Widok

SAD-OIL deweloper

Nie polecam zakupu mieszkania od dewelopera Sad-oil. Ma klientów za nic. Dopóki nie podpisałam aktu notarialnego, było wszystko pięknie. Wszyscy mili, uśmiechnięci, na każde skinienie. Naobiecywali mnóstwo rzeczy, a teraz udają, że nic nie wiedzą o takich obietnicach. Wszystko co obiecują, trzeba mieć na papierze, bo inaczej się wypierają. Przy podpisywaniu aktu notarialnego dowiedziałam się że np. wszystkie miejsca przed budynkiem (a na jego terenie) będą kogoś własnością (czyli jak masz dwa samochody to jeden parkujesz za terenem ogrodzonym-przy podpisywaniu umowy rezerwacyjnej mówili, że sprzedają tylko miejsca w hali garażowej a te na zewnątrz będą dla wszystkich). Przy podpisaniu aktu notarialnego dowiedziałam się również, że moje mieszkanie się skurczyło, ale cena pozostała bez zmian. Obiecano również pięknie obsadzoną zieleń przed budynkiem - mieszkam w nim ponad 7 miesięcy i do dzisiaj nic nie rośnie przed budynkiem oprócz chwastów. Co chwilę coś się psuje na budynku, a oni nie chcą udzielać reklamacji...tragedia!!! O nic nie można się doprosić. Nie odpisują na e-mail. Masakra!!! Szkoda nerwów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
W pełni potwierdzam powyższą opinię.
Totalna przegrana dla klientów, którzy uwierzą w bajki dewelopera przed zakupem nieruchomości!!!!
Brak poczucia odpowiedzialności za wszystko. Obiecują złote góry, zapewniają iż wszystko będzie dopięte na ostatni guzik ..kończy się tylko na tym , że guzik wywalczysz bez prawnika......
Nie odpowiadają na pisma, monity, telefony .
Kasa pobrana , a Ty się martw o to, że jest grzyb. leci woda , nie działa światło czy inne rzeczy w częściach wspólnych, że pękają ściany, że są uszkodzone progi , drzwi itd.....
Od wszystkiego umywają ręce.Do tego stopnia są chciwi, że obiecują niskie czynsze za mieszkania , a w rezultacie czynsz jest bardzo wysoki bez podania szczegółowych tabeli rozliczeń.Polega to na tym, ze rodzinna firma od dewelopera rozlicza mieszkańców,naliczając sobie za tą usługę ogromne koszty.Zanim wspólnota przeniesie zarządzanie do innej firmy mieszkańcy muszą płacić ogromne Czynsze!!!
Nie polecam!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Deweloperzy w Pucku (3 odpowiedzi)

Chciałbym się zorientować, czy w Pucku powstają jakieś ciekawe inwestycje? Chcę kupić mieszkanie...

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

do góry