Od dłuższego czasu szukałam najlepszego warsztatu od spraw elektrycznych. Znajomi polecili mi Arauto Serwis. Sprawdziłam opinię w internecie.. znalazłam ich mnóstwo, pozytywnych oczywiście, więc to mnie utwierdziło. Właściciel wydaje się być miłym, pogodnym człowiekiem z dużą wiedzą,w moim aucie problem tkwił w elektronice o czym już wiedziałem po odbytym tourne po innych warsztatach gdzie nie potrafiono mi tego naprawić, tylko płaciłam. Szef wyjaśnił mi że nie jest w stanie mi podać konkretnego terminu ani ceny usługi bo nie mają jeszcze pojęcia co jest namieszane w elektronice,ale powiedział że jeśli nic nie naprawią to nic nie płacę, co mnie przekonało,zaproponował dodatkowo ogólny przegląd. Jak się okazało samochód jest w 99% sprawny, usterka została usunięta co mnie najbardziej ucieszyło bo auto miałam już sprawne.Za naprawę zapłaciłam300zł, co wydaje mi się nie wysoką ceną za 4dni pracy nad moim autem Mechanicy nie doszukiwali się na siłę części do wymiany. Bardzo Profesjonalny warsztat! Jestem ogromnie zadowolona z wykonanej usługi. Gorąco polecam wszystkim, którzy oczekują rzetelnej i profesjonalnej obsługi!