Widok

Rzeczoznawca, pomoc przy kupnie używanego auta - PILNE!

Witam,
z racji, że mieszkam od Trójmiasta ponad 400 km potrzebuje pomocy osoby, która zna się na autach na tyle, żeby mogła wydać mi opinię nt. jego stanu faktycznego. Nie chce jechać specjalnie 400 w jedną i 400 w drugą stronę tylko po to, żeby zobaczyć auto na żywo, którego i tak nie kupię. Auto to Mercedes Klasa A 2012 r. Auto stoi w Kościerzynie ale osoba sprzedająca chętnie podjedzie do Gdyni/Gdańska
Generalnie chodzi o sprawdzenie stanu lakieru, praca silnika, pasowanie elementów, itp. Typowa "kontrola" auta przed kupnem. Oczywiście za pomoc zapłacę:)

Zainteresowane osoby proszę o kontakt daniel@majchrzycki.com.pl
Nie ukrywam, że zależy mi na czasie.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z Kościerzyny nie kupuję się aut same szroty poklepane całe w szpachlu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda twojego czasu na pewno lipa będzie przecież to Kościerzyna omijaj auta z stamtąd
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak jak napisali powyżej, nie kupuj z tych rejonów tak samo jak Starogard, cżłuchów i okolice
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

zadzwon i zapytaj czy w razie jakis usterek, wad ukrytych ,sprzedajacy pokryje koszty dojazdu i wszystko wyjasni sie po takim pytaniu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy dobry mechanik odradzi mercedesa klasy A sprzedawanego na Kaszubach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Umów się na spotkanie http://sadarbitrazowy.com.pl/czy-przy-wycenie-nieruchomosci-potrzebny-jest-rzeczoznawca/ bardzo dobry fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tutaj masz kontakt do gościa rzeczoznawcy który pomoże, sam korzystałem > sprawdzamauto.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry