Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Julian - ocena Niezwykle sprawne i skuteczne prowadzenie całego procesu sprzedaży - od...
~Julian
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 28 listopada 2023

Anna - ocena Finalnie nie dokonałam zakupu, ale dzięki Pani Sandrze podjęłam najlepszą dla...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2023

Małgorzata - opinia Kupowałam z Panią Sandrą nieruchomość. Od początku czułam się bardzo...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Patryk Kamel - opinia rekomenduję Panią Sandrę Spychalską jako kordynatora do spraw związanych z...
~Patryk Kamel
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Monika - opinia Pani Sandra wykazała się wysoką kulturą osobistą, ma ogromną wiedzę w...
~Monika
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Klaudia - opinia wątek zamknięty Zaangażowana, przedsiębiorcza Kobieta z klasą, chętna do pracy. Doskonale...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 września 2021

Grzegorz - opinia Ta Pani to mistrzyni w swojej branży. Polecam serdecznie !!!
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 kwietnia 2022

Dominik - opinia wątek zamknięty Kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem Pani Sandry. Wspaniała prezentacja,...
~Dominik
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Małgorzata Czapiewska - opinia wątek zamknięty Nie polecam, sprzedawaliśmy i kupowaliśmy z Panią Sandrą. Jak ktoś nie wie co...
~Małgorzata Czapiewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 listopada 2021

Arabela - opinia wątek zamknięty Pani Sandra to pasjonatka pełna energii kobieta, która ma swoją misję i...
~Arabela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2021

Jowita - opinia wątek zamknięty Sprzedałam dom za pośrednictwem pani Sandry. Jestem pod wrażeniem jej...
~Jowita
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2021

Karol - opinia wątek zamknięty Spośród wielu męczących osób próbujących naciągnąć na pozyskanie mieszkania...
~Karol
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry