Odpowiadasz na:

Re: Rumień zakaźny

najbardziej zaraża się na 2tyg przed wystąpieniem wysypki,więc odizolowując teraz małą to wiele chyba nie zdziałasz. Na pewno jak karmisz małego piersią wzmacniasz jego odporność ogólną,więc... rozwiń

najbardziej zaraża się na 2tyg przed wystąpieniem wysypki,więc odizolowując teraz małą to wiele chyba nie zdziałasz. Na pewno jak karmisz małego piersią wzmacniasz jego odporność ogólną,więc większa szansa,że nie złapie (jak pisałaś córka chorowała wcześniej,a maluszek zdrowy,więc jest szansa,że i tego nie złapie).
U mnie przeszli obaj,najpierw młodszy, trochę nietypowo,że lekarka nie była na 100%pewna czy to rumień.Jak po tygodniu przyprowadziłam starszego z książkową wysypką,to się upewniła,że mały też to miał :-) ale bez żadnych powikłań,czego i Wam życzę.

zobacz wątek
13 lat temu
petra

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry