Odpowiadasz na:

Re: SIŁOWNIA

sprzęty stoją tam bodajże od dwóch tygodni.

sprzęty stoją tam bodajże od dwóch tygodni.

zobacz wątek
12 lat temu
~rtg

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry