Polecam, pani Paulina bardzo profesjonalnie podeszła do mojej osoby, fachowo wszystko wyjaśniła, zabieg choć męczący, ponieważ nie lubię długo leżeć bez ruchu, to jednak sprawnie i szybko przeprowadzony, minęło 12 dni, rzęski nadal ładne i nie wypadają.