Ryż

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pawełek - opinia Droga ale pyszna knajpa. Jakość składników nieporównywalna z innymi...
~Pawełek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

m. - opinia Dla mnie najlepsza azjatycka kuchnia w trójmieście! świetne, krótkie menu....
~m.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 stycznia 2023

Magda - opinia Drogo, ale warto! Wszystko pyszne, świeże, ładnie podane.
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Ewa - opinia wątek zamknięty Obłędne jedzenie - jestem zakochany ! Szybka realizacja, sympatyczny dostawca :)
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 listopada 2020

Przereklamowane wątek zamknięty Menu krótkie, ale spoko. Jedzenie zazwyczaj dobre (np kalmary), ale nie...
~pusheen
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lutego 2019

Prawdziwa Kuchnia Tajska! wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie. Prawdziwa tajska kuchnia bez ściemy i bez glutaminianu....
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Pyszności wątek zamknięty Przepyszne dania, jeszcze lepsze zupy. Bogactwo smaków, wyśmienite. Szczerze...
~Mirosława Krzyżanowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

więcej oczekiwałem wątek zamknięty Jak dla mnie brakuje pazura, fajny pomysł ale , no własnie trochę super nowa...
~TOmek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 listopada 2017

Pad thai boski!!!! wątek zamknięty Wyśmienita przystawka z bocznika i jeden z najlepszych pad thai, jakie jadłam...
~Lucy K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 marca 2018

bardzo dobre jedzenie wątek zamknięty w końcu w Oliwie jest pierwsze miejsce gdzie można coś zjeść dobrego i...
~dels
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 listopada 2017

Majstersztyk-100% TAJSZCZYZNY! wątek zamknięty Jeżeli ktoś kiedykolwiek miał do czynienia z kuchnią tajską, doceni te...
~Wyjadaczka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

Najlepszy Tom Yum w Trójmieście, miła obsługa wątek zamknięty Byliśmy z małym dzieckiem, obsługa sympatyczna, zero problemu, że mały trochę...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

szału nie ma... wątek zamknięty tyle szumu o co? o pad thai? ciasno, zero intymności, wystrój tani ale...
~stefan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 października 2017

Jedzenie super! ale mało kameralnie wątek zamknięty Wybraliśmy się z mężem na kolacje do Ryżu. Potrawy świetne! Ceny trochę...
~M
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

Tylko dobrze wątek zamknięty Zachęcona pozytywnymi opiniami wybrała się do RYŻU spróbować niecodziennych...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 września 2017

Warto ! wątek zamknięty Przesmacznie, klimatycznie i sympatycznie.Kulturalna i wspierajaca obsługa...
~Joasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Mieszane uczucia wątek zamknięty Wszystkie dania bardzo , bardzo smaczne. Absolutnie nie mogę się do niczego...
~cala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

wyjatkowa rewelacja wątek zamknięty nietypowe wspaniale smaki, profesjonalizm z nuta wspanialego smaku trudno...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

Znakomita wątek zamknięty Wystrój prosty, elegancki, bez przegięć. Obsługa kompetentna, sympatyczna,...
~KJK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Rewelacyjne Pad Thai wątek zamknięty Odwiedziłam Ryż w zeszłym tygodniu i na pewno to nie mój ostatni...
~IS
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry