Co prawda na sam kurs chodziłam do innego osk, ale niestety nie czułam się wystarczająco przygotowana, potem nawet się okazało, że niektórych rzeczy nie zostałam nawet nauczona.. Dostałam kontakt do p.Andrzeja od znajomego, który bardzo go polecał! Już po pierwszej lekcji czułam się znacznie lepiej i pewniej za kierownicą :) Wykupiłam u p.Andrzeja kilka dodatkowych godzin, co by się podszkolić i przygotować do egzaminu. Chyba jest jednym z niewielu, który nie naciąga i nie namawia na więcej dodatkowych godzin. Jeżeli widzi, że komuś jazda idzie dobrze to od razu mówi, że nie ma sensu brać więcej godzin, jedynie przed egzaminem żeby uporządkować sobie skrzyżowania, manewry i odświeżyć jazdę! Swoimi sprawdzonymi sposobami ułatwia wykonywanie manewrów początkującemu kierowcy, a rękaw staje się banalnie prosty!!! :) Jazda przebiega w bardzo sympatycznej i spokojnej atmosferze, a czas wykorzystywany jest na maxa!!! Oprócz tego uczy logicznego myślenia i zachowania na drodze. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wybraniem osk albo chciałby dokupić dodatkowe godziny, ale nie jest zadowolony ze swojego instruktora to mogę za p.Przytułę dać rękę, nogę, a nawet głowę...naprawdę polecam :)