące w Sopocie. GNK z Gdyni polecam zwłaszcza w rozwodzie i podziale mojego majątku, oskubałyśmy męża do skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4


Moja droga do uzyskania rozwodu była męką, przeszłem przez dwóch adwokatów zanim trafiłem do adwokat Genowefy Noszki-Kruminis w Gdyni. Uzyskałem prawo do opieki nad dziećmi, podzielony został majątek i znów byłem wolny. Pani Mecenas to konkretna i sumienna osoba, kompleksowo przeprowadziła mnie przez ten zakręt w życiu. Obecnie zajmuje się spadkiem w mojej rodzinie z czystym sumieniem polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak Ci sie udalo uzyskac prawo do opieki nad dziecmi ?
Czy miales jakies haki na zone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kancelarię pana Cejrowskiego. Najlepszy adwokat z jakim współpracowałam. Rzetelny, konsekwentny i bardzo zaangażowany w sprawy, które bierze. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że dobrze trafiłam. Pan Cejrowski ma bardzo duże doświadczenie i dzięki temu wiedział jaką strategię opracować, wyjaśnił mi wszystko krok po kroku i naprawdę nie wierzę,że miałam takie szczęście i udało mi się trafić na takiego dobrego adwokata. Wprawdzie pytasz o Gdynię lub Sopot, pan Cejrowski swoją kancelarię ma w Tczewie i Starogardzie, ale naprawdę warto tam pojechać. Lepszego nie znajdziesz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja też korzystałam z biura P. Cejrowskiego. W Gdyni lub Sopocie to po prostu problem znaleźć kompetentnego i etycznego adwokata.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem to właśnie Cejrowski ma duże doświadczenie.
Niedawno moja siostra się rozwiodła, dlatego wiem, że ważne jest wsparcie odpowiedniego adwokata. Ja polecam serdecznie Kancelarię Pana Cejrowskiego. To właśnie z Jego pomocy korzystała siostra. Pomogli jej przejść przez ten etap szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

polecam adwokata Sławomira Koroluka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z usług kancelarii w Gdańsku na Chlebnickiej u Pani Adriany Taniewskiej. Bardzo miło wspominam tą współprace po mino, że sprawa rozwodowa nie przebiegała w miłej atmosferze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam mecenas Annę Mińską Orfin z Gdyni. Rzetelnie i profesjonalnie po prowadziła moją sprawę rozwodową. http://www.adwokat-minska.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tych kancelarii się teraz tyle pootwierało że jak przychodzi co do czego, to nie wiadomo którą wybrać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią Magdalene Waśko
http://www.adwokatwasko.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Do rozwodu wcale nie jest potrzebny adwokat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam u pani Justyny, która ma kancelarię na witominie w akcji ratunkowej, bo poprzedni adwokat prawie nie odbierał telefonów i ciężko było się czegokolwiek dowiedzieć a rozprawa była tuż tuż. Jestem zadowolona, bo rzeczywiście mi pomogła i udało się ugrać to co chciałam na procesie. Numeru telefonu nie podam na forum ale mozna znaleźć na stronie http://www.adwokatpastwa.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Magdalena Augustyniak ?
Ktos moze u niej prowadzil sprawe, warta polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Na terenie Gdyni, jak również całego miasta działa Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz i specjalizuje się ona również w kwestii rozwodów. Kompleksowo pomoże Ci w całym procesie rozwiązania małżeństwa, ustalania alimentów, podziału majątku, rozstrzygnięcie istotnych spraw rodziny. Wydaje mi się, że lepszego specjalisty nie znajdziesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piękna zrobiona buzia i nic poza tym. Nie zaintersowana kompletnie sprawa ktora prowadzi, nie odbiera telefonow, nie widzi nigdy koniecznosci spotkania przed rozprawa, zawsze sie gdzies spieszy. Tylko kasa, kasa ważna. Od poczatku wie ze sprawa jest przegrana ale o tym nigdy nie powie klientowi bo dla kasy zrobi wszystko i powie wszystko. Nawet wrogowi nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ta pani jest bezczelna i bierze ogromne pieniadze ...nie polecam... nie pomogła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

odpuść sobie ,stara panna bezdzietna ,totalny żen
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warta ....zarozumiala, przegrała k9ja sprawe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecacie Kozłowska ale która bo są dwie Izabela i Anna?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

szczerze polecam mecenas Izabele Kozlowska z Gdyni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Również gorąco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

w życiu nie polecam
jej ironia i bezczelność przynosi wstyd palestrze
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadzam się !jakby kodeks etyki nie obowiązywał - pytania, uwagi wręcz skandaliczne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, jak nawiązać kontakt z panią adwokat ? bo w necie przeglądam i nigdzie nie ma zadnego nr tel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre opinie ma kancelaria legaleo. Szczegolnie polecam jak druga strona jest zawzieta i szykuje sie niezbyt latwy proces
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić Panią mecenas Natalia Zielmachowicz . Wspaniała kobieta, bardzo ciepła, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Jest błyskotliwa i ma cierpliwość, szczególnie do takich klientów wymagających. Zawsze wszystko objaśni, wytłumaczy, zaproponuje rozwiązanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam adwokat Marta Kinal z Gdańska i Monika Robaczewska z Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Czy był ktoś może u Wiesława Trepczyka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto sprawdzić u Klugmana. Teraz jest w Gdańsku Wrzeszczu . Niewiem czy zajmuje sie rozwodami, ale w 2016 roku miałam sprawe z 280 kodeksu karnego i jestem na wlonosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ze swojej strony mogę Ci polecić Panią adwokat Małgorzata Tokarz. Pani Małgosie specjalizuje się w rozwodach więc z pewnością podejdzie do twojej sprawy profesjonalnie i solidnie. Pani Małgorzata zawsze angażuje się w sprawy, które prowadzi i robi wszystko co może, żeby sprawa zakończyła się najlepiej dla jej klienta. Z Panią adwokat możesz skontaktować się pod numerem telefonu +48 600 824 538 lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie: https://malgorzatatokarz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja miałam rozwód robiony u adwokata z Witomina (adwokatpastwa.pl) - wszystko było ok i poszło gładko i sprawnie, więc mogę polecić :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Podpinam się do powyższego, bardzo fajna adwokatka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie z Gdańska ale chyba i tak mogą przyjechać http://holdingprawny.pl/dhp-adwokat-jelenia-gora/ . Za to bardzo konkretni ludzie i – jak to ktoś wyżej napisał – nie dają sobie w kaszę dmuchać. : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

adwokat Koroluk z Gdyni, zawsze miał czas i nie wysyła zastępców, tylko sam chodził na każdą rozprawę i oczywiście wygrał i zabezpieczenie i sprawę
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ma spokój , kulturę , bystry umysł
mniej słów oznacza lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić adwokata Pawła Lenartowicza z Kancelarii w Gdańsku, na pewno w sprawach karnych jest dobry bo osobiście miałem możliwość weryfikacji, koleżance której poleciłem prowadził jakaś sprawę o pożyczkę chyba i była zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A znacie może kogoś z Tczewa lub okolic od spraw rozwodowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Tczewie masz co najmniej kilka kancelarii, najlepiej zadzwonić do dwóch lub trzech, zapytać jak to wygląda cenowo. Wiadomo, że cena uzależniona jest od tego czy to ma być rozwód z orzeczeniem o winie czy bez...
Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: http://www.adwokattczew.pl/kancelaria/rozwody - z tego co widzę, to w ofercie napisane, że zajmują się też rozwodami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Tczewa nie znam, ale mnie 'rozwodziła' adw. Agnieszka Kuklińska-Kłek, konkretna, skrupulatna i zna się na swojej pracy. Do tego rozumie, że rozwód to trudna sytuacja dla człowieka. polecam ją z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tczewa Ewa Skrodzka, naprawde dobra na sali rozpraw
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do rozwodu tylko Wojciech Borowik. Bardzo profesjonalny prawnik, zawsze stawia się na rozprawy. Rozwód zakończył się bez orzekania o winie chociaż była żona za wszelką cenę utrudniała sprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Borowik tez slyszalam ze dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak mi się wydaje, że Maciej Zdrojewski http://kancelariazs.pl/ mógłby wam najszybciej i najlepiej pomóc. Czasami taka opcja pomocy jest niezbędna, szczególnie kiedy nie znacie prawa, a sprawa dotyczy właśnie tych wszystkich paragrafów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam p. Wojciecha Borowika. Skuteczny i bezkompromisowy prawnik z dużą wiedzą przez ponad trzy lata wykazał kłamstwa mojego ex. W warto było nie przyjąć ugody męża i wywalczyć godne alimenty na dzieciaków i dla mnie . U mnie sprawa rozwodowa zakończona pomyślnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Poznaniu z własnej sprawy rozwodowej mogę polecić kancelarie Lipiński i Walczak strona ich to http://www.lipinskiwalczak.pl Sprawnie poszło i sprawiedliwie, nie tylko żona postawiła na swoje warunki jak to zazwyczaj bywa ale właśnie Pan Michał wywalczył mi adekwatne alimenty, podział majątku i widywanie moich małych szkrabów częściej niż by życzyła sobie ex żonka. Konkretna i fachowa pomoc. Prowadzą sprawy nie tylko w obrębie Poznania a są naprawdę świetni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli zależy ci na na zaangażowaniu, wysłuchaniu i umiejętnym prowadzeniu sprawy, to zdecydowanie polecam Pana Karola Czaplewskiego. Byłam w trudnej sytuacji, w ciągłym stresie. Były mąż ciągle dawał mi do zrozumienia, że wszystko przeze mnie, że wszystko stracę. Na szczęście udało mi się wybrnąć i znowu odżyć. Poczytałam na https://czaplewski-kancelaria.pl/ o rodzajach spraw, jakie prowadzi kancelaria, o specyfice pracy i na szczęście się zdecydowałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakieś opinie na temat adwokata z Gdyni adwokatkrakowski . pl ? Szukam kogoś kto pomoże mi i będzie mnie skuecznie reprezentował. Dajcie znać o swoich opiniach dotyczących współpracy z tym adwokatem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedy przekazywałem nieruchomość dzieciom musiałem kilka spraw spadkowych załatwić. Załatwialiśmy w taki sposób, żebym miał prawo mieszkać do końca życia w mieszkaniu i żeby nikt mnie nie mógł w międzyczasie wywalić ;) Procedury dziedziczenia wskazywała kancelaria https://grzybkowskiguzek.pl i jestem zadowolony ze współpracy, bo o kilku rzeczach nie wiedziałem. Dużo można optymalizować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam serdecznie, poszukuję na szybko dobrego adwokata. Nie wiem zupełnie komu zaufać bo opinie są różne. Czy może ktoś z Państwa korzystał z usług mec. Klimkowskiego? Słyszałam o nim dużo dobrego ale może ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej? Z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak najbardziej mec. Klimkowski to dobry wybór. Pomagał naszej rodzinie w sprawie spadkowej i nie było żadnych problemów. Jak potrzebujesz to tu numer do niego 600365228. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam Adwokat Agata Morawska http://topadwokat.com/gdansk/adwokat-agata-morawska/ - sprawy rozwodowe, alimenty, podział majątku, władza rodzicielska.
Adwokat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeżeli rozstajecie się za porozumieniem stron to rozwód nie powinien być trudny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać, że autorka postu chce zyskać. Pisze "mąż niczego nie ułatwi", ja rozumiem - nie zgodzi się na moje warunki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może najpierw powinnaś skorzystać z usługi i porady prawniczej online?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z własnego doświadczenia mogę polecić http://www.piotrbanczyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja się cały czas zastanawiam, czy to już ten czas, ale koleżanki korzystały z usług mec. Roczkowskiej i były zadowolone, więc chyba do niej pójdę, chociaż ponoć się czaka na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja polecam Kobieta i Rozwód Gdańsk - Pani Dorota Wollenszleger
http://kobietairozwod.pl/przedstawicielstwa/gdansk/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pani Dorota zmieniła już nazwę firmy na Rozwód Poproszę (rozwodpoprosze.pl). Teraz pomaga też facetom. Ja miałem u niej mediacje. Ex zadowolona, ja też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeśli chodzi o sprawdzonych adwokatów, to Ci z Kancelarii Dariusza Erwina Kotłowskiego kilka razy pomogli mi w beznadziejnych przypadkach. Są z Warszawy, ale myślę, że warto przemyśleć, jeśli zależy Ci na efektach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli mam być szczera, to jeśli chodzi o sprawy cywilne czy rodzinne, to u nas w Łodzi większość wybiera mecenas Chróścielewską. Głównie dlatego, że ma za sobą doświadczenie setek spraw, ale również i dlatego, że to ciepła i miła osoba, starająca się pomóc za wszelką cenę. Skuteczność również oceniana jest u niej bardzo wysoko. Dla mnie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, Na stronie http://www.skuteczny-adwokat.com/ znajdziecie więcej opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

również polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stanowczo polecam kancelarię adwokata Jacka Motyki http://adwokatmotyka.szczecin.pl ..2 lata temu znalazłem się w dosyć trudnej sytuacji prawnej, a dzięki jego pomocy udało się wszystko wyprostować i wyjaśnić. Pełen profesjonalizm.. Polecam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W gdansku jest super kancelaria Klisz, tam jest mecenas Koralewski i jest bardzo pomocny, mysle ze z powodzeniem mozesz go prosić o radą i zobaczyć czy nawiążecie dłuższą współpracę. Powodzenia z rozwodem!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Adwokat na terenie trójmiasta (najlepiej Gdynia, Sopot) w sprawach rozwodowych/ alimentacyjnych, wiem ze trudno o alimenty dla zony, rozwod z winy męża i zalezy mi na kimś skutecznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Biuro Kobieta i Rozwód w Gdyni, na ul. Legionów. Jestem świeżo po wygranej sprawie. Mają tam prawników, psychologa iinnych specjalistów. Ja korzystałam z pomocy psychologa dla dzieci i poprowadzili mi rozwoód. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zdecydowanie mec. Cejrowski, poczytaj o jego skuteczności i doświadczeniu. Nie słyszałam o nikim lepszym i to nie tylko w sprawach rozwodowych. Kancelaria specjalizuje się w niemal każdej dziedzinie prawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić kancelarię Klisz i Wspólnicy, bardzo konkretnie określono mi koszta, jakie poniosę, ile bedzie trwało, na co się przygotować itp... myślę, że to godni polecenia specjaliści
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda, miałam przyjemność z nimi współpracować (akurat przy czym innym niż rozwód) i mogę się zgodzić co do jasno określonych kosztów. No i miałam poczucie bezpieczeństwa, a to wydaje mi się mega istotne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To tam przyjmuje radca prawny dr. Michał Koralewski??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klisz i Wspólnicy otworzyli jakiś czas temu biuro w Gdańsku na stronie jest napisane, że ul Czopowa 14/20 i tam właśnie zamierzam iść do mecenasa Koralewskiego. Zobaczymy jak będzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Słyszałam o nich same dobre opinie. Koleżankę reprezentowali w sprawie rozwodowej i dostała rozwód z orzeczeniem o winie męża i alimenty, także spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O dobrego adwokata jest bardzo trudno. W praktyce wygląda to tak: adwokat na początku chce honorarium za całą sprawę. Jeśli przedmiot wartości sporu jest znaczny od razu chce 100 % kosztów zastępstwa procesowego. Jest to kwota jaka przypada stronie wygranej za koszta związane z reprezentacją przez adwokata.

Koszta te są pewną "chorą" konstrukcją. Należą się do strony I są prawem wygranej strony ale roszczą sobie do nich prawo adwokaci I burzy się cały obraz sprawy, gdyż adwokat zamiast bronić strony, chce zarobić na tych kosztach. Tutaj jest pogrzebany cały problem polskiej adwokatury I procesu sądowego. Adwokat zamiast bronić myśli o zysku.

Dodam, że koszta zastępstwa procesowego są na 3 instancjach: 1, apelacji I na kasacji. Czyli jak pozew jest na 1 mln zł to koszta są w wysokości 10.800 zł. Najlepiej w takiej sytuacji prosić adwokata o rozliczenie kwotowe za godziny pracy lub honorarium na początku sprawy, gdyż później w razie wygranej 3x można wygrać łącznie 33 tyś zł. W 1 instancji jest najwięcej pracy, druga instancja - apelacja to tylko 1 posiedzenie - pozew, odpowiedź na pozew, 1 rozprawa I wyrok. Czyli łącznie pracy jest na około 5h pracy. W kasacji jest posiedzenie niejawne. Sam sąd decyduje o sprawie. Dodam, że koszta zastępstwa procesowego są na 3 instancjach: 1, apelacji I na kasacji. Czyli jak pozew jest na 1 mln zł to koszta są w wysokości 10.800 zł. Najlepiej w takiej sytuacji prosić adwokata o rozliczenie kwotowe za godziny pracy lub honorarium na początku sprawy, gdyż później w razie wygranej 3x można wygrać łącznie 33 tyś zł. W 1 instancji jest najwięcej pracy, druga instancja - apelacja to tylko 1 posiedzenie - pozew, odpowiedź na pozew, 1 rozprawa I wyrok. Czyli łącznie pracy jest na około 5h pracy. W kasacji jest posiedzenie niejawne. Sam sąd decyduje o sprawie.

Jednak do rzeczy, najważniejsze jest postępowanie w 1 instancji. Druga instancja - apelacja, jest tylko zapieczętowaniem pierwszej tak w praktyce. Kasacja jest tylko sprawdzeniem merytorycznym czy I I II były dobrze prowadzone.

Najważniejsze w 1 instancji jest dobrze napisany pozew lub odpowiedź na pozew. Muszą tam być wpisane wszystkie okoliczności, dołączone dowody lub wnioski dowodowe do sprawy.

Dobry adwokat to mało powiedziane że jest ważny w sprawie. Jest najważniejszy. Warto pochodzić, popytać, porozmawiać I nie decydować się od razu na 1 człowieka.

Proszę nie wierzyć internetowi, gdyż tutaj odbiera się wrażenei że niektórzy sami adwokaci wpisują sobie pozytywne opinie o sobie. Niektórzy znają się na rzeczy I pozycjonują swoje strony internetowe kancelarii na 1 stronie google lub wpisują do serwisów reklamowych. Na prawdę trzeba chodzić I rozmawiać z adwokatami a nie kierować się internetem.

Kolejna rzecz to jak wybierzesz adwokata, to trzeba za nim chodzić I go pytać I sprawdzać co się dzieje w sprawie. W wielu wypadkach jak słyszałem to model jest podobny - adwokat wziął honorarium na początku I słuch o nim zaginął.

Musisz dobrze znać sprawę, przedmiot sprawy, prawo, lub się dowiedzieć, adwokat wszystkiego ci może nie powiedzieć. Np. Pozew może być na 200 tyś zł ale szkoda jest na 1 mln zł. Jesteś pozwany o 200 tyś zł a o co chodzi z tym 1 mln zł? Chodzi o to, że powód najpierw pozywa na mniejszą kwotę żeby później w razie wygranej, założyć drugą sprawę o te 800 tyś zł. Chodzi o koszta 5% wpisowego w sprawie. Przy 200 tyś to tylko 10 tyś zł a przy 1 mln to 50 tyś zł.

Dużo czytałem wyroków z apelacji I kasacji I mam duży obraz tego jak wygląda polskie sądownictwo. Liczą się tylko przepisy kpc - kodeks postępowania cywilnego - cały zbiór zasad jak przeprowadzane jest postępowanie sądowe. W praktyce sędzia decyduje które dowody dopuścić a które odrzucić. Sędziowie w apelacji tylko przytakują rację wyrokowi z I instancji. mogą go jedynie delikatnie zmienić.

Najgorsze jest to jak jest szkoda np. człowiek zginął na budowie, to wiadomo że kierownik budowy, szef wykonawców będą skazani I będą musieli zapłacić odszkodowanie żonie I rentę dzieciom zmarłego ojca. Nie ważne jest to że sam się zabił bo wpadł do dziury na schody w stropie. W praktyce sam sobie był winienSędzie powie: nie zadbali o higienę I bezpieczeństwo pracy. Nie brane są okoliczności zdarzenia ale litera prawa. Tak wygląda w praktyce sądownictwo w Polsce. Co z tego że się odwołają od wyroku, sąd II instancji jeszcze im dowali kolejną kasę do zapłaty bo bardziej dogłębnie przeanalizują sprawę.
Warto czytać wyroki przed pójściem do sądu, ma się wtedy na prawdę obraz co to jest sąd I co tam się dzieje.

Warto też przeczytać OWU swojego OC jeśli wykonuje się wolny zawód jak lekarz, farmaceuta, architekt. Jest to podastawa, którą powinno się znać w razie godziny "W". Kolega był pozwany, zadzwonił do swojej izby I co mu powiedzieli, żeby poszedł do męża sekretarki tejże izby bo mąż jest adwokatem.

Najgorsze jest to że sąd posiłkuje się opinią biegłego, która może kosztować np. 30 tyś zł. Jest to niebywały koszt dla stron. W takich przypadkach radzę powołać swojego biegłego I go zatrudnić jako eksperta na wypadek rozprawy o przeprowadzenie dowodu z opinii biegłego sądowego, gdyż samemu nie da napisać odpowiedzi na opinię biegłego w 100 % profesjonalnie. Do tego potrzeba kogoś kto jest w temacie. Później jest rozprawa I dwie strony przepytują biegłego I ten się ustosunkowuje do tematu. Najważniejsza jest odp do opinii. Jeśli jest dobrze przygotowana I wypuklone są błędy biełego wygrana jest po twojej stronie. Opinia jest najwazniejsza w sprawie jako dowód w sprawie.

Dużo jeszcze byłoby pisać do tematu. Polecam wszystkim, którzy mają problem samemu go rozwiązywać po za salą sądową gdyż na wyrok można I czekać 10 lat jeśli sprawa jest skomplikowana.

Proszę dbać o zdrowie gdyż bardzo trudno o rzetelną opinię biegłego lekarza, gdyż lekarz lekarza kryje a opinię pisze lekarz.

Życzę powodzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po kilku nieudanych próbach doszlam drogami poleceń do adwokatki, ktorą wybieraja rozwodzący sie inni adwokaci. Pani mecneas Frieske-Pszczółkowska jest niesamowicie empatyczna , byla ze mna na każdej rozprawie. Na syna otrzymalam w rozwodzie 2000 zl. Alimentów , przy okazji podpowiedziala mi jak dogadac się z bylym o podział majatku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, Polecam adwokat Magdalenę Frieske-Pszczółkowską. Wiedza i umiejętność negocjacji jak również błyskotliwość na sali rozpraw. Pani Mecenas cały czas wiedziała co robi, obrana taktyka przyniosła rezultat jaki chciałem. Wsparcie ze strony Pełnomocnika jest bardzo ważne, ja nie czułem się pozostawiony sam sobie - zawsze czas dla klienta. Polecam bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kancelaria Woźniak i Robak z Gdyni - specjalizują się w trudnych rozwodach i mają dobre ceny - a nie stawki z księżyca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytałem ich bloga:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie najlepszy adwokat w naszym regionie do mec Koralewski z kancelarii Klisz i Wspólnicy. Adwokat z ludzką twarzą :) wszytsko wyjaśni, poświęci czas, potraktuje jak człowieka a nie punkt do odhaczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem w kłopotliwej sytuacji. Żona złożyła o rozwód z orzeczeniem o mojej winie. Nie mam nic na usprawiedliwienie. Dzieci,bardzo kocham. mimo ,że nie mieszkamy już razem cały czas mam z nimi kontakt jestem dla nich dyspozycyjny w każdej chwili. Żona oczekuje dla siebie wysokich alimentów . Poszukuję dobrego adwokata ,który by mnie z tego zwolnił a w zamian zostawiłbym dzieciom wszystko co posiadamy.Proszę o nazwisko adwokata ,który by się tego wyzwania podjął mimo,że wina jest po mojej stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli zależy Panu na opanowanym i inteligentnym adwokacie , który jednym pytaniem czy stwierdzeniem zastąpi morze wypocin polecam p. S. Koroluka
proszę spróbować
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam, siła tego człowieka tkwi w umyśle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli ktoś szuka kogoś z Gdyni to polecam Panią Małgorzatę http://kancelaria3miasto.pl . Super kobieta bardzo skrupulatna i uczciwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam adwokat Magdalenę Frieske - Pszczółkowska ( https://www.kancelaria-frieske.pl ). Adwokat z doświadczeniem i ogromna wiedzą. Nie ma dla niej spraw beznadziejnych i bez rozwiązania. Miałam bardzo trudną sprawę - myślałam, ze będzie ciągnąc sie latami a tu 3 rozprawy i wygrana!! Taktyka obrana przez Pania Mecenas trafiona w punkt. polecam bardzo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan adwokat Wojciech Borowik przejechał po moim byłym na rozprawie jak walec :) Mój mąż i jego adwokat bardzo komplikowali sprawę, a jego rodzice i siostra kłamali przez całą sprawę, że męża nie stać na alimenty, mimo to sędzina im nie uwierzyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli kancelaria Klisz i wsp. ze swoim oddziałem w Gdańsku jest choć trochę na tak dobrym poziomie co Wrocław to nie ma się co zastanawiać i od razu do nich uderzać. Tym bardziej, że mec. Koralewski ze swoim tytułem doktora wyraźnie wyróżnia się na rynku prawniczym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tu nawet nie o tytuł chodzi, to świetny fachowiec, wielu osobom pomógł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krzysztof Bilski - adwokat Katowice!!! Warto się do niego udać. Moim zdaniem to jeden z lepszych adwokatów (http://kancelaria-prawna-katowice.eu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Kancelarię na Witominie - adwokatpastwa.pl. Też miałem rozwód i poszło gładko. Generalnie super podejście - całą sprawę załatwiali od deski do deski. Poznałem co prawda tylko 2 adwokatów z tej kancelarii ale prezentowali taki poziom, że reszta zespołu też pewnie nie odstaje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W Szczecinie można znaleźć adwokata Michała Gajdę, więc ja polecałabym tam się zgłosić. Prowadził rozwód mojej siostry i wszystko poszło zgodnie z zamierzeniami. Adwokat bardzo konkretny i dokładny. Śmiało można się zdecydować na skorzystanie z jego usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam mecenasa Czaplewskiego! Zrobił mi szybki rozwód i wysokie alimenty :) Jego strona: https://czaplewski-kancelaria.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry. Jestem mężczyzną po 40stce. Sporo widziałem i słyszałem, jednak sposób przeprowadzenia mojego rozwodu to było mistrzostwo. Szybko, z ludzką twarzą i na temat. Chociaż tak mogę podziękować mojej Pani Mecenas. Gorąco polecam Mecenas Marta Wnuk Z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Kancelarię Prawną Mohylak jestem bardzo zadowolona z poprowadzonej sprawy rozwodowej, wszystko poszło bardzo sprawnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2


Na tej stronie jest również kilka informacji jakie warto wiedzieć o podziale majątku po rozwodzie https://www.powiatsuski24.pl/polecamy/podzial-majatku-po-rozwodzie-co-warto-o-nim-wiedziec/81c

Co prawda podział majątku jest możliwy do przeprowadzenia na sprawie rozwodowej, jednak praktyka pokazuje, że nie zawsze będzie to dla stron opłacalne. Jeśli małżonkom zależy na szybkim rozwiązaniu ich związku, wniosek o podział majątku znacznie wydłuży całe postępowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić z całego serca adwokat z Gdańska Magdalenę Frieske-Pszczółkowską. Pani Mecenas prowadzi sprawy z zaangażowaniem, rzetelnie i skutecznie (a to najważniejsze!). Jeśli ktoś akurat znajduje się na zakręcie życiowym, wydaje mu się, że właśnie świat zawalił mu się na głowę, to nie warto się bać, co to będzie tylko brać sprawy we własne ręce! Trzeba zwrócić się do najlepszego adwokata, który pomoże przez to wszystko przebrnąć! Rozwód, to nie koniec świata! A jeśli w grę jeszcze wchodzi opieka nad dzieckiem i walka o alimenty, to wybór Pani Mecenas jest najlepszym co mogę Wam polecić. Wiem to z własnego doświadczenia. W tej Kancelarii dobro dziecka jest priorytetem i właśnie to był ten czynnik, który skłonił mnie do skorzystania z jej usług. Jeszcze raz - polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam adwokat Sandrę Pyrcak. Z całą pewnością bardzo zaangażowana i pomocna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. ja korzystałam z usług Pana Klimkowskiego. Trafiłam z polecenia swojej koleżanki której mecenas Klimkowski wygrał sprawę z winy męża i wysokie alimenty na rzecz żony. Moja sprawa zakończyła się podobnie. Nadto dzieci przy mnie i władza rodzicielska ograniczona mężowi. Polecam. Namiarów nie mam ale wejdź na jego stronę http://www.klimkowski-kancelaria.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Również wybrałam mecenasa Klimkowskiego po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii w sieci. To był dobry wybór. Pan mecenas jest osobą bardzo rzeczową i przy okazji uprzejmym człowiekiem. Widać na pierwszy rzut oka, że ma wiedzę i doświadczenie. Gorąco polecam współpracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Kochani pomóżcie bo mam wątpliwości, chcę się zdecydować na pewną mecenas z Gdyni, bardzo polecaną i w ogóle, ale koszty mnie przeraziły! za rozwód z orzekaniem o winie chce prawie 10 tys zł i to tylko jest do trzech rozpraw. Czy to normalne ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja adwokat wzięła tyle samo, ale na pierwszej sprawie wywalczyła mi zabezpieczenie alimentów na 4 tys zł, więc inwestycja w nią szybko się zwróciła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z jednej strony to jest przerażające jak dużo jest rozwodów, jest to jeden z popularniejszych tematów na forum ;( Panią Karoline Górską odradza, bierze Grubę pieniądze a za tym nie idzie działanie, skorzystałam i dziękuję, nie warto
https://forum.trojmiasto.pl/jaka-drukarka-t937245,1,30.html#post17130846
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie rozwodził Pan Mecenas Igor Klimkowski. Wszystko odbyło się tak, jak tego chciałam. Orzeczenie o winie męża (liczne zdrady) - jestem zadowolona. Pan Mecenas na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Tutaj macie do niego numer telefonu gdyby ktoś potrzebował: 600365228 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

A co myślicie o kancelarii Kaczmarek & Partnerzy z Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smutna prawda. Rozwodów jest ogrom. Chyba każdy ma kogoś w rodzinie lub wśród zajmować co się rozwiódł lub rozwodzi. Ja sama byłem u mecenas Roczkowskiej, z Gdyni Świętojańskiej na poradzie w tej sprawie, ale o dziwo okazało się, że w mojej sytuacji rozwód byłby niekorzystny dla mnie finansowo. Dlatego mam uznanie dla pani mecenas za to, że nie chodziło jej o to, żeby zarobić na mnie, tylko żebym na tym najlepiej wyszła. Uważam że takie podejście procentuje, dlatego mogę polecić takiego prawnika z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Panią Mecenas Kostkiewicz z Sopotu. Jak na prawnika to dość empatyczna i zaangażowana osoba. Namiary: https://www.biuraprawne.com/info/kancelaria-adwokacka-adwokat-sylwia-kostkiewicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dobrego adwokata http://www.piotrbanczyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją sprawę rozwodową prowadził mecenas Igor Klimkowski. Wykazał się ogromną wiedzą i empatią. Wcześniej korzystałam z pomocy dwóch adwokatów ale obaj powiedzieli mi, że nie mam szans na wygraną i mam odpuścić. Dopiero Pan Klimkowski zdecydował mi się pomóc. Dzięki niemu wygrałam sprawę i jestem bardzo zadowolona. Numer telefonu bezpośrednio do mecenasa: 600365228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pan Igor Klimkowski dał się poznać jako profesjonalista, poważnie podchodzący do sprawy klienta. Reprezentował mnie w trakcie rozwodu. Wywalczył dla mnie bardzo korzystne warunki płacenia alimentów na dzieci. Zapunktował u mnie wiedzą i punktualnością - ponadto zawsze był bardzo dobrze przygotowany. Polecam i zostawiam kontakt: tel 600365228 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Byłem bardzo zadowolony z usług prawnych świadczonych przez mecenasa Igora Klimkowskiego. Wysoka jakość obsługi kultura i świetna znajomość tematu w połączeniu z przygotowaniem. Polecam tu numer do niego gdyby ktoś szukał tel. 600365228
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Z Gdyni polecam mecenasa Czaplewskiego. Wiele mu zawdzięczam. Na swojej stronie internetowej ma też wiele ciekawych informacji zwłaszcza o alimentach (prowadzi bloga) - https://czaplewski-kancelaria.pl/rozwod-gdynia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Również pozytywne słowa ode mnie o mecenasie Igorze Klimkowskim. Wykazał się dużym zaangażowaniem. Byłam bardzo zadowolona z jego usług w szczególności z wygranej sprawy rozwodowej. Warto do mecenasa przedzwonić 600365228 i porozmawiać osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Mnie rozwodził pan mecenas Igor Klimkowski, jak dla mnie najlepszy specjalista w całym kraju. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak szybko i sprawnie udało nam się przez to przebrnąć. Szczerze polecam, jest świetnym fachowcem i przemiłym człowiekiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Potwierdzam. Mecenas Klimkowski to wspaniały prawnik. Bardzo przewidujący i stosujący takie rozwiązania prawne które dorpowadzają do wygranej i złości drugiej strony - mój mąż był wręcz wku.... a jego pełnomoczniczka nie została dopuszczona do głosu. Czułam się po raz pierwszy bardzo bezpieczna. polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Jak szukasz dobrego adwokata na sprawę rozwodową to mi prowadził Wojciech Borowik Na pewno pomoże nawet w ciężkim przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tylko kancelaria http://slowinska-wiecha.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi rozwód prowadził adwokat Adam Gautier. Sprawa była mega ciężka i męcząca, a żona udawała niewiniątko. Gdyby nie jego pomoc, pewnie zginąłbym w butach. Mądry i solidny prawnik to podstawa. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4


Cześc mozesz coś więcej powiedziec albo podac namiary do siebie. Chcialabym wiecej informacji, potrzebuje naprawdę dobrego prawnika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Uważam że warto się zgłaszać http://gabryszidoradcy.pl/w-czym-pomoga-sprawdzeni-adwokaci/ pełen profesjonalizm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szczerze polecam Pana Igora Klimkowskiego. Miałam okazję współpracować z nim podczas mojej sprawy rozwodowej. Wykazał się ogromną wiedzą, empatią i zaangażowaniem. Oby więcej było takich adwokatów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Zapraszamy do Kancelarii Prawnej Temida mgr Danuta Pruchniewska w Gdańsku Wrzeszczu. W okresie panującej epidemii Covid-19 oferujemy darmowe porady prawne on-line oraz telefonicznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://kancelaria-temida.com/ . Jesteśmy również na Fb: https://www.facebook.com/KancelariaPrawnaTemidaGdansk/
Zapraszamy!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może warto sprawdzić jak to wygląda jeśli chodzi o kancelarię Legalsalutaris . W moim przypadku prowadzili podział majątku i naprawdę udało się uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie. Więc jak będą w stanie Twoją sprawę przyjąć to ja mogę Ci ich ofertę polecić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mi bardzo pomógł w tej trudnej sprawie adwokat Cejrowski. Bardzo dobrze przygotowany, nie do zagięcia. Zaangażowany w sprawę. Zrobił wszystko, co powinien, co mógł, czego się przez te wszystkie lata nauczył, żeby mi pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ode mnie również idzie pozytywna opinia dla kancelarii Legal Salutaris a szczególnie dla Pana Krzysztofa . Jeszcze raz dziękuję za pomoc w mojej sprawie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tych adwokatów jest od groma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. Pomógł mi zrozumieć istotę sprawy, a także przygotował mnie odpowiednio do rozprawy. Dziękuję za profesjonalne podejście i zostawiam numer telefonu bezpośrednio do mecenasa: 600365228 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Do rozwodu sprawdź adwokata Wojciecha Borowika z Gdańsk Oliwa, poczytaj na innych forach bo dużo ludzi się rozwodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ile kosztuje przeprowadzenie takiej rozprawy przez adwokata?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety nie polece nikogo z Trójmiasta, ale mogę polecić za to adwokata z Warszawy i jest nim pan mecenas Budrewicz. Ma wieloletnie doświadczenie bo jakiejs 20 lat to po pierwsze. Poza tym od niego wychodząc z gabinetu masz praktycznie gotowy plan działania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O ile pamiętam to jest jeszcze mecenas Mariusz Olężałek. Aczkolwie on tez nie jest z Trójmiasta ale z tego co słyszałam to dojeżdża do wielu miejsc w Polsce. Poza tym też zajmuje sie prawem rodzinnym, ale te zi prawem karnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenas Igor Klimkowski dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu błyskawicznie rozwiązuje wszystkie problemy prawne. Warto się z nim skontaktować telefonicznie i umówić na wizytę w kancelarii. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni z usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Polecam Kancelarie Roczkowski z Gdyni.
Moją sprawę prowadziła Pani Izabela, prawdziwą petarda na sali. Dobitnie przedstawiła kłamstwa mojego byłego męża, bardzo szczegółowa, drobiazgowa osoba. Pełen profesjonalizm, stały kontakt, ponadto cena w porównaniu z innymi adwokatami u których zasiegalam porady tylko na plus dla Pani adwokat. Polecam z czystym sumieniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam w stu procentach, pan mecenas Igor Klimkowski rozwiązał moją sprawę bardzo szybko. Kontakt z nim był bezproblemowy, praktycznie non stop, odpisywał na maile, odbierał telefony itd. Bardzo sympatyczny człowiek. Pojawił się też osobiście na każdej rozprawie. Warto dzwonić bezpośrednio do niego pod numer 600 365 228 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Również polecam Pana Igora Klimkowskiego. Wysoka jakość świadczonych usług. Współpraca przebiegła bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Sprawa zakończona pozytywnie. Polecam jeśli komuś zależy na konkretach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja ci mogę polecić adwokat Morawską. Ma swóje biuro w Gdańsku na Toruńskiej. Pani mecenas mocno angażuje się w sprawy i walczy do ostatniej chwili o dobro swojego klienta. Mi pomogła z alimentami. Jestem jej za to dozgonnie wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Na Latarnianej w Gdańsku mają dobrych adwokatów. Specjalizują się w różnych gałęziach prawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

może http://www.poradyonline.lexcarta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżając temat zostawiam pomocną treść :) https://wolczkiewicz.pl/rozwod-warszawa/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkie kwestie prawne związane z rozwodem potrafią być niezwykle skomplikowane. Dlatego trzeba sobie uświadomić jedno, gdy nie uda się tego załatwić za porozumieniem stron należy skorzystać z pomocy doradcy. Można powiedzieć, że wybór adwokata powinien być przeprowadzony na podstawie jego doświadczenia. Piszę o tym ponieważ znajdziemy na rynku oferty kancelarii zajmujących się wszystkimi rodzajami spraw. Kluczem do sukcesu jest znalezienie kogoś specjalizującego się w danej dziedzie dlatego też dobry adwokat od alimentów kraków będzie optymalnym wyborem. Warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się więcej na temat jego sukcesów w podobnych do naszej sprawach. Jeśli nie znamy nikogo osobiście to możemy zapytać na forach dyskusyjnych czy grupach społecznościowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan mecenas Igor Klimkowski zawsze osobiście stawia się na rozprawach. To dla mnie ogromna zaleta. Osobiście odbiera też telefony :) Tak więc stały kontakt osobisty jest, co bardzo sobie cenię. Jeśli szukacie skutecznego adwokata to polecam numer telefonu do mecenasa Klimkowskiego: 600365228 .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Ja Ci mogę polecić adwokat Morawską z Gdańska. Kobieta jest fenomenalna i dla niej rozwód to pestka. Mój były mąż strasznie kręcił podczas spraw rozwodowych, ale pani mecenas go pięknie załatwiła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Potwierdzam, ze jeśli chodzi o kancelarię https://gautier.com.pl to można liczyć na ich duże doświadczenie w prawie i tym samym na usługi, które stoją faktycznie na wysokim poziomie. Doświadczona kancelaria z indywidualnym podejściem do klienta. Zdecydowanie na plus dla nich, to że dodatkowo każdego przygotowują do przesłuchań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeśli już zapada decyzja o rozwodzie to zdecydowanie lepiej poprosić o pomoc adwokata. Gdybym ja miała polecić to byłby to adwokat Łukasz Węgłowski, dla mnie nie ma lepszego i bardziej profesjonalnego. Co prawda jego kancelaria znajduje się w Szczecinie, ale zasięg działania to też całe Pomorze. Naprawdę można na nim polegać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwód to zawsze trudne sprawy, kluczowe jest wybranie odpowiedniego adwokata. Możesz spróbować poszukać np. tutaj https://zaufanyadwokat.pl/cat/rozwody/. Ja tak znalazłam swojego...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wątek stary, więc odświeżam, bo szukam wsparcia kancelarii prawnej do rozwodu w Gdańsku. Czy ktoś jest w stanie mi poradzić w tej kwestii, będę wdzięczna za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a o mec. Mindykowskim ktoś może się wypowiedzieć? W sumie kilka opinii na jego temat znam, skuteczny i podobno można liczyć na jego wsparcie w tych trudnych momentach i potem cenne rady i podpowiedzi jak zachować się na sprawie a na tym mi zależy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Konkretny człowiek, bardzo zaangażowany w powierzoną sprawę, do tego miły i empatyczny. W sprawach rozwodowych to specjalista, zresztą tak samo jak w spadkowych. Dzięki niemu udało mi się wypracować z ex małżonkiem kompromis, ja jestem zadowolona z obrotu sprawy, nie obyło się bez problemów po drodze, ale ostatecznie osiągnęłam to, czego chciałam, a rozwód wcale nie był łatwy i ze względu na brak nici porozumienia między mną a mężem, ale także przez duży ładunek emocjonalny, pretensje, obwinianie się wzajemnie itp. Teraz jestem szczęśliwą rozwódką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę szczerze polecić kontakt z mec. Igorem Klimkowskim ! Pan Mecenas bardzo poważnie podchodzi do sprawy, a jego zaangażowanie jest pełne podziwu. Jasno i rzeczowo tłumaczy kolejne kroki działania. Dodatkowo zapoznał mnie ze wszystkimi aspektami, o których powinnam wiedzieć, co bardzo ułatwiło przejść przez cały rozwód.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mój rozwód prowadził adwokat Karol Czaplewski z Gdyni. Ma kancelarię na Władysława IV. Bardzo polecam.

Jego strona: https://czaplewski-kancelaria.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja natomiast mogę Ci polecić prowadzenie sprawy przez Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Super ekstra specjalistka. Do tego wszystko Ci wytłumaczy krok po kroku i dosłownie będzie Cię prowadzić za rękę. Złota kobieta! O wiedzy i doświadczeniu nie wspomnę bo ma ogromne! Namiary: bezpośredni telefon 666609065.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Też mogę zarekomendować Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewską. Z autopsji mam przetestowane bo prowadziła moją sprawę. Była bardzo zaangażowana i zawsze stawiała się na rozprawach. Do tego zawsze udzielała wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Radziła co zrobić gdy był problem, jak się zachować w konkretnej sytuacji itp. Lepszej Mecenas nie można sobie wymarzyć! Oczywiście polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podobno mec. Cejrowski ma spore doświadczenie i jest w stanie wygrać nawet bardzo trudna sprawę. Walczy o klienta i dla klienta, sumienny i zawsze przygotowany. Podpytaj nawet na Facebooku - odpowiedzą co i jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W sprawie rozwodowej zwróciłam się do adwokata Pawła Cejrowskiego. No tutaj bez dwóch zdań nie ma sobie równych, zresztą cała kancelaria na niezwykłe doświadczenie i osiągnięcia, nie tylko w sprawach rozwodowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dla mnie najlepsza jest adwokat Magdalena Chróścielewska. Sprawy rozwodowe to dla niej pestka. Ale nic dziwnego skoro się właśnie w tym specjalizuje od wielu, wielu lat. Prawdziwy adwokat z powołania. Bardzo doceniam jej pracę, zaangażowanie i trud jaki włożyła. Dzięki temu są efekty - rewelacyjne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zleciłam swoje sprawy mecenasowi Klimkowskiemu i w zasadzie o nic się nie musiałam już martwić. Miałam pełną informację o tym co się dzieje i byłam zawsze szczegółowo przygotowywana do każdej rozprawy, na którą to pan mecenas zawsze stawił się osobiście. Warto dzwonić do pana mecenasa pod numer 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

ja ci moge polecić mecenas z Gdańska na Toruńskiej: Agata Morawska. W sprawach rozwodowych nie ma sobie równych. U mnie oprócz tego że wygrałyśmy sprawę z orzekaniem o winie męża to jeszcze wywalczyła dla mnie wysokie alimenty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

W kancelarii mecenasa Klimkowskiego miałam prowadzone między innymi sprawy rodzinne, które zakończyła się pomyślnie. Jestem zadowolona z udzielonej pomocy. Pan mecenas zawsze odbiera osobiście telefony i sam stawia się na rozprawach. To ogromna zaleta. Tutaj macie stronę kancelarii https://www.klimkowski-kancelaria.pl/ i numer telefonu 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

My w firmie jeśli chodzi o obsługę prawną już od dawna współpracujemy z kancelarią Pana Chęcińskiego z Poznania (https://zcplegal.pl). Kompleksowa obsługa z ich strony, można będzie faktycznie liczyć na ich pomoc i duże doświadczenie w tym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozwody prowadzi tylko Sąd Okręgowy w Gdańsku dla całego Trójmiasta, dlatego chyba to nie ma sensu żeby kierować się gdzie dana kancelaria się znajduje, bardziej chodzi o to żeby to był prawnik doświadczony w rozwodach. Ja miałem mecenasa Michała Mindykowskiego. Doświadczony w tym zakresie i jak się okazało w moim przypadku bardzo skuteczny a sprawa była trudna z orzeczeniem o winie. Widać że zna sędziów, że go słuchają co ma do powiedzenia. Szukaj po specjalizacji bo słabo trafić z rozwodem do prawnika od np. upadłości. Ci co robią rozwody długo wiedzą jakie poglądy mają sędziowie czy co lubią a co ich denerwuje. W takich sprawach takie niuanse są decydujące.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzień dobry,

Zajmujemy się sprawami rozwodowymi, mamy 20 lat doświadczenia, popartego praktyką.

Zapraszam do kontaktu.

t.luczkowski@prawo-gdansk.pl

576 582 694

Kancelaria Prawno Finansowa Partnerzy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

nikt tu o Tobie nie wspomnial ,sam sie reklamujesz wiec musisz byc naprawde slaby
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w trudnych sprawach rozwodowych znajomi polecają mecenasa Mindykowskiego z Wrzeszcza, skorzystałam i jestem zadowolona, sprawa była bez orzekania o winie, ale problemem były alimenty i pobyt dziecka, trwało to łącznie dwa lata przez zlecane opinie biegłych, ale efekt dla mnie super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Skorzystałam z usług https://kancelaria-domena.pl/jak-wyglada-zawod-prawnika/ bardzo dobry adwokat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mecenas Igor Klimkowski to fachowiec, więc jeśli ktoś szuka, to polecam. Koleżanka mi go doradziła, poprowadził jej elegancko sprawy. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam, a wiem co mówię, bo miałam już do czynienia z innymi adwokatami. Pan mecenas zawsze spotyka się z klientami osobiście. Możecie do niego dzwonić pod numer 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Rozwód to przykre doświadczenie i lepiej mieć to szybko za sobą. Dlatego trzeba wybrać doświadczonego mecenasa, zwłaszcza jeśli sprawa jest trudna. U mnie dochodziły alimenty, dlatego zdecydowałam się na pmoc mecenasa Michała Mindykowskiego . Działa w okolicach Trójmiasta i zajmuje się sprawami rodzinnymi. Ma też dużo empatii, więc warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sprawy spadkowe to też jego działka, ja polecam. Bardzo sprawnie przeprowadził mnie przez sprawę, oczywiście z powodzeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. To prawnik z ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Co ważne, na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Zawsze też odbierał telefony za co jestem mu ogromnie wdzięczna! Dzwońcie bezpośrednio do pana mecenasa: 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Chyba sam Pan sobie wystawia te pozytywne opinie. Pan Klimkowski w ogóle nie stawia się na rozprawach. Wysyła kogoś na zastępstwo nie mającego pojęcia o sprawie. Nie odbiera telefonu, nie odpisuję.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się w 100% w dodatku zarozumiały i kontaktu 0.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcemy znaleźć naprawdę coś dobrego, to warto znaleźć usługi na https://adwokat-grube.pl - mają rewelacyjnych pracowników i ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rozwód to bardzo ciężka sprawa, ale czasami jest to jedyne rozsądne wyjście, więc trzeba podjąć dzialanie. Dobrym pomysłem jest rozwodzenie się z pomocą osoby z polecenia, tak jest bezpiecznie po prostu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie sprawa rozwodowa i opieka nad dziećmi jeszcze jest w toku, natomiast na tą chwilę ze współpracy z kancelarią Vindigo jestem zadowolony. Świetne podejście, wyrozumiałe jednocześnie kontakt z radcą bardzo dobry. Mam nadzieje, że ostatecznie uda się dla mnie tą sprawę rozstrzygnąć pozytywnie, choć jest też taka sytuacja, że druga strona mocno się stawia, ale tutaj na doświadczenie prawników zdecydowanie liczę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłoś się do http://www.business-catalog.pl/czym-charakteryzuje-sie-dobry-adwokat/ fachowiec świetny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Serdecznie polecam Pana mecenasa Macieja Duszewskiego! https://prawnikzpolecenia.pl/prawnik/maciej-duszewski/
Przyjmuje w Gdyni. Niesamowicie pomógł mi w mojej sprawie rozwodowej 2 lata temu. Wyszłam z niej z tarczą, mimo bardzo trudnej sytuacji i pozornie przegranej sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Współpraca z mecenasem Igorem Klimkowskim to czysta przyjemność. Wiem co piszę bo kilka razy mi pomagał w różnych sprawach prawnych i zawsze mnie zaskakiwał wiedzą i kompetencją. Co ważne - zawsze kontaktował się ze mną osobiście. Dla mnie to naprawdę ogromny plus bo czuć zainteresowanie z jego strony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam wszystkich! Ja serdecznie polecam prowadzenie sprawy przez Mecenas Chróścielewską Magdalenę - wspaniała Pani Mecenas. Mi Pani Mecenas prowadziła sprawę i była mega zaangażowana. Od samego początku było widać, że bardzo jej zależy na sprawie i że nie będzie działać półśrodkami. Perfekcja w każdym jej działaniu. Oczywiście sprawa zakończyła się dokładnie tak jak sobie tego życzyliśmy!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mogę polecić http://azarin.com.pl/polecana-kancelaria-adwokacka/ rozwód się szybko zakończył.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mecenas Igor Klimkowski to super prawnik, bystry, o wyjątkowo dużej wiedzy prawniczej. Prowadził moją sprawę rozwodową i wynik jest dokładnie taki, jakiego oczekiwałam. Naprawdę godny polecenia adwokat. Znajdziecie go pod numerem 600 365 228. Zawsze odbiera telefony osobiście.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Mam za sobą dość trudną sprawę rozwodową i gdyby nie pomoc Pana Adwokata Wojciecha Borowika, to na pewno nie zakończyłaby się ona w taki sposób, oczywiście pozytywny dla mnie. Polecam wszystkim osobom, które zmagają się lub będą zmagały się z rozwodem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

W sprawach rozwodowych czytałam wiele opinii i forum. Po sprawdzeniu też całego forum i rozmowie z koleżanką co już się rozwiodła zdecydowałam się w końcu na adwokata Wojciecha Borowika z Oliwy. Bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Pan mecenas Igor Klimkowski to zdecydowanie osoba godna polecenia. Jest to adwokat rzetelny, a przede wszystkim bardzo skuteczny. Na dodatek każdy kontakt z nim jest osobisty, co dla mnie bardzo plusuje. Polecam serdecznie usługi i dziękuję za załatwienie moich spraw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6


Kancelaria Adwokacka Kamil Wasilewski oferuje obsługę prawną na najwyższym poziomie. Polecam, pan mecenas skutecznie reprezentował mnie w mojej sprawie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się zwrócić po pomoc do mecenasa Igora Klimkowskiego - zna się na rzeczy! W moim przypadku prowadził kilka spraw - między innymi rodzinnych. Spotkałam go na trudnym etapie mojego życia i bardzo mnie wsparł na sali sądowej. Ludzkie podejście, zaangażowanie i sumienność i przede wszystkim osobisty kontakt z klientem. Złapiecie go pod numerem 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja korzystam z adwokata z Bydgoszczy niestety, ale może się jakoś dogadacie. Mnie bardzo pomógł w odnośnie mojego rozwodu. Link do adwokata, z którego korzystałem: https://sj-legal.pl/rozwody-i-podzial-majatku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rekomenduje porady prawne na tym popularnym portalu o szerokim zakresie specjalizacji prawnych https://porady-prawne.info.pl/porada-prawna-przez-telefon/

Ile kosztuje rozwód https://porady-prawne.info.pl/ile-kosztuje-rozwod-koszty-rozwodu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sprawie mojego rozwodu porady https://radcaprawny-trojmiasto.pl/specjalizacja/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/rozwody/ okazały się zbawieniem, dużo na tym zyskałam. Wyjątkowo profesjonalna kancelaria prawna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Współpraca z takim prawnikiem to gwarancja sukcesu. Pan mecenas jest osobą niezwykle profesjonalną. Na każdej rozprawie stawiał się osobiście. Oczywiście sprawy wygrywa. Kontakt super, zawsze bezpośredni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli chodzi o prawników z kancelarii Gautier z Grunawldzkiej w Gdańsku to oni prowadzą pomoc na terenie całego kraju. Zakres ich usług masz na stronie: https://gautier.com.pl/ - ale to wiadomo, że musisz się skontaktować, przedstawić całą sprawę i dopiero potem doradzą Ci jak temat ugryść.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Samemu niestety sytuacjach stresowych ( jakimi niewątpliwie jest rozwód ) ciężko racjonalnie podejść do tematu. Zdecydowanie lepiej wziąć prawnika - możesz napisać albo zadzwonić do Pani Mecenas Rop - kancelaria.rop@wp.pl  i telefon 504160253. Jak powiesz o co chodzi to też więcej będzie w stanie się wypowiedzieć na dany temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko mecenas Igor Klimkowski. Najlepszy z najlepszych, walczy osobiście dla każdego klienta. Jest przede wszystkim bardzo uczciwy, a z klientem zawsze kontaktuje się osobiście, bez żadnych pośredników. To ogromna zaleta. Kontakt do niego także osobisty macie tu: 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam mecenasa Igora Klimkowskiego bo wiem, że takimi sprawami się zajmuje. Najlepiej umówić się do niego na wizytę i porozmawiać o problemie. On zawsze kontaktuje się i spotyka ze swoimi klientami osobiście. Na pewno będzie wiedział jak w danej sprawie zadziałać. Zadzwoń do niego bezpośrednio: 600 365 228 i umów się na spotkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Polecam w sprawie rozwodowej Mecenasa Wojciecha Borowika który prowadzi kancelarię w Gdańsk Oliwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od siebie mogę polecić adwokata Pana Igora Klimkowskiego. Prowadził moją sprawę rozwodową - dość trudną. Dzięki jego pomocy dostałam alimenty na siebie i dzieci, dom oraz część firmy. Rozwód z winy męża. Polecam i dziękuję za waleczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, ale macie prawników, którzy działają online i wydaje mi się, że to też jest jakieś tam wyjście. Chodzi o takie mniejsze kancelarie, działające również bardzo sprawnie. I adwokat halatek jest dla nas bardzo dobrym wyborem. Zna się na tym, co robi, a dodatkowo może nam otworzyć nowe informacje prawne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Polecam Pana mecenasa Andrzeja Dwernickiego. Mecenas zawsze kontaktuje się i spotyka ze swoimi klientami osobiście. Na pewno będzie wiedział jak w danej sprawie zadziałać. Kompletna i profesjonalna pomoc prawna. Niesamowita wiedza, rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm, waleczność i skuteczność! Jestem bardzo wdzięczna za okazałą pomoc i poczucie bezpieczeństwa w trakcie trwania rozwodu. Wygrano wszystko co można było. Polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko Mecenas Kołodziejska! Walczy do konxa i wygrywa! Kontakt staly, doradza! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adwokat Agata Morawska z Gdańska. Pani Morawska nie ma sobie równych w sprawach rozwodowych. Czy to z orzeczeniem o winie, czy też nie - ona zajmie się wszystkim od A do Z i absolutnie nie będziecie musieli się niczym przejmować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan mecenas Igor Klimkowski to zdecydowanie najlepszy adwokat, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest bardzo uczciwy i obowiązkowy, rzetelny dla swoich klientów. Każdą zleconą mu sprawę rozwiązywał osobiście. Na rozprawy nie wysyłał żadnych zastępców, na każdej rozprawie pojawiał się osobiście. jest niezastąpiony! Telefony odbiera pod numerem 600 365 228.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bzdura. Z Mecenas Kołodziejską przegrywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie oczywisty wybór to adwokat Magdalena Chróścielewska. Kierowałem się opiniami znajomych, którzy korzystali z ich pomocy, popytałem w sądzie. I sprawdzilła się w 100%. Więc teraz mogę polecać innym. tu jej numer +48 666 609 065.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jak się rozwodziłam mieszkałam w Białymstoku, korzystałam tam z usług tej kancelarii www. W moim przypadku sprawa była bardzo ugodowa, ani ja ani mój mąż nie robiliśmy żadnych problemów. Można by było to zrobić bez adwokata, ale z prawnikiem jest prościej i szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednak warto pojechać gdzieś dalej i wynająć kancelarie, która zajmuję się sprawy rozwodowe Warszawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro się czyta o rozwodach jednak warto wiedzieć o nich coś więcej. Tutaj https://adwokatrodzinny.wroclaw.pl/w-jaki-sposob-i-kiedy-ustalane-jest-prawo-do-opieki-nad-dzieckiem-po-rozwodzie/ dobrze opisane jest, w jaki sposób i kiedy ustalane jest prawo do opieki nad dzieckiem po rozwodzie. Naprawdę wartościowa lektura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej kancelarii na terenie Opola http://www.centrumrozwodow.pl/ masz kontakt do prawnika, ale również psychologa, jeżeli potrzebujesz. Wiadomo, że ciężko rozmawiać o takich rzeczach, jak rozstanie. Człowiek do kancelarii najczęściej idzie z mocno obniżonym poczuciem własnej wartości. Spokojnie podejdź do sprawy i zobacz, co ma do powiedzenia prawnik o Twoim przypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja akurat nikogo nie znam z trojmiasta, w Poznaniu jest swietna adwokat Iwona Sepieło. Super kobieta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mec. Małgorzata Koprowska - bardzo sympatyczna osoba i z doświadczeniem życiowym, co widać. Ostoja spokoju i chyba sędziowie Ją lubią - takie miałam wrażenie (po drugiej stronie była wrzaskliwa radca prawny, ale jej wrzaski na niewiele się zdały - rozwód z orzeczeniem o winie obojga stron, a mąż chciał mojej wyłącznej winy).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej sprawie rozwodowej reprezentował mnie adwokat z Kancelarii Prawnej Szeffner i Wspólnicy. Dzięki niemu sprawa zakończyła się pomyślnie dla mnie. Uzyskałam wysokie alimenty. Polecam ich usługi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam mecenas Izabele Roczkowska z Gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularne konsultacje rozwodowe prowadzi w Opolu kancelaria prawna https://www.centrumrozwodow.pl/ nastawiona na kompleksową pomoc klientowi. To znaczy, że adwokat odpowiada za pisma, za składanie wniosków o podwyższenie kwoty alimentów, o ustalenie władzy rodzicielskiej oraz o podział majątku. Nie mamy jeszcze tabel alimentacyjnych na wzór niemiecki, dlatego zwiększenie alimentów to wręcz teraz główne założenie przy planowaniu rozwodów przez kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję dobrze prześwietlić prawnika a nie tak jak zrobił to znajomy i popłynął z kasą bo prawnik ( Mateusz Mickiewicz) zajmował się występami w TV a nie jego sprawą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dobry tylko bardzo dobry to Polecam Pani Adwokat Chróścielewska. Bardzo angażuje się w sprawy i podchodzi indywidualnie do klienta. Bardzo mi pomogła w mojej sprawie i gdybym jeszcze kiedyś potrzebował adwokata, to z pewnością wrócę do Pani Magdaleny Chróścielewskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W rozwodzie musi być moim zdaniem najlepszy adwokat a taka dla mnie jest Pani Mecenas Magdalena Chróścielewska. Wymarzona mecenas. osobiście pomoże, doradzi i zawsze ma czas, a na sali rozpraw nie ma sobie równych. Doświadczenie i klasę widać na pierwszy rzut oka. dlatego wygrywa!!! Tu sobie zobaczcie: https://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/ Ja kontaktowałam się z nią pod numerem 666 609 065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy jest na forum osoba cierpiąca na niedoczynność tarczycy lub hashimoto?? (120 odpowiedzi)

Witam, Czy jest lub są tu osoby zmagające się z niedoczynnością tarczycy lub Hashimoto ????...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

do góry