Rozwój a samotność
Cześć dziewczyny,
w związku z tym, że wśród nas jest coraz więcej osób borykających się z samotnością, brakiem bliższych, wartościowych relacji,
postanowiliśmy spróbować...
rozwiń
Cześć dziewczyny,
w związku z tym, że wśród nas jest coraz więcej osób borykających się z samotnością, brakiem bliższych, wartościowych relacji,
postanowiliśmy spróbować poświęcić temu tematowi więcej miejsca.
Piszę "my" ponieważ w ramach Stowarzyszenia, w następny weekend (6-8.10) organizujemy warsztaty rozwojowe poświęcone min. czytaniu mowy ciała. Będziemy ćwiczyć wnikliwe i szersze spojrzenie na innych, ułatwiające właściwą interpretację zachowań innych ludzi i ich zrozumienie. Takie umiejętności cenione są w biznesie ale w życiu osobistym mogą nam przynieść dużo więcej korzyści ;-)
Nikt z nas nie chce być samotny i nie chce niepotrzebnie wikłać się w z góry przegrane relacje, choć nie zawsze umiemy temu zapobiec. Warto rozwijać w sobie takie umiejętności i "widzenie człowieka" z którym mamy do czynienia.
Szczegóły są dostępne na stronie Stowarzyszenia SAWARES
http://www.sawares.eu
Zapraszamy!
zobacz wątek