Widok

Rytmika dla 3 latka

Wrzeszcz Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy w Gdańsku okolice morena/wrzeszcz/zaspa jest gdzieś dostępna rytmika dla 3 latka, chciałabym wybrać sie na takie spotkania z moją 2 dzieci 1,5 roku i 3 latka , tam gdzie chodziliśmy na zaspie niestety studio tańca zamknęli :( wielka szkoda bo naprawdę super była super zabawa dla moich dzieci !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem gdzie w tych okolicach, ale moze komuś się przyda - w Sopockim mdku jest rytmika dwa razy w tygodniu - poniedzialki i środy koszt 25zł/za miesiąc - chodzilam z moją 3 latka w zeszlym roku - teraz bedziemy chodzić dalej i też dojeżdżamy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy na zajęcia muzyczne dla Maluszków i ich rodziców.

edumuzyka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy również do BabyCafe.pl we Wrzeszczu na regularne zajęcia z Rytmiki i Baletu.
Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej
http://www.babycafe.pl oraz pod numerem telefonu:
058 341 32 77
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Domu Kultury na Morenie są organizowane zajęcia dla dzieci np. zajęcia plastyczne, rytmika, taniec dla dzieci czy język angielski (dziś wyczytałam na klatkowej tablicy ogłoszeń) Info jest dostępne pod numerem telefonu 58-347-96-17.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zdecydowanie edumuzykę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w BabyCafe na Słowackiego 2 min. od Galerii prowadzą rytmikę dla dzieci. Koleżanka chodzi tam z dzieckiem, ale nie wiem ile się płaci. Mówiła że jest super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
KLUB SEZAMEK - BRZEŹNO UL. WALECZNYCH
tel. 58-343-46-32 509-799-090
BALET DLA 3 latków - 45 minut 10 zł

Bardzo fajne zajęcia, chodzę z wnusią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U nas są zajęcia dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 4 lat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry!

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty dla dzieci w wieku od 1 - 3 roku życia wspomagające proces adaptacji do życia przedszkolnego.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA OTWARTE

Zajęcia otwarte (bezpłatne) odbędą się w placówce Niepublicznego Przedszkola "Trzynastka", ul.Startowa 9 na Zaspie w godz.16:00 - 17:30
środa, 26.10.2011r. - zajęcia Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne (wiek: 1-3)
czwartek, 27.10.2011r. - zajęcia muzyczno - instrumentalne (wiek (2-3)

ZAJĘCIA PROGRAMOWE

Zajęcia programowe rozpoczną się od listopada 2011r.
Od listopada zajęcia będą odbywały się cyklicznie co dwa tygodnie
(naprzemiennie: W.Sherborne/instrumentalne/W.Sherborne/instrumentalne)
w każdy czwartek w godzinach 16:00 - 17:30 (zajęcie/zabawa w sali dydaktycznej/zabawa w basenie kulkowym - w systemie 30min.)

W każdym miesiącu odbędą się w sumie cztery zajęcia - po dwa z każdego rodzaju.
Karnet na 2 zajęcia (metody W.Sherborne lub muzyczno-instrumentalne) wynosi 30zł
Analogicznie: dwa karnety (4 zajęcia / mc) = 2 x 30zł = 60zł (zajęcia co tydzień)
Można również wykupić karnet na każdy cykl na 2 miesiące - koszt 55zł (4 zajęcia)
Cena pojedynczego wejścia na zajęcia (po wcześniejszym uzgodnieniu) to 20 zł.

Kontakt: 58-556-58 00 lub 504-840-769
Serdecznie zapraszamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trwają zapisy...

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem na pewno, że w poniedziałki o 12.00 jest Rytmika w BabyCafe i rzeczywiście jest rewelacyjnie. Płaci się 20zł/45min ale nie jest to wyliczone z zegarkiem w ręku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo 20zl to nie tak drogo.A duzo jest dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecem pałac młodzieży rytmika 2xw tygodniu poniedzialki i srody 45 min....koszt 120 zoty semestr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a my chodzimy na Ujeścisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wznawiamy zajęcia po przerwie związanej z feriami :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rytmika dla dzieci od 1,5 do 4 lat jest prowadzona przez Dobry Start na Zaspie (ul. Pilotów 3, Dom Kultury Młyniec) w środy o 17.00 oraz na Przymorzu (Klub Bolek i Lolek, Kołobrzeska 57) we wtorki i czwartki o 17.00 i 17.30.
Zapisy: tel. 609-163-259 lub info@rytmika-gdansk.pl.

W zajęciach uczestniczy opiekun dziecka, a maluch w bezpiecznej dla niego atmosferze może wszechstronnie się rozwijać, bo te zajęcia to więcej niż rytmika!
Muzyka wyłącznie na żywo, różne atrakcje i chyba największe doświadczenie w prowadzeniu takich zajęć w Trójmieście!

Dobry Start ma też autorską płytę z piosenkami dla dzieci.

Zapraszamy! U nas jest wesoło!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może w Gdański jest oddział szkoły muzycznej z Poznania ? https://szkola-muzyczna24.com.pl/rytmika-poznan/ . Mają fajną rytmikę dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam szczerze Edukatywkę (Wrzeszcz, Suchanino i Osowa). Super zajęcia dla dzieci od roczku do 3 lat. Chodzę już z drugim dzieckiem i jestem pełna podziwu dla pomysłowości i fachowego doświadczenia prowadzącej. Dzieciaki uwielbiają te zajęcia i swoją panią, a najlepszą recenzją są łzy żalu po godzinie zajęć, bo nie chcą iść do domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy jest cos dla 3,5 latkow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogólnorozwojowe zajęcia umuzykalniające z rytmiką w dwóch grupach wiekowych są prowadzone przez "Dobry Start" na Przymorzu w klubie "Bolek i Lolek". Grupa zaawansowana to dzieci od 2,5 do 4 lat, ale chodzą i starsze (np. wtorki i czwartki o 17.30). Aktualny plan zajęć można sprawdzić na stronie powitalnej (w newsach)- http://www.rytmika-gdansk.pl

Zajęcia z muzyką na żywo i tym wszystkim, co dzieci lubią najbardziej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam Musical Babies m.in. na Ujeścisku - język angielski ze śpiewem, ruchem i tańcem. pani prowadząca super. dla rodzeństw są zniżki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktos moze polecic cos fajnego w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gorąco polecam Edumuzykę!
Zajęcia dynamiczne, zróżnicowane: piosenki, wierszyki, zabawy z instrumentami, chustą, tunelem itd. Zajęcia rozwijają dziecko muzycznie, ruchowo i uczą zabawy w grupie.
Córcia cały tydzień czeka na spotkanie z p. Magdą, a dla nas rodziców , to też świetna zabawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry