Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Siemanko Bez zbędnej nawijki i spiny, dla mnie absolutny top szkół w Trójmieście....
~Michał Michał
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2018

Cudowne Studio Tańca SIEMANKO Fantastyczne studio!! Rewelacyjna atmosfera , świetne zajęcia dla małych i...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 stycznia 2018

Byłam we wszystkich studiach w Trójmiescie i SIEMANKO to zdecydowanie nr 1 Długo szakałam swoje miejsca, aż w końcu znajoma powiedziała mi, że w...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2018

Najlepsze miejsce pod słońcem! Polecam serdecznie! wątek zamknięty Super studio. Najlepsi trenerzy, dobra energia. No i na recepcji miła Pani....
~Ada
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2015

Najlepsza Szkoła Tańca!!!! wątek zamknięty Mega zajawka , wspaniali Instruktorzy . Trzeba mieć wiele serca chcąc tak...
~Siamek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

super !!! wątek zamknięty Studio jest prowadzone przez niezwykle zdolnych tancerzy co z reszta widac na...
~magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

najlepsze studio tańca w trójmieście! wątek zamknięty Trzecie studio tańca, w którym się uczę i ostatnie :) dalej nie trzeba...
~A.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

siemanko tu odnajdziesz serce! wątek zamknięty Studio tańca siemanko jest najlepszym studiem pod słońcem, wszyscy tworzymy...
~Dominika :))
-

ostatnia odp. 5 lat temu

NAJLEPSZE STUDIO ! wątek zamknięty Byłam już w wielu studiach tanecznych, ale dopiero w Siemanko poczułam, że...
~Paula
-

ostatnia odp. 5 lat temu

Siemanko wątek zamknięty Studio godne polecenia. W żadnym innym miejscu człowiek nie czuje się tak...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Siemanko dance studio wątek zamknięty Instruktorzy niesamowicie pozytywnie nastawieni do uczniów, atmosfera ciepła...
~Seeya
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Siemanko:) wątek zamknięty Studio Tańca Siemanko to studio, w którym odnajdziesz to czego szukasz....
~krzaku
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Polecam! wątek zamknięty Najlepsza szkoła tańca w trojmieście!super klimat i instruktorzy!Gorąco...
~Ddance
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

SIEMANKO! wątek zamknięty Baaaaardzo fajna szkola tanca, sama chodze na zajecia i potwierdzam, ze jest...
~Natala
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

Polecam ! wątek zamknięty Świetna atmosfera, super ludzie, genialni instruktorzy! Polecam każdemu kto...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

Rewelacja! wątek zamknięty Na zajęciach znalazłam to, czego szukałam! Świetni instruktorzy, którzy...
~Domi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

SIEMANKO wątek zamknięty Trafiłam tu dzięki szeroko zakrojonej akcji promocyjnej i kompletnie tego nie...
~Aga Em
-

ostatnia odp. 6 lat temu

:-) wątek zamknięty Studio SIEMANKO to najlepsza szkoła tańca w 3mieście!! Instrukorzy są świetni...
~Karolajna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2013

Najlepsze studio w 3miescie wątek zamknięty Instruktorzy na najwyzszym poziomie! Niesamowita atmosfera no i caly klimat...
~ttttttttt
-

ostatnia odp. 6 lat temu

Najlepsze studio tańca w jakim byłam! wątek zamknięty SIEMANKO jest super! Naprawdę klimat jest nie do opisania. Energia która bije...
~Malina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry