Widok

SEMEKO- opinie

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
zbieramy wiadomości na temat firmy SEMEKO, która buduje domy w Redzie i Rumi.
Zaineresowni jesteśmy kupnem mieszkania, ale warto sprawdzić co inni myślą o
tej firmie by nie utopić kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam kilku znajomych co ma mieszkania i są zadowoleni, uważać trzeba tylko przy odbiorze mieszkania, ale to u każdego developera!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam w rocznym bloku SEMEKO i nie jest najgorzej. Podobno myszy czasami biegaja po scianach ale to tylko "podobno" - bo ja tego nie widzialam. Klatki są sprzątane prawie codziennie. Ogólnie cisza, spokój, polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myszy w Semeko to nie fantazja. Wokół pola więc mają skąd kicać. Problem z myszami w Semeko polega na tym, że dostają się pod elewację i drążą kanaliki w górę w styropianie, dostając się w otwory izolacyjne. U mnie w mieszkaniu (rocznym) skrobią pod parapetem, nie da się spać ani..... Administracja, Biuro Budowy są bezsilne, rozstawiają trutki, które nic nie dają. Zastanówcie się dwa razy zanim podejmiecie decyzję...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale mnie teraz nastraszyłaś tymi myszami,mieszkam na III piętrze,może ,aż tak wysoko nie dojdą.Chciałam dodać,że zależy jakich masz sąsiadów,pode mną mieszka małżeństwo z dzieckiem,które ciągle biega i strasznie u mnie to słychać,co sobotę mają imprezę'wieś tańczy i śpiewa,zero kultury'.Jak rano sąsiad obok wychodzi do pracy to nie zamyka drzwi tylko z impetem nimi trzaska.Wszystko zależy od sąsiadów jakich trafimy.Bloki są blisko,zaglądamy sobie w okna,nago nie pochodzi się.Jak odkręcisz ciepła wodę to trochę trwa zanim poleci ciepła.A w bloku vis a vis dwie babki często o godz.po 24 wychodzą na spacerek z JORKAMI,a te szczekają przeraźliwie,a one sobie spokojnie palą papieroski!!!!!
Ja też uważam,żeby dwa razy się zastanowić zanim kupicie;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien dobry proszę się zastanowić bardzo mocno .My czekamy już od zeszłego roku na klucze i cały czas przedłużają teraz mamy termin na sierpień ale też nie wiadomo, A przeniesienie własności miało być w lipcu 2022 to też możemy zapomnieć skoro klucze mamy podobno otrzymać w sierpniu. Mieszkanie kupione za gotówkę ręce opadają....A umowa tak zapisana że Firma nie ma żadnych konsekwencji.,.Jest tyle firm które budują to mają może 2 miesiące opóźnienia. wioletta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

w końcu pandemii nie było!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

do góry