Rejestracja | Logowanie
Re: SEPSA w Gdańsku
Dziś mówili, ze to wcale nie jest sepsa. Wypowiadali się lekarze ze szpitala, do którego trafily dzieci.
Cytat: ukryj cytat
Odpowiedź
Autor